Standardy sprawności fizycznej do podstawowego treningu sił powietrznych

Przygotowanie do podstawowego treningu sił powietrznych

US Air Force / Flickr

Siły Powietrzne radzą ci, abyś przyjął formę, zanim zgłosisz się do szkolenia wojskowego sił powietrznych . Powinieneś wcześniej popracować nad kondycją fizyczną, abyś był przygotowany na spełnienie standardów fitness wymaganych do wejścia, a następnie przejść przez kondycję fizyczną i spełnić fizyczne cele treningowe wymagane do ukończenia szkoły.

Sugerowany poziom sprawności po przybyciu do podstawowego szkolenia

Jak dobrze powinieneś być przed przyjazdem?

Mężczyźni i kobiety mają różne standardy do osiągnięcia. Oto Twoje cele, które najlepiej zapewnią Twój sukces w BMT:

Siły Powietrzne sugerują trening do biegu poprzez jogging na początku w wolnym tempie przez 15 do 20 minut. Gdy budujesz swoją kondycję, pracuj do poziomu nieprzerwanego od 30 do 40 minut pracy trzy do pięciu razy w tygodniu.

Standardy sprawnościowe po przybyciu do AFBMT

Otrzymujesz i wstępną ocenę sprawności fizycznej (bieg na 1,5 mili, pompki, przysiady i skład ciała ) podczas zerowego tygodnia. Ta ocena pomaga w identyfikacji rekrutów, którzy są w złym stanie fizycznym.

Konsekwencje nieakceptowania standardów sprawności fizycznej

Nie zaleca się pojawiania się w siłach powietrznych podstawowego szkolenia wojskowego, ponieważ rekruci mają tylko sześć tygodni (w tym tydzień przetwarzania), zanim będą musieli przejść standardy. Zdecydowanie nie spełnienie standardów sprawności fizycznej jest najważniejszym powodem, dla którego większość rekrutów w szkoleniach podstawowych sił powietrznych zostaje poddanych recyklingowi. Recykling jest terminem, który oznacza wybranie rekruta z normalnego lotu i zawrócenie go do lotu, który odbywa się we wcześniejszym tygodniu szkolenia (zwykle dwa tygodnie). Oznacza to, że rekruta spędza tak dużo czasu na szkoleniu podstawowym . Niektórzy rekruci są poddawani recyklingowi trzy, a nawet cztery razy, jeśli nie spełniają standardów sprawności fizycznej, zanim dowódca w końcu się poddaje i rozpoczyna akcję udzielenia absolutorium administracyjnego .

Przygotowanie fizyczne podczas AFBMT

W stanie podstawowym będziesz wykonywać kondycję fizyczną (PC) przez sześć dni w tygodniu.

Sześć dni w tygodniu obejmuje trzy dni ćwiczeń aerobowych i trzy dni treningu wytrzymałościowego. Przebiegi składają się z 40-minutowych sesji biegających w grupach, biegających w pojedynkę i sześciu 30-sekundowych interwałów sprintu oddzielonych szybkim spacerem. Co tydzień stażyści są wybierani na czas w biegu na 1,5 mili.

Trening wytrzymałościowy mięśni trwa do 48 minut na obwodzie z brzuszkami, podnośnikami, pompkami, trzepoczącymi kopnięciami i podciąganiem. Zostały one zaprojektowane w celu szybkiego poprawienia wytrzymałości górnej części ciała i brzucha.

Przez cały okres szkolenia podstawowego rekrutuje się indywidualnie czas w biegu na 1,5 mili raz w tygodniu.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Końcowy test sprawnościowy przeprowadzany jest pod koniec 4. WOT / początku piątego WOT (przed "Tygodniem Wojowników"). Aby przejść, rekruci muszą spełniać następujące minimalne standardy sprawności fizycznej:

Mężczyźni:

Kobiety:

Pompy i przysiady muszą być wykonane w odpowiedniej formie. Jeśli zbliżysz się, ale nie przejdziesz, możesz otrzymać kolejną szansę na zdanie testu następnego dnia. Rekruci, którzy nie spełniają powyższych standardów, mogą oczekiwać, że zostaną poddani recyklingowi przez co najmniej dwa tygodnie.

Nagroda Warhawk Physical Fitness Award

Rekruci, którzy spełniają poniższe minimalne standardy, kwalifikują się do nagrody Warhawk, która jest najwyższym standardem.

Mężczyźni:

Kobiety:

Nagroda Thunderbolt Physical Fitness

Rekruci, którzy spełniają poniższe minimalne standardy sprawności fizycznej, kwalifikują się do nagrody Thunderbolt Award lub Honor Graduate. Podczas gdy sprawność fizyczna jest tylko jedną małą częścią wymagań Honor Absolwent, rekruta musi spełniać następujące minimalne standardy sprawności fizycznej, aby być nawet uważanym za honor:

Mężczyźni:

Kobiety: