HSN Work at Home Careers

Home Shopping Network zatrudnia agentów pracy w domu w pięciu stanach

Home Shopping Network (HSN) to firma warta 4 miliardy dolarów, która specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej konsumentom za pośrednictwem telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Korzysta z pełnoetatowych i półetatowych agentów wirtualnego centrum obsługi telefonicznej jako działu obsługi klienta i sprzedawców.

Rodzaje stanowisk pracy w domu

HSN oferuje zatrudnienie w miejscu pracy - nie na niezależnych stanowiskach wykonawców - które są powiązane z konkretną lokalizacją geograficzną. Obecnie te lokalizacje to 13 miast w Kalifornii, na Florydzie, w stanie Ohio, Tennessee i Wirginii.

Agenci odpowiadają na pytania związane z połączeniem i odpowiedzią, sprzedają upselling i kompletne transakcje sprzedaży.

Pełnoetatowe stanowiska wymagają zobowiązania 40 godzin na tydzień. Weekendy robocze i święta są obowiązkowe, ale pracownicy otrzymują dwa dni wolne od pracy na tydzień. Pracownicy pracujący w domu muszą być dostępni do pracy na miejscu raz w miesiącu. Pozycje w niepełnym wymiarze godzin są dostępne.

Wypłata i dodatki

Pracownicy HSN z domu otrzymują stawkę podstawową za godzinę plus możliwości motywacyjne. Szkolenie jest płatne.

Korzyści dla pracowników pracujących co najmniej 30 godzin tygodniowo obejmują ubezpieczenie zdrowotne, plany stomatologiczne, opiekę nad wizją, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie krótko- i długoterminowe, plan oszczędzania na emeryturę, plan skupu pracowniczego i hojne zniżki na towary HSN. Ponadto firma umożliwia pracownikom dwa płatne dni w roku wykonywanie czynności związanych z obsługą społeczności.

Firma HSN została uznana przez American Heart Association za organizację "Platinum-Level Fit-Friendly Company" za walkę o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

Kwalifikacje

Wnioskodawcy muszą mieć ukończone 18 lat i co najmniej wykształcenie na poziomie szkoły średniej. Potrzebują silnych umiejętności komputerowych i internetowych, znają Microsoft Windows i Outlook i mają doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta. Niektóre cechy, których potrzebują, to dbałość o szczegóły, ich przestrzeganie, organizacja, dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność zadowalania klientów i generowania emocji.

Agenci są zobowiązani do zapewnienia własnego komputera stacjonarnego i usługi internetowej (DSL lub kabel). Dowiedz się więcej o możliwych wymaganiach sprzętowych w typowych wymaganiach biurowych w biurze obsługi klienta

Miejsca pracy HSN z domu są przeznaczone tylko dla osób mieszkających w pobliżu jednego z 13 miast, w których mają biura. Mogą istnieć określone ograniczenia oparte na kodzie obszaru.

Wymagania techniczne

Agenci pracujący w domu dla HSN muszą zapewnić własny sprzęt, w tym:

Ubieganie się o HSN

Przejdź na stronę HSN Careers i filtruj prace według kategorii. Sprawdź "Praca w domu", aby zobaczyć bieżące otwory. Stamtąd możesz złożyć wniosek online lub przesłać CV o dowolnej pozycji.

Po przesłaniu lub wypełnieniu wniosku, jesteś proszony o wypełnienie kwestionariusza oceny czasowej. Kwestionariusz pyta o elastyczność w zakresie godzin i harmonogramów oraz o cechy osobiste, takie jak organizacja, pewność siebie, uczciwość, etyka pracy, poziom stresu, perswazyjność i komfort z technologią i sprzedażą oraz sprawdza umiejętności, takie jak dokładne dopasowanie liczb, gramatyka i znajomość komputerów - w szczególności Windows.

Po wypełnieniu wniosku i oceny skontaktujemy się z Tobą w sprawie rozmowy telefonicznej, jeśli HSN uzna twoje kwalifikacje za jedno z otwartych pozycji.

Jeśli nie mieszkasz w jednym z pięciu stanów, w których HSN zatrudnia agentów pracujących w domu, znajdź ofertę Call Center w swoim stanie lub stanowisko Call Center w Kanadzie .

Zastrzeżenie: Reklamy dotyczące miejsc pracy w domu lub możliwości biznesowych na tej stronie niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wstępnie wyświetlane i pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.