Praca w Home Call Centre Jobs w Mississippi (MS)

Choć wygląda na to, że praca w domu może być wykonywana z dowolnego miejsca w USA Niestety, niekoniecznie tak jest. Bardzo niewiele firm z branży call center wynajmuje we wszystkich 50 stanach. Niektóre stany mają wiele, podczas gdy inne (jak Alaska i Hawaje) mają bardzo niewiele firm call center.

Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy call center zatrudniają do pracy na stanowiskach domowych w Mississippi:

Alpine Access

Wymaga minimalnego zaangażowania w wymiarze 20 godzin tygodniowo z pełnym dostępnym czasem.
Agenci domowi przyjmują przychodzącą obsługę klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów. Przedstawiciele otrzymują wynagrodzenie za godzinę, szkolenie jest płatne, a przedstawiciele są pracownikami. Dopiero po zaproponowaniu stanowiska, kandydaci płacą za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon. Zawiera wstępne przesłuchanie kwalifikacyjne z testem umiejętności technicznych, przesłuchaniem głosowym i rozmową telefoniczną. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński.

Carenet Healthcare Services

Firma świadcząca usługi medyczne w call center zatrudnia zarejestrowane pielęgniarki wyłącznie na stanowiskach pracy w domu. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy może być dostępna i / lub wymagana. Zapłata jest omawiana na wniosku. Ewentualne koszty sprzętu mogą obejmować typowy sprzęt do pracy w centrach telefonicznych .

LiveOps

Firma ta zatrudnia agentów jako niezależnych wykonawców, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, do różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych.

Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Wnioskodawcy muszą zapłacić za ich sprawdzenie przeszłości.

NEW Corp

Ta firma z przedłużoną gwarancją płaci na żądanie domowym przedstawicielom działu obsługi klienta za godzinę, aby odbierać połączenia przychodzące.

Zatrudnia zarówno agentów call center pracujących w domu, jak i w biurze, aby rozwiązywać problemy i zapewniać obsługę klienta swoim klientom - od 20 do 40 godzin / tydzień, weekend i wieczory. Nowi pracownicy, którzy mieszkają w odległości 50 mil od miejsca treningu stacjonarnego, muszą tam trenować; inni mogą trenować wirtualnie. Klientami firmy są Best Buy, Lowe's DirecTV, Walmart, GameStop, AT & T i Gateway. Zatrudnia agentów dwujęzycznych również w języku hiszpańskim / angielskim.

teleNetwork

Outsourcing call center zatrudnia techników pracujących w domu jako pracowników do pomocy w usługach internetowych, obsłudze komputerów stacjonarnych i kwestiach bezpieczeństwa, a także w obsłudze klienta.

TeleTech @ Home

Ta firma globalnego outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia współpracowników jako pracowników W niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii do pracy z domu jako agentów połączeń i innych dziedzin. 20-30 godzin / tydzień. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłać za godzinę.

Ver-A-Fast

Zatrudnieni w domu agenci call center używają systemu dializy predykcyjnej do wykonywania połączeń weryfikacyjnych dla klientów firmy, głównie z branży prasowej. Agenci są niezależnymi kontrahentami.