Podstawowe informacje o szkoleniach Air Force dla Twojej rodziny

Wspólny serwis wiadomości rodzinnych / Flickr

Zanim wyruszysz na wielką przygodę w Szkole Podstawowej Sił Powietrznych Sił Powietrznych (AFBMT), powinieneś opowiedzieć swoją rodzinę.

Family Emergencies: Nie możesz odbierać połączeń telefonicznych podczas podstawowego szkolenia. Nie możesz ich odbierać, nawet jeśli jest sytuacja rodzinna. Nagłe sytuacje muszą być najpierw certyfikowane przez Amerykański Czerwony Krzyż. Zanim opuścisz dom, powiedz swojej rodzinie, że w razie nagłej potrzeby (nagłego wypadku, takiego jak śmierć lub ciężka choroba w najbliższej rodzinie), powinni skontaktować się z Tobą przez Czerwony Krzyż.

Twoja rodzina powinna znać twoje imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego i twój adres lotu. Jeśli nie otrzymali jeszcze Twojego adresu, nie martw się o to. Dopóki Czerwony Krzyż wie, że jesteś w AFBMT, znajdą cię.

Mail Call: W ciągu tygodnia od nadejścia będziesz wysyłać "wydrukowane" pocztówki do domu z twoim adresem do lotu. Wysyłasz jedną z nich tylko do jednej osoby, więc upewnij się, że dana osoba wie, jak zdobyć informacje o wszystkich pozostałych członkach rodziny i znajomych. Powiedz im, że nie będziesz mieć czasu na pisanie do domu podczas podstawowego szkolenia.

W rzeczywistości byłbym zaskoczony, gdyby można było znaleźć czas, aby wysłać więcej niż jedną lub dwie bardzo krótkie listy do domu. Upewnij się jednak, że Twoi przyjaciele i rodzina wiedzą, że bardzo ważne jest, aby piszą do Ciebie tak często, jak tylko mogą. Szkolenie podstawowe może być samotnym, stresującym czasem, a radosny list z domu może być po prostu tym, co podnieca ducha samotnego lotnika.

Upewnij się, że wiedzą oni, aby nie wysyłać Ci żadnych prezentów ani "pakietów opieki" podczas podstawowego szkolenia. To będzie po prostu wymagało od ciebie krzyczenia przez twoje TI, a następnie zostanie wyrzucony (jeśli się zepsuje), lub odkładany na miejsce składowania, aż skończysz podstawową, jeśli nie będzie łatwo się zepsuć. Pamiętaj też, że TI

rozdaje wszystkim pocztę w tym samym czasie, podczas wieczornej rozmowy często będzie czytać na głos w widoku publicznym.

Połączenia telefoniczne: upewnij się, że rodzina i znajomi rozumieją zasady dotyczące połączeń telefonicznych AFBMT i nie martwią się, jak przerażasz dźwięk podczas pierwszego połączenia telefonicznego, które możesz wykonać.

Ukończenie szkoły: Na koniec powiedz im, że otrzymają zaproszenie do ukończenia studiów AFBMT , wraz ze wszystkimi szczegółami, które będą musieli znać, podczas szóstego lub siódmego tygodnia nauki podstawowej. Gorąco polecam, aby planowali udział, jeśli to możliwe, ponieważ jest to doświadczenie, którego oni (i Ty) nigdy nie zapomnisz.