Jak zostać na bieżąco na temat zmian w prawie pracy i przepisach

Czytelnik pyta o badanie przepisów i rozporządzeń

Droga Zuzanno:

Zastanawiam się, czy masz jakieś rady lub zasoby, które poleciłbyś, aby pomóc mi śledzić problemy polityki federalnej i stanowej, które wpływają na zasoby ludzkie?

Prawa i polityka ciągle się zmieniają i różnią się stanem. Na przykład przepisy dotyczące opieki zdrowotnej, prawa pracy i zatrudnienia, emerytury, obrażenia i odszkodowania dla pracowników, bezrobocie oraz inne przepisy i regulacje mające wpływ na zatrudnienie.

Czy istnieje baza danych lub inne zasoby, które można polecić, aby pomóc śledzić państwowe i federalne zasady dotyczące zasobów ludzkich?

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i uwagę.

Drogi Leslie:

Chciałbym mieć bazę danych lub inny zasób, który mógłbym polecić. Nie mając jednego źródła, stworzyłem kilka sposobów na śledzenie zmian przepisów i zasad.

Jestem pewien, że większość osób pracujących w HR stworzyło podobną listę. Nie jest najlepszy, ale pomaga mi być na bieżąco z przepisami i regulacjami. Jest to coraz ważniejsze w tym niespokojnym świecie w USA

Pytania dotyczące prawa pracy są częścią dnia pracy, prawie każdego dnia, kiedy pracujesz w dziale kadr. Wydaje się, że sytuacja każdego pracownika jest wyjątkiem, więc trudno jest traktować pracowników uczciwie i konsekwentnie. Chcesz podejmować mądre decyzje biznesowe, ale chcesz także dbać o interesy pracowników .

Wiesz, że ustanawiasz precedens dla innych pracowników za każdym razem, gdy podejmiesz decyzję, więc musisz wziąć to pod uwagę.

Całe to myślenie i podejmowanie decyzji to oprócz poznania i zrozumienia istniejącego orzecznictwa i decyzji sądowych.

Zasoby na bieżąco w HR

Aby podkreślić najważniejsze źródło informacji, jeszcze raz: znaleźć profesjonalnego, doświadczonego prawnika i uczynić go częścią zespołu HR. Zapewnij czas potrzebny prokuratorowi na zrozumienie Twojego podejścia do pracowników i kultury Twojej firmy. Będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.

Dodatkowe strony do rozważenia w zakresie prawa pracy

Te strony oferują informacje bez żadnych kosztów.