7 wskazówek, jak pomagać milionerom Wspiąć się po drabinie korporacyjnej

Millenialsi mogą chcieć rozważyć karierę u swojego obecnego pracodawcy

Mimo, że poszukiwanie pracy wydaje się być nowym zjawiskiem normalnym dla Millenialsów, jednym z najbardziej skutecznych i bezpiecznych sposobów wspinania się po drabinie korporacyjnej jest zrobienie tego w ramach obecnej firmy. Może to zabrzmieć szaleńczo dla 91% Tysiąclecia, którzy planują pozostać w pracy przez mniej niż trzy lata, ale może się to opłacić. Wielki czas.

Wiele osób rozpoczyna karierę od marzeń o wzroście na szczyt, ale nie poświęcają oni czasu na wytyczenie prawdziwej trajektorii i inwestowanie w możliwości, które są przed nimi.

Praca w eaHELP, od pierwszego pracownika do prezydenta, nauczyła mnie, że musisz wykorzystywać możliwości i brudzić sobie ręce. W szczególności:

Miej oczy otwarte na okazje

Możliwości pukają, ale nie na długo. Zwłaszcza w startupie, tak jak eaHELP, kiedy wszedłem na pokład, możliwości wznoszenia się i świecenia były obfite, ale nie powalają na zawsze. Aby zostać zauważonym, musisz ustawić się jako ktoś, kto chce się rozwijać w firmie.

Przekazanie swoich celów do zarządzania pozwoli ci być oczywistym wyborem, gdy pojawi się okazja. W tym momencie pracowałem na każdej pozycji w eaHELP. To dało mi duże doświadczenie, a także uczyniłem lepszego lidera, mogącego odnosić się do pracy każdego pracownika - wszystko dlatego, że wskoczyłem i zdobyłem doświadczenie, kiedy tylko mogłem.

Bądź uczniem i nie ganiaj się

Naprawdę dobrzy liderzy ciągle się uczą. Oni pierwsi mówią, że nie wiedzą wszystkiego.

W rzeczywistości im więcej się uczę, im więcej zdaję sobie sprawę, tym mniej wiem. Ta realizacja działa na Twoją korzyść, ponieważ kiedy nie wydaje ci się, że wiesz wszystko, jesteś otwarty na naukę. Wtedy naprawdę może nastąpić prawdziwy wzrost.

Kiedy po raz pierwszy dołączyłem do eaHELP, przeczytałem wszystko, co mogłem o branży, mimo że moja rola była po prostu wirtualnym asystentem.

To, że osiągnąłem wysoką pozycję i nigdy nie ograniczyłem się do danego tytułu, pozwoliło mi nauczyć się więcej i osiągnąć większy wpływ poprzez moją pracę. W rezultacie byłem przygotowany, gdy otworzyłem wyższe pozycje, ponieważ poszerzyłem swoje umiejętności i przygotowałem się do wzrostu .

Niech twoja praca mówi sama za siebie

Jeśli chodzi o rozwój w Twojej firmie, nigdy nie powinieneś się sprzedawać. Raczej twoja praca - i twoja postać - powinna mówić wszystko. W eaHELP miałem chęć wykroczyć poza nie tylko dlatego, że chciałem wykonać wspaniałą pracę.

Tego rodzaju zaangażowanie w końcu cię zauważa. Dla liderów, którzy chcą promować pracowników, identyfikacja wyróżników jest łatwiejsza niż myślisz, ponieważ najlepsi kandydaci robią wszystko z doskonałością. Ta doskonałość rozciąga się od pracy do postępowania zawodowego po codzienne zachowanie.

Zrozum, że żadne zadanie nie jest pod tobą

"To nie moja praca" nigdy nie było w moim słowniku. Jeśli jest coś, czego nauczyłem się w mojej karierze, to, że postawa typu "can-do" jest niezbędna do dalszej kariery. Jako menedżer, na przykład, gdy zobaczyłem, że ktoś jest przeciążony lub może użyć dodatkowej ręki z zadaniem, chciałabym zagłębić się i zaoferować pomoc.

Nadal robię to dzisiaj jako prezes firmy.

Takie podejście pomogło mi stać się częścią zespołu, a nie tylko nadzorcą, dzięki któremu mogłem być sojusznikiem moich pracowników i zachęcać do spójności. Jako pracownik bardzo ważne było, aby liderzy widzieli, jak wykraczam poza zakres mojej własnej pozycji, aby uznać mnie za współpracownika, który chciał rozwinąć moją rolę.

Zwróć uwagę na liczby

Naturalnie nie lubię zanurkować w statystykach ani wymierne wyniki, ale z biegiem czasu nauczyłem się, że liczby są ważne - metryki mają znaczenie. Mogą wskazywać, co działa tak, jak mogą pomóc ostrzec cię o zbliżającym się czkaniu, a nawet pełnej katastrofie.

Dane mogą rzucić wyjątkowe światło na trend. Jeśli konkretny numer ciągle spada, możesz na przykład zlikwidować problem w zarodku, pozwalając Ci na dostrzeżenie problemów przed ich rozpoczęciem. W ten sposób możesz uniknąć potencjalnych pułapek i utrzymywać zespoły we właściwym kierunku.

Komunikuj się jasno

Mój osobisty styl komunikacji zawsze był bezpośredni i na temat. Od samego początku zespół eaHELP zdecydował, że będziemy mówić prawdę, bez względu na wszystko; dobra prawda, ale prawda jest taka sama.

Ważne jest, aby zachować ostrożność podczas komunikowania się z innymi, ale to nie znaczy, że musisz omijać tematy lub nie mówić tego, co naprawdę masz na myśli. Rozwój firmy wymaga przejrzystej komunikacji - z szefem, zespołem i współpracownikami. Moja bezpośrednia komunikacja odegrała kluczową rolę w budowaniu udanych związków, ponieważ nikt nie musi zgadywać, czego potrzebuję, czego oczekuję lub czego chcę.

Ułatwia to wszystkim innym dostarczanie i wykonywanie najlepszej pracy, jaką mogą. Wyczyść komunikację ustawia całą organizację na sukces.

Graj dobrze z innymi

Ostatecznie powodem, dla którego awansowałem na prezesa eaHELP, jest moje przekonanie i szczera inwestycja w pracę zespołową. Przywódcy firm widzieli, że mogę zapewnić jedność wewnątrz organizacji, ponieważ potrafię przełamać bariery i połączyć ludzi.

To właśnie te połączenia - z moimi rówieśnikami, kolegami i tymi, którymi zarządzałem - ostatecznie decydowały o różnicy. Nigdy nie chciałem być odłączonym przywódcą, nie znającym rzeczywistości mojego zespołu i współpracowników. W rezultacie rozumiem, co ludzie na każdej pozycji w organizacji potrzebują, aby odnieść sukces, i mogę być pomocnikiem, aby sprostać tym potrzebom.

Może być kuszące, aby spojrzeć na zewnątrz własnej organizacji, aby znaleźć inną drogę do sukcesu. Ale zanim przeskoczysz statek, oceń możliwości, które musisz rozwijać we własnej organizacji.

Jeśli współpracujesz z firmą, która pomoże ci rozwinąć umiejętności i pomoże Ci osiągnąć cele zawodowe, niech twoja obecna inwestycja działa na Twoją korzyść. Może się okazać, że dotarłeś do celu bez konieczności dalekich podróży.

Więcej o Millennials