Najlepsze sposoby, w jakie można wykazać się silną etyką pracy

Możesz budować silną pracę nawet wtedy, gdy nie przyjdzie naturalnie

Etyka pracy jest czymś, co każdy rodzic ma nadzieję, że dziecko ma, i chociaż niektórzy ludzie po prostu pojawiają się z nim urodzony, większość ludzi musi pracować, aby uzyskać ten cel. A niektórzy ludzie, którzy są wyjątkowo pracowitymi pracownikami , naturalnie nie dochodzą do pozytywnej etyki pracy. Ciężko jest się skupić i pracować , ale robią to i tak.

Jak wygląda etyka pracy?

Ponieważ nie możesz spojrzeć w duszę innego pracownika, musisz ocenić swoją etykę pracy na podstawie ich wyników.

Jak więc wygląda etyka pracy?

Osoba, która wykazuje się silną etyką pracy, podejmuje takie działania.

Co robi menedżer Widząc, czy pracownik ma silną pracę Etyka?

Większość menedżerów dałaby wiele, aby mieć pracownika o silnej etyce pracy. Odpowiednio nagradzają je podwyżkami, pochwałami i awansami .

Dają pracowitym pracownikom najlepsze projekty, ponieważ je zarobili.

Ale kiepscy menedżerowie czasami postrzegają ludzi z dobrą etyką pracy jako zasobu, który mogą wykorzystać. Jeśli oddasz to zadanie Heidi, będzie jęczeć i robić kiepską robotę, ale jeśli powiesz to samo Jane, będzie pracowała wyjątkowo długo i wybiła ją z parku.

Może to spowodować przeciążenie Jane i pochwalić Heidi za to, że wykonała kiepską pracę, tylko dlatego, że robienie czegokolwiek jest dla niej udoskonaleniem.

Menedżerowie muszą dbać o to, aby zarządzać swoimi wysokimi etykami pracy, aby nie obciążali ich nadmiernie. W końcu każdy pracownik wypala się, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest spowodowanie, że twój najlepszy pracownik rzuci palenie, ponieważ nie może zrobić sobie przerwy.

Menedżerowie powinni nagradzać swoich twardych pracowników awansami , pochwałami i podwyżkami - a nie większą pracą, której nikt nie chce.

Menedżerowie powinni wykorzystywać swoich ciężkich pracowników jako przykłady dla swoich innych pracowników. Nie oznacza to ciągłego porównywania, ponieważ wywoła to urazę, ale jako standard dla tego, czego powinni oczekiwać od innych. Jeśli Jane może przyjść do pracy każdego dnia, na czas, a Heidi nie ma żadnych okoliczności łagodzących, które uniemożliwiają pracę na czas, kierownik musi trzymać Heidi w tym standardzie.

Jak zdobyć silną etykę pracy, jeśli nie przychodzi do ciebie naturalnie?

Jeśli piosenka z syreny twojego iPhone'a jest zbyt trudna do obsłużenia, a ty sam sprawdzasz wiadomości zamiast pracować, możesz myśleć, że jesteś beznadziejnym przypadkiem, ale tak nie jest. Musisz tylko udawać, dopóki go nie zrobisz . Oto pięć sugestii:

Wszystkie te działania są łatwe same w sobie, ale mogą czuć się trudne do zrobienia jako grupa. Wybierz jeden i zacznij od niego, a kiedy go opanujesz, dodaj następny. Stopniowo zbudujesz silną etykę pracy. I czy to nie jest twój cel?