Możliwości stażu w Seaworld

Wielka szansa na naukę i zabawę w tym samym czasie

SeaWorld Parks & Entertainment prowadzi sieć parków rozrywki w całym kraju, w tym Busch Gardens, Adventure Island, Discovery Cove i trzy parki SeaWorld w Orlando, San Antonio i San Diego. SeaWorld jest najpopularniejszym na świecie parkiem morskim. Seaworld Orlando był domem dla pierwszego Killer Whale urodzonego i wychowanego w niewoli. Oprócz zabójczych wielorybów inne morskie ssaki w parkach obejmują wieloryby Beluga, delfiny Bottlenose, lwy morskie, wydry, mruczki i fałszywe orki wielorybnicze, a także pingwiny i niedźwiedzie polarne oraz rekiny, płaszczki, żółwie morskie i szereg innych organizmów morskich .

Sea World oferuje także wiele ekscytujących przejażdżek oraz Shark Encounter, gdzie goście podróżują w tunelu akrylowym, który przechodzi przez zbiorniki z rekinami.

Jako park rozrywki, a także środowisko nauki, Seaworld dąży do osiągnięcia następujących celów:

"Zaszczepić uczniom i gościom w każdym wieku uznanie dla nauki i szacunek dla wszystkich żywych stworzeń i siedlisk.

Aby chronić nasze cenne zasoby naturalne poprzez zwiększanie świadomości wzajemnych powiązań między ludźmi i środowiskiem.

Aby zwiększyć podstawowe umiejętności uczniów i gości w nauce, matematyki i innych dyscyplinach.

Być zasobem edukacyjnym dla świata. "

SeaWorld oferuje różnorodne staże dla zwierząt morskich w różnych miejscach w kraju.

Przykład stażu: Obóz edukacyjny

Obowiązki

Kwalifikacje

Lokalizacja (-y)

Orlando, San Diego i San Antonio

Korzyści

Aplikować

Aby rozpocząć proces ubiegania się o staż w Seaworld, odwiedź ich stronę internetową. Dostępne są także weterynaryjne dodatki.