Society for Human Resource Management (SHRM)

Jose Luis Pelaez Inc / Blend Images

Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM), założone w 1948 roku, jest największym stowarzyszeniem branżowym w branży kadr. SHRM reprezentuje ponad 275 000 członków w ponad 140 krajach. W tym piśmie SHRM ma więcej niż 575 powiązanych rozdziałów w Stanach Zjednoczonych i filiach w Chinach i Indiach. 93% firm z listy Fortune 500 reprezentowanych jest w członkostwie SHRM.

Misja SHRM

Misją SHRM jest służyć profesjonalistom w zakresie rozwoju zawodowego.

Organizacja działa poprzez badania, publikacje i wkład legislacyjny w celu rozwijania interesów zawodu HR. Ostatnio SHRM rozszerzyło wysiłki, aby wpłynąć na całe miejsce pracy poprzez wzmożone rekomendacje legislacyjne i rozwój standardów branżowych. Najczęściej spotykaną twarz praktyków SHRM można znaleźć na stronie internetowej SHRM.

Strona zawiera artykuły, aktualizacje legislacyjne, aktualności, politykę kadrową i przykłady innych lekarzy, książki i oferty pracy. Wiele jej profesjonalnych zasobów jest dostępnych tylko dla członków. Członkowie otrzymują również miesięczny magazyn HRMagazine pocztą lub online. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, możesz być tylko członkiem sieci. Pozwala to na dostęp do informacji, ale bez papierowej wersji magazynu.

Witryna SHRM to ogromna pomoc dla wszystkich praktyków HR - niezależnie od tego, czy zajmujesz się HR i innymi zadaniami w małej firmie, czy też jesteś jednym z setek osób HR w swojej organizacji.

Na przykład za pomocą numeru członkowskiego i nazwy można uzyskać dostęp do takich informacji, jak limity HSA na rok 2016 lub najnowsze informacje na temat reguły Ban-the-Box.

SHRM oferuje coroczną krajową konferencję gdzieś w Stanach Zjednoczonych, zwykle w czerwcu. Mówcy są ekspertami w swoich dziedzinach i dostarczają cennych informacji dla wszystkich.

Ponadto, konferencja pozwala również ludziom HR na wzajemną komunikację między sieciami, zapewniając możliwość rozwoju kariery, a także pomagając innym, rozwijać ich kariery.

SHRM sponsoruje dodatkowe krajowe konferencje koncentrujące się na obszarach takich jak prawodawstwo. SHRM tradycyjnie sponsorował mniejsze, regionalne konferencje poprzez swoje powiązane z państwem rozdziały. Zazwyczaj lokalny rozdział SHRM oferuje comiesięczne spotkania na lunch.

Na spotkaniach tych odbywa się networking członków oraz mówca z ekspertami, którzy rozmawiają na tematy związane z interesami członków. Pozwala również na spotkanie z innymi ludźmi, którzy rozumieją, co HR robi na co dzień. Wspólna sytuacja i doświadczenie mogą złagodzić stres. Comiesięczne rozdziały zawierają również wydarzenia sieciowe, takie jak doroczny wyjazd na golfa, coroczna aktualizacja legislacyjna oraz ogólnounijna konferencja.

Dołączanie do SHRM

Jeśli twój pracodawca płaci, odpowiedź brzmi "tak". Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby nie zostać członkiem. Jeśli jesteś jedyną osobą HR lub jedną z niewielu w małej firmie, powinieneś poprosić swojego szefa o członkostwo.

Zasoby ludzkie to nieustannie zmieniająca się dziedzina i nie ma możliwości, aby jedna osoba była na bieżąco z każdą zmianą przepisów i każdą najlepszą praktyką.

Członkostwo jest niedrogie dla firmy i zwraca wartość firmie. Przypomnij swojemu zarządowi, że błędy są łatwe do wykonania i kosztowne do odzyskania. Członkostwo w SHRM to tani sposób na pozostanie na szczycie zmian.

Jeśli jesteś częścią dużego zespołu HR, członkostwo może nie być tak istotne. Masz doświadczenie wśród swoich kolegów i możesz stać się ekspertem w swoim obszarze zainteresowania. Jednak posiadanie informacji, sieci, konwencji, szablonów przykładowych dla polityk i procedur oraz pomysłów, które pomogą ci określić kolejne kroki są również cenne.

SHRM oferuje także kształcenie i szkolenie, które może pomóc Ci w rozwoju kariery HR. Jeśli posiadasz certyfikat, np. Certyfikat HRR, możesz korzystać z klas SHRM, aby spełnić wymagania dotyczące kontynuacji edukacji.

Zajęcia te mogą odbywać się osobiście lub wirtualnie, co oznacza, że ​​nie musisz podróżować, aby uzyskać wspaniałe szkolenie.