Jak znaleźć pracę Call Center

Poznaj tajniki pracy call center, aby móc wykonać telefoniczną pracę

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w call center z domu, czy w biurze stacjonarnym , zasoby te mogą pomóc w znalezieniu pracy, a następnie uzyskać pracę.

O pracy w Call Center

Podczas gdy wszyscy mamy pojęcie o tym, co pociąga za sobą centrum telefoniczne, tj. Rozmowa przez telefon, specyfikę każdego stanowiska może się znacznie różnić. Po rozpoczęciu poszukiwania pracy w call center pomyśl o tych rodzajach pracy w call center :

Call Center Pay

Centra obsługi telefonicznej mogą płacić stawkę godzinową lub płacić tylko za rozmowę .

Czas rozmowy obejmowałby struktury płatności za minutę i za połączenie. Miejsca pracy muszą przynajmniej płacić minimalne wynagrodzenie, nawet jeśli płacą za strukturę czasu rozmów. Niezależne stanowiska kontrahentów nie oferują takich zabezpieczeń. Aby uzyskać więcej informacji o rzeczywistych zarobkach i strukturach płac, przeczytaj artykuł Jak opłacać centra telefoniczne .

Wymagania i wymagania dotyczące kwalifikacji w Call Center

Wymagania każdej firmy dotyczące agentów będą się różnić w zależności od stanowiska i zasad firmy oraz działań biznesowych. Jednak agenci zwykle muszą mieć ukończone 18 lat i mieć dyplom ukończenia szkoły średniej. (Jednak kilka firm pracujących w domu, takich jak U-Haul , zatrudni uczniów w wieku 16 lat). Niektóre firmy wymagają niewiele więcej, podczas gdy inne mają bardzo specjalistyczne wymagania dotyczące call center. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, przeczytaj ten artykuł, zawierający opis zadania call center i wymagania agenta .

Home Call Center Oferty pracy

Wymagania geograficzne dla pracy w Call Center

Nawet centrale telefoniczne w domu zwykle mają wymagania lokalizacyjne, zazwyczaj określone państwo lub kraj.