Zapytaj Susan Pytania i odpowiedzi

Lista pytań i odpowiedzi związanych z zasobami ludzkimi, zarządzaniem i pracą

Czy masz pytanie dotyczące zasobów ludzkich, zarządzania lub ogólnie pracy? Odpowiadam regularnie na wybrane pytania od czytelników. Tutaj skonsolidowałem moje pytania czytelników z przeszłości, aby wszyscy moi czytelnicy mogli skorzystać z odpowiedzi, które mogą pasować do pytań, które również masz.

Pamiętaj, że ze względu na ilość otrzymywanych e-maili nie jestem w stanie osobiście odpowiedzieć na wszystkie pytania. Robię co mogę w dostępnym czasie.

Poniżej znajduje się lista pytań i odpowiedzi, które opublikowałem, do tej pory, według tematu.

Pytania dotyczące HR

Kariera w kwestiach HR

Pytania o odszkodowanie

Pytania dotyczące kariery pracownika

Pytania dotyczące dyscypliny pracowniczej

Pytania dotyczące zarządzania pracownikami

Pytania dotyczące relacji z pracownikami

Pytania dotyczące zatrudnienia i selekcji

Pytania dotyczące relacji interpersonalnych

Pytania do dyskusji

Pytania dotyczące kandydatów do pracy

Wykonywanie zadań związanych z zadaniami HR

Rekrutacja Podobne pytania

Pytania dotyczące szkoleń, rozwoju i oceny

Zasady dotyczące miejsc pracy Pytania

Jak złożyć pytanie

Możesz dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak przesłać pytanie w Ask Susan Wprowadzenie . Aby przesłać pytanie, należy zadać pytanie " Zapytaj Susan" w temacie wiadomości, aby móc łatwo zidentyfikować pytania czytelnika. Kliknij tutaj, aby wysłać do mnie swoje pytanie.

Zrzeczenie się:

Susan Heathfield dokłada wszelkich starań, aby oferować dokładne, zdroworozsądkowe, etyczne doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, pracodawcami i miejscem pracy zarówno na tej stronie internetowej, jak i na tej stronie, ale nie jest prawnikiem ani treścią witryny, autorytatywny, nie ma gwarancji dokładności i legalności i nie powinien być interpretowany jako porada prawna.

Witryna ma ogólnoświatową publiczność, a prawa i przepisy dotyczące zatrudnienia różnią się w poszczególnych stanach i krajach, więc strona nie może być ostateczna dla wszystkich w miejscu pracy. W razie wątpliwości należy zawsze szukać porady prawnej lub pomocy ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe. Informacje na tej stronie są tylko po wskazówki, pomysły i pomoc.