Podstawowe szkolenie dla żołnierzy sił powietrznych

Przygotuj się na Air Force BMT

Natalie Shellhouse / Flickr

Siły Powietrzne zmieniły sposób, w jaki rozwijają młodych mężczyzn i kobiety w członków Sił Powietrznych, kładąc nacisk na walkę wojenną i umiejętności zdalnego rozmieszczania o wiele więcej niż w przeszłości. Standardy sprawności fizycznej są trudniejsze niż w poprzednich dekadach. Większy nacisk na szkolenie w zakresie uzbrojenia i szkolenie w klasie koncentruje się na umiejętnościach związanych z walką, takich jak "pomoc dla kumpli", oraz obrona broni chemicznej / biologicznej.

Prawdziwe i aktywne zagrożenie podczas rozmieszczania determinuje zmiany od samego przejścia wojskowego do szkolenia wojskowego w czasie wojny.

Historyczne zmiany na dzień dzisiejszy AFBMT

W listopadzie 2008 r. Siły powietrzne zmieniły długość AFBMT. Szkolenia zostały rozszerzone z 6½ tygodni na 8½ tygodni. W 2015 r. Siły powietrzne ponownie wprowadziły zmiany w harmonogramie AFBMT. Rekruci będą maszerowali w paradzie na zakończenie tygodnia 7½ tygodnia - tydzień wcześniej niż tradycyjnie. Ale zamiast iść na szkolenie techniczne, powrócą do AFBMT na tydzień, w którym będą omawiać takie zagadnienia, jak etyczne podejmowanie decyzji, umiejętność krętactwa, odporność, szacunek i zapobieganie i reakcja na ataki seksualne.

Przygotowanie do AFBMT

Siły Powietrzne mają tylko jedną lokalizację dla podstawowego szkolenia podstawowego: 737. grupę szkoleniową w bazie lotniczej Lackland w San Antonio w Teksasie. Nie ma znaczenia, czy dołączasz do aktywnych Sił Powietrznych, Rezerwy Sił Powietrznych, czy Gwardii Narodowej Lotnictwa.

Wszyscy nowi rekruci sił powietrznych przechodzą przez to samo podstawowe szkolenie w Lackland. Każdego roku ponad 35 000 nowych rekrutów przechodzi przez AFBMT. Nowy AFBMT jest przeznaczony nie tylko do nauczania podstaw życia wojskowego, ale także kładzie duży nacisk na cykl wdrażania sił powietrznych Air Force Expeditionary (AEF), który składa się z fazy przed rozmieszczeniem, wdrożeniem i po wdrożeniu.

Przygotowywać się do wyjścia

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby przygotować się na nadchodzące wyzwania, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Na przykład uczenie się czasu wojskowego, łańcucha dowodzenia i bardziej zaawansowanych badań . Wypracowywanie 5-6 dni w tygodniu z bieganiem, plecakiem i gimnastyką powinno odbywać się co najmniej 4-6 miesięcy przed całkowitym przygotowaniem na fizyczne wyzwania. Przechodzenie do treningu w kształcie uniemożliwi niepowodzenie zdarzeń lub prawdopodobnie zranienie się z powodu braku przyzwyczajenia się do długich dni pracy i wysiłku fizycznego. Zdobycie Kształcenia jest ważne, ale także wie, co powiedzieć swojej rodzinie o treningu i co spakować, gdy wyjeżdżasz na tydzień zero.

Osiem i pół tygodni treningu

Tydzień Zero - Tydzień Przetwarzania - W tym tygodniu chodzi o podstawy. Otrzymasz fryzurę, wydasz ubrania i twoje życie, które będzie jak kolejne 8 tygodni. Zasadniczo w tym tygodniu jest tydzień administracyjny.

Tydzień pierwszy - zaczniesz trenować w tym tygodniu dzięki wczesnym pobudkom, treningom i długim dniom. Będziesz kontynuować kilka problemów i testów wojskowych (medyczne / dentystyczne). Spodziewaj się zmęczenia po długich dniach treningu wojskowego.

Tydzień drugi - Będziesz kontynuował regularne treningi i wiele godzin ćwiczeń (maszerujących z bronią), ponieważ stają się trudniejsze niż poprzednie tygodnie i uczęszczają na znaczną liczbę zajęć na wiele tematów.

Od poradnictwa zawodowego po obsługę i konserwację broni po Historię Sił Powietrznych każdego dnia otrzymasz pełny dzień szkolenia.

Tydzień trzeci - Otrzymasz strój mundurowy służbowy w komplecie z płaszczem na każdą pogodę, lekką kurtką, krawatami, czapką, paskiem i klamrą oraz butami o niskiej kwarcie. Bądź przygotowany, aby szybko ubrać się i wyjść ze wszystkich mundurów.

Tydzień czwarty - Szkolenie taktyczne trwa i rozwija się, gdy zaczniesz uczyć się defensywnych technik walki, takich jak osłona i ukrycie, a także umiejętności ratowania życia (zaawansowana pierwsza pomoc). Nauka zapobiegania krwawieniom i utrzymywania otwartego powietrza jako kilku umiejętności, których nauczysz się ratować życie.

Tydzień piąty - BEAST Tydzień. Ten tydzień jest wyzwaniem, zarówno fizycznym, jak i fizycznym, wymagającym długich godzin treningu fizycznego, walki i taktycznych testów umiejętności.

Niektórzy pamiętają to jako najbardziej zabawny tydzień szkolenia. Bycie fizycznie przygotowanym pozwala cieszyć się w tym tygodniu umiejętnościami aplikacyjnymi, których nauczyłeś się podczas pierwszego miesiąca szkolenia.

Tydzień szósty - Tydzień testowania: Będziesz często sprawdzany podczas treningu, ale jest to tydzień, w którym test PT, testy akademickie i ogólne posiadanie wojskowe zostają podważone, a rekrutom zostanie przyznana obiektywna ocena. W tym tygodniu ustalimy ranking Twojej klasy i nagrody przyznane na zakończenie szkolenia.

Tydzień siódmy - Tydzień studiów. Witaj w lotnictwie.

Tydzień ósmy - Tydzień lotników: Jest to ostatni krok, zanim nowi lotnicy przejdą do przydzielonego im szkolenia technicznego.

Jedną z najlepszych porad, jakie możesz przyswoić, jest trening 5-6 dni w tygodniu, ale także praca przez resztę dnia. Niezależnie od tego, czy masz pracę na pełen etat, czy też przeprowadzasz się cały dzień na kilka miesięcy przed tą czynnością, będziesz w stanie poradzić sobie z długimi dniami zajęć fizycznych, szkolnych i pracy.