Co nosić do pracy w przypadku nieruchomości

Czy rozpoczynasz karierę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami i nie wiesz, w co się ubrać? To, co nosisz w swojej pracy na rynku nieruchomości, może się różnić w zależności od tego, co planujesz osiągnąć w tym dniu i gdzie będziesz pracować, ale zawsze powinieneś ubierać się schludnie, czysto i profesjonalnie.

Sukienka w większych obszarach metropolitalnych będzie na co dzień bardziej formalnym strojem biznesowym.

Nawet jeśli nie spotykasz się z żadnymi klientami w danym dniu, mogą to być Twoi koledzy i ważne jest, aby cały personel projektował kompetentny, konserwatywny wizerunek.

W przypadku pośredników w handlu nieruchomościami w mniejszych miejscowościach oraz w lokalizacjach, które są miejscami wakacyjnymi, bardziej odpowiedni jest swobodniejszy strój.

Co ubrać, aby spotkać klientów

Jeśli spotykasz się z klientami lub pokazujesz nieruchomości, w zależności od tego, gdzie pracujesz, najczęściej wybierzesz ubiór biznesowy .

Dla mężczyzn oznacza to garnitur lub sukienkę i kurtkę, zapinaną na guziki koszulę, krawat, ciemne skarpetki i buty.

Dla kobiet spódnica lub spodnie, sukienka konserwatywna z marynarką, spódnica lub spodnie w stroju z bluzką lub swetrem, kurtka koordynacyjna, pończochy i zamknięte czółenka.

Jeśli jesteś w bardziej wiejskim lub wakacyjnym stylu, bardziej swobodnym strojem jest norma. Na przykład, jeśli pokazujesz mieszkanie w miasteczku narciarskim lub plażowym, typowe jest zwykłe biznesowe lub nawet codzienne stroje .

Co ubrać w biurze

Jeśli spędzasz dzień w biurze, wykonując papierkową robotę i wykonując połączenia telefoniczne, często możesz nosić biznesowe na co dzień .

Business casual dla mężczyzn obejmuje luźne spodnie lub chinos, zapinaną na guziki koszulę, szykowną koszulkę polo, opcjonalną kurtkę, ciemne skarpetki i sukienki.

Dla kobiet dopuszczalne są spódnice lub sukienki, bluzka, sweter, podwójny komplet, kurtka opcjonalna, wyroby pończosznicze, pompy z zamkniętymi palcami.

Bez dżinsów, bez adidasów, chyba że powiedzą ci wyraźnie, że są one do przyjęcia, a nawet wtedy lepiej poczekać, aż po jakimś czasie tam będziesz, i zauważyłeś, jak dominuje ten rodzaj sukni.