Dowiedz się więcej o programie Liderów Studentów Bank of America

Uczniowie szkół średnich angażują się w budowanie lepszych i silniejszych społeczności

Bank of America oferuje pełen zakres usług bankowych, inwestycyjnych i finansowych. Istnieje wiele możliwości odbycia stażu w firmie.

Program Liderów Studentów

Program Liderów Studentów Bank of America jest częścią szerszej inicjatywy Neighborhood Excellence Initiative®, która jest jej autorskim programem filantropijnym. Program oferuje ośmiotygodniowe praktyki, w ramach których studenci będą pracować w organizacji non-profit / charytatywnej.

W ramach programu Liderzy Studentów uczniowie będą uczestniczyć w letnim kursie dla studentów w Waszyngtonie przez tydzień w lipcu, aby zdobyć cenne umiejętności przywódcze, które pomogą im w pełni wykorzystać program. Wszystkie wydatki są płacone za szczyt przywódczy, ponieważ jest on traktowany jako mocny fundament dla Programu Liderów Uczniów.

Filantropia korporacyjna Bank of America pomaga promować zdrowe społeczności poprzez tworzenie silnych liderów i pomaganie w rozwoju silniejszych społeczności. Dzięki zarządzaniu dobrami filantropijnymi poszczególne osoby mogą wyszukiwać za pośrednictwem fundacji, rodzaju programu i obszaru, aby uzyskać listę dotacji, do których mogą się zwrócić.

Programy grantowe

Programy grantowe zostały ustanowione jako przedsięwzięcia o charakterze filantropijnym, mające na celu pomoc w budowaniu silnych dzielnic i kształceniu młodych ludzi w celu uzyskania statusu liderów zainteresowanych współpracą z organizacjami krajowymi w celu budowania silniejszych i zdrowszych społeczności.

Programy grantowe koncentrują się na edukacji, rozwoju społeczności, ochronie sąsiedztwa, sztuce i kulturze, a także na zdrowiu i usługach ludzkich. Studenci będą mieli szansę pracować wspólnie z lokalnymi liderami społeczności, aby określić priorytety gospodarcze i społeczne oraz zaspokoić krytyczne potrzeby sąsiadów.

Program Liderzy Uczniów daje uczestnikom szansę na ulepszenie społeczności i uczenie się, w jaki sposób mogą zostać liderami i zmienić te osoby, które są mniej szczęśliwe i mogą naprawdę skorzystać z pomocy, aby pomóc im w stworzeniu lepszego życia dla siebie. i ich sąsiedzi. Program jest otwarty dla amerykańskich uczniów szkół średnich i seniorów oraz uczniów szkół średnich w Wielkiej Brytanii.

Na stronie internetowej dostępnych jest wiele informacji o Programie Liderów Uczniów oraz o tym, co uczniowie osiągnęli w przeszłości. Przesłuchanie o doświadczeniach z przeszłości może dostarczyć dodatkowych informacji na temat istotnego wpływu, jaki mogą zapewnić te programy.

Studenci zainteresowani Programem Liderów Studentów muszą:

Lokalizacja

Studenci mogą ubiegać się o stanowiska w USA lub Wielkiej Brytanii.

Aplikować

Zgłoszenia studentów i termin składania wniosków w konkursie Neighborhood Excellence Initiative Student Leaders można oglądać online.

Wnioskodawcy mogą również sprawdzić status swojej aplikacji online. Oprócz Programu Liderzy Studentów, inne Programy Doskonałości w Sąsiedztwie obejmują Program Budowy Sąsiadów i Program Lokalnych Bohaterów.

Pasujące prezenty od Bank of America, stypendia dla wolontariuszy i stypendia Joe Martina oferują studentom możliwość zdobycia cennej wiedzy pracującej dla największego amerykańskiego banku. Koniecznie sprawdź program Lider Studentów na Facebooku.