Surviving Air Force Basic Training Graduation

Moja podróż do treningu podstawowego dla moich córek

Christina (po lewej) i Jeanie (po prawej) Moce na przepustce podstawowej po ceremonii odwrotu. Wszystkim, co ich interesowało, było jedzenie, jedzenie i jedzenie. Copyright © 2002 Rod Powers

Miałem wyjątkową przyjemność obserwowania moich bliźniaczek (Christina i Jeanie), które ukończyły Air Force Basic Training w Lackland Air Force Base w San Antonio w Teksasie. Jeśli twoja ukochana kończy studia podstawowe i jest jakikolwiek sposób, w jaki możesz wziąć udział, bardzo go polecam. To doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.

Uwaga: Informacje w tym artykule opisują moją wycieczkę do ukończenia szkolenia podstawowego sił powietrznych. To jest harmonogram i co się stało, kiedy poszedłem. Czasy i wydarzenia, których doświadczasz, mogą być inne. Aby zapoznać się z aktualnymi listami dat, godzin i wydarzeń, skontaktuj się z podstawowym centrum szkoleniowym Lackland AFB pod numerem (210) 671-3024.

Tydzień przed ukończeniem szkoły powinieneś otrzymać dwustronicową broszurę od ukochanej osoby z informacjami na temat ukończenia szkoły. Część tego pakietu będzie składać się z tymczasowej przepustki samochodowej, którą będziesz musiał prowadzić samochodem, i / lub nawet dostać się do bazy podczas swojej wizyty (chyba że jesteś aktywnym / emerytowanym wojskowym, w którym to przypadku twoja normalna naklejka na pojazd wojskowy wystarczy). Jeśli nie otrzymasz karty pojazdu lub nie posiadasz więcej niż jednego pojazdu, nie martw się. Możesz otrzymać zamiennik / więcej karnetów po przybyciu do bazy, w centrum dla zwiedzających w Valley Hi lub Luke Street Gates.

Harmonogram ukończenia podstawowego szkolenia rozpoczyna się zawsze w czwartek wieczorem, a kończy w niedzielę wieczorem. Jeśli możesz planować, że będziesz tam przez całe cztery dni, to jest tego warte.

Czwartek : Pojechaliśmy i zaplanowaliśmy nasze przybycie na 1030 godzin (10:30) w czwartek, abyśmy mogli uczestniczyć w odprawie informacyjnej zaplanowanej na 1100 (11:00).

Odprawa odbywa się kilka razy, cały dzień w czwartek, a raz w piątek rano.

Jeśli jedziesz do San Antonio lub wynajmujesz samochód na lotnisku San Antonio, dotrzesz do jednej z czterech głównych dróg: I-10 / Hwy. 90, Hwy. 281, I-37 lub I-35. Miejscowe warunki na drogach są szczególnie zatłoczone w dni powszednie w godzinach od 7:00 do 9:00 i ponownie między 16:00 a 19:00

Przybywając ze Wschodu na I-10 lub Hwy 90 : Podróżuj prosto przez San Antonio na I-10 / Hwy 90 West. Wyjdź na Military Drive Skręć w lewo w Military Drive. Podróżuj na południe około 1 mili do bramy wejściowej Luke Street, która będzie po twojej prawej stronie.

Przyjeżdżając z północy na I-35, Hwy. 281 lub I-10 : Po wejściu do San Antonio skręć w prawo w Loop 410 West. Wybierz zjazd nr 7 Valley Hi / Lackland AFB. Pozostań na drodze dojazdowej, aż dotrzesz do skrzyżowania Valley Hi. Skręć w lewo w Dolinę Hi. Podróżuj na wschód około 3/4 mili do doliny Hi Gate, która będzie bezpośrednio przed Tobą.

Dojazd z południa na I-35 lub I-37 : Po wejściu do San Antonio skręć w lewo na pętlę 410. Wybierz zjazd nr 7 Valley Hi / Lackland AFB. Pozostań na drodze dojazdowej, aż dotrzesz do skrzyżowania Valley Hi. Skręć w prawo w Dolinę Hi Travel East około 3/4 mili do Doliny Hi brama wejściowa, która będzie bezpośrednio przed nami.

Jeśli lecisz do San Antonio, zdecydowanie polecam wynająć samochód na lotnisku. Podczas gdy możesz podróżować taksówką lub autobusem do Lackland AFB, będzie bardzo trudno dostać się z hotelu do różnych wydarzeń w Lackland podczas weekendu ukończenia studiów, jeśli nie prowadzisz samochodu.

Od REDLEG, naszego czytelnika, który niedawno uczestniczył w ceremonii rozdania dyplomów w Lackland: Jeśli nie chcesz wynająć samochodu, lub nie jesteś wystarczająco dorosły, by wynająć samochód, możesz spróbować MAC TRANS, tel. (210 ) 670-8855. Stawki z ich wizytówek:

Po wejściu do jednej z bram znajdują się znaki, które skierują cię do podstawowego centrum przyjęć szkoleniowych, które znajduje się na Carlswell Street. Centrum Recepcji czynne jest od godziny 08:00 (8:00) w czwartek. W ciągu dnia odbywają się spotkania informacyjne. Nawet jeśli nie planujesz uczestniczyć w jednym z briefingów, członek rodziny musi podpisać się w ośrodku recepcyjnym, aby upewnić się, że Twój rekrut będzie dostępny podczas wizytacji.

Jest to niezwykle ważne. Nie próbuj zaskakiwać członka rodziny, nie rejestrując się. Jeśli to zrobisz, ryzykujesz, że zostanie on zaplanowany na Dorm Guard lub jakieś inne szczegóły w czasie odwiedzin, a nie zobaczysz ich . Po zalogowaniu się podaj numer eskadry i numer lotu pod ręką (będzie to na zaproszeniu otrzymanym pocztą, a także będzie częścią adresu mailowego, z którego korzystałeś podczas pisania w podstawowym zakresie). Dzięki tym informacjom znacznie łatwiej będzie znaleźć ich nazwisko na liście odwiedzin.

Oprawa wydarzeń trwa około godziny do 1,5 godziny. Zastrzegamy, że aktualny harmonogram briefingów może ulec zmianie:

Czwartek:
0900 (9:00)
1100 (11:00 AM)
1400 (2:00 PM)

piątek
0900 (9:00)

Zapoznanie się z wydarzeniami daje przegląd tego, co nastąpi / kiedy nastąpi podczas weekendu ukończenia szkoły, a także zasady, które ty i rekrut muszą przestrzegać. Nawet jeśli jesteś obecnym / emerytowanym wojskowym, gorąco polecam wziąć udział w jednym z tych briefingów (Jedynym "negatywnym" komentarzem jaki mam na temat briefingu jest to, że krótko mówiąc odnosili się do naszych ukochanych osób jako "Twój Rekrut". "Twój rekrut dotrzeć do 0900 godzin. "" Twój Rekruta może jeździć w twoim pojeździe. "Pamiętam, że pomyślałem sobie:" Zaczekaj chwilę, oni są * TWOIM * rekruci, ale są * MOIMI * córkami).

Oprócz zameldowania i uczestnictwa w jednym z instruktorów, w Centrum Recepcji znajduje się bar przekąskowy i sklep z pamiątkami. Tutaj możesz również zamówić kopie filmów z ceremonii ukończenia szkoły.

Jedną z rzeczy, które najbardziej mnie zaskoczyły podczas naszej wizyty, była liczba członków rodziny i przyjaciół. Kiedy ukończyłem Air Force Basic w 1975 roku, w moim locie było około trzech rekrutów, którzy mieli członków rodziny / przyjaciół na paradzie. Podczas lotu moich córek było tylko dwóch rekrutów, którzy nie uczestniczyli w spotkaniach członków rodziny lub przyjaciół. Jeden rekrut w locie mojej córki miał 16 gości! Kiedy przybyliśmy o 10:30 na odprawę, dwa bliskie parkingi były już prawie pełne. Ci, którzy przybyli nieco później na odprawę, musieli zaparkować na innych parkingach dwa, trzy, a nawet cztery przecznice dalej.

Po odprawie wydarzeń zdecydowaliśmy się przejechać na drugą stronę bazy (baza jest podzielona na dwie sekcje). Gdy przejeżdżaliśmy przez Wojskowy Przejazd, by wejść do bramy po drugiej stronie, zauważyliśmy długą linię samochodów dla tych, którzy korzystają z tymczasowego przejścia gości w centrum dla zwiedzających bramy (będąc wojskowym na emeryturze, mój pojazd ma nalepkę wojskową, więc nie muszą korzystać z karnetów). Tymczasowe legitymacje muszą być podpisane przez policję bezpieczeństwa w celu "aktywacji". Aby aktywować karnet, potrzebujesz rejestracji pojazdu, prawa jazdy i dowodu ubezpieczenia. Po podpisaniu karta jest ważna do końca następnej niedzieli.

Podczas briefingu informacyjnego powiedziano nam, że rekruci przybywają do Centrum Recepcyjnego tego wieczoru około 1600 (16:00) na wieczorną ceremonię odwrotu, która rozpoczyna się o 16:30 (16:30). Biorąc pod uwagę wielkość porannego tłumu, zdecydowaliśmy się sprawdzić, czy moglibyśmy wcześnie sprawdzić nasz hotel i spróbować wrócić o około 1500 (15:30), aby "pokonać tłum" i spróbować zamknąć parking przestrzeń.

Mieliśmy rezerwacje w Best Western Lackland Inn & Suits, który jest tuż przy drodze na Hwy 90. Hotel jest czysty, nowoczesny i skromnie wyceniony (dla San Antonio). Gdybym jednak musiał to zrobić ponownie, nie zostałbym tam. Zamiast tego, myślę, że chciałbym spróbować Holiday Inn, który jest po prostu o kilka przecznic dalej. Kiedy zrobiłem rezerwację, poprosiłem o apartament i powiedziano mi, że są trzy rodzaje pokoi - zwykłe pokoje, małe apartamenty i duże apartamenty. Wybrałem mały apartament (próbując zaoszczędzić kilka dolców). "Mały apartament" okazuje się niczym więcej jak pokojem z aneksem kuchennym. Chociaż nie jest tak źle, nie było absolutnie żadnych naczyń do gotowania / jedzenia, więc jeśli nie chcieliśmy wyjść i kupić komplet naczyń kuchennych, nie zrobiło nam to wiele dobrego. Przynajmniej w Holiday Inn byłaby obsługa pokoju. Nie było nas w pokoju przez cały dzień w piątek, a pokój nie został oczyszczony po powrocie o około 20:30. Poskarżyłem się na to, a pokój był sprzątany, gdy byliśmy w sobotę, ale po powrocie okazało się, że ktoś (prawdopodobnie pokojówka) zostawił walkie-talkie na jednym z łóżek. Drobne problemy, ale pokazuje brak dbałości o szczegóły, które można oczekiwać, gdy pobyt w "ładniejszym" hotelu.

Eagle3000 (ludzie prowadzący sklep z pamiątkami Basic Training) mają listę "hoteli, w których zniżki dla członków rodziny biorących udział w szkoleniu podstawowym Air Force Basic.

Są dwa filmy, które profesjonalnie wykonano podczas weekendu kończącego naukę - czwartkowej ceremonii odwrotu i piątkowej ceremonii ukończenia szkoły. Możesz zamówić kopię każdej z nich w sklepie z pamiątkami. Koszt to 21,00 USD za każdy film lub 35 USD za oba. Są dostarczane (pocztą) około sześciu tygodni po ich zamówieniu.

Możesz również kupić w sklepie mnóstwo podstawowych pamiątek szkoleniowych.

Wskazówka: jeśli nie chcesz walczyć z tłumami w sklepie z pamiątkami, możesz zamówić większość popularnych przedmiotów online.

Jeśli posiadasz dowód tożsamości wojskowy / emerytowany / zależny, istnieje możliwość, że możesz zostać w Gateway Inn w bazie lotniczej Lackland. Nie licz na to. Gateway Inn (podstawowa opłata za zakwaterowanie) jest zwykle pełna w Lackland z oficjalnymi podróżnikami służbowymi.

Przewodnik Uwaga: Pierwsze wydarzenie * użyte * jako ceremonia odwrotu. To się zmieniło po naszej wizycie. Teraz pierwszym wydarzeniem jest "Fun Run" lotnika, który o czwartej rano jest w czwartek rano. Lotnicy biegną przez dwie mile, w formacji wojskowej, a ich trasa prowadzi ich obok Centrum Recepcji, gdzie członkowie rodziny ustawiają się, aby spróbować rzucić okiem na rekruta. W tej chwili nie będziesz miał okazji porozmawiać z rekrutem (nie poprzestają na tym). Ta możliwość przyjdzie po ceremonii odwrotu.

Nasz plan powrotu "przed tłumem" nie zadziałał. Kiedy wróciliśmy o 15:30 (15:30), parkingi były już zapakowane, a my musieliśmy zaparkować kilka przecznic dalej. Do tego trybuny również się wypełniły, a gdybyśmy dotarli później, byłby to tylko pokój stojący.

Dla tych, którzy nie wiedzą, " ceremonia odwrotu " jest ceremonią obniżenia flagi Stanów Zjednoczonych pod koniec oficjalnego dnia służby. Różne loty zaczęły maszerować na teren rekolekcyjny (który jest parkingiem za Centrum Recepcyjnym), około godziny 16:00. Wszyscy, którzy mogli opuścić trybuny, mając kogoś, by ocalić swoje miejsce, pozostali po stronie marszowej ścieżki, aby zobaczyć, czy mogą zobaczyć swoją ukochaną osobę. Próbowałem. Naprawdę, naprawdę próbowałem. Kiedyś myślałem, że widziałem jedną z moich córek, ale powiedziałem sobie, że to nie ona. (Okazuje się, że się myliłem). Twój ukochany będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wyglądają inaczej (włosy, mundury), chodzą (maszerują) inaczej, i - przede wszystkim, ich nastawienie lub "powietrze wokół nich" jest zupełnie inne.

Po przybyciu rekrutów do miejsca postoju wszyscy wrócili na swoje miejsca. Tutaj również pomoże znajomość numeru lotu Twojej ukochanej osoby. Gdy maszerują na Pole Rekolekcyjne, ich lot zostaje ogłoszony. Miej oczy szeroko otwarte.

Po prostu nie ma sposobu, aby opisać, jak się czuje podczas ceremonii odwrotu. Przeszedłem przez setki takich ceremonii i dziesiątki parad wojskowych. Byłem zarówno widzem, jak i uczestnikiem. Spędziłem niezliczone godziny organizując oba wydarzenia. Żadne wydarzenie nie uderzyło mnie tak emocjonalnie, jak obserwowanie moich córek w ramach grupy dumnych profesjonalistów, okazujących szacunek dla flagi naszego Narodu. Jeśli pod koniec tej ceremonii nie ma łez w oczach, jesteś trudniejszą osobą niż ja.

Po ceremonii odrzucają loty i zapraszają setki osób na trybunach do "pójścia na dół i znalezienia swojego rekruta". Nie masz szans, jeśli nie znasz przybliżonego obszaru, aby rozpocząć wyszukiwanie. Na szczęście jestem znacznie większy niż przeciętny Joe, a moje córki mogły mnie znaleźć. W przeciwnym razie prawdopodobnie nadal będę wyglądał. Jednak mnie znaleźli i nareszcie nadszedł czas, w którym pokonałem 900 mil. Powiedzieć, że byłem najdumniejszym, najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, byłby bardzo dużym niedomówieniem. Nawet nie spróbuję znaleźć słów. To jest coś, co musisz odkryć.

Słowo o "Public Displays of Affection (PDA) w mundurze wojskowym". Zazwyczaj jest to mile widziane przez wojsko, ale w tym okresie robi się wyjątek dla krótkich uścisków i pocałunków. Zachowaj jednak krótkość. Nie miej swojego męża / żony / chłopaka / dziewczyny w kłopotach, wymieniając pluć przed setkami widzów i (co gorsza) ich TI (To prawda z całej wizyty W sobotę, podczas miejskiej przełęczy zobaczyłem rekruta Spacerując po centrum handlowym ze swoją żoną / dziewczyną, ręka w rękę, już miałem zbliżyć się do niego i dać mu małą radę, gdy pobił mnie do tego nieumyślny TI, który odłożył rekrut na pięć minuty rozmowy, najlepiej nie spekulować na temat użytych słów / fraz).

Po zakończeniu odwrotu (około 16:45) i znalezieniu ukochanej osoby w tłumie, możesz zabrać ich w dowolne miejsce, aż do około 1930 (19:30). Bardzo ważne jest, aby wrócili do Centrum Recepcji, ponieważ muszą wrócić do swojego domu akademika i być w nim nie później niż w 2000 (20:00). Nie wiem, czy tak się rzeczywiście stanie, ale rekruci są poinformowani, że zostaną poddani recyklingowi, jeśli złamią godzinę policyjną. Najlepiej niech twoja ukochana nie będzie "przypadkiem testowym".

Oto wskazówka na temat tego, co ukochana osoba będzie chciała zrobić - JEDZ. Żadna z moich córek nie była "ulubieńcem" przed podstawowym treningiem. Oboje byli zdrowi. Jednak tydzień przed ukończeniem studiów rozmawiałem z córkami przez telefon i poprosili mnie, abym przyniósł jedzenie, jedzenie, ale upewnij się, że przyniosłem dużo fast foodów. Po zameldowaniu się w naszym hotelu, przed powrotem do Recepcji, znaleźliśmy sklep spożywczy i (dostaniemy to!) Przejeżdżającą chińską restaurację (China Rose, położoną na Military Drive, na północ od Hwy 90). Pomiędzy sklepem spożywczym a China Rose kupiłem 2 kwarty smażonego ryżu (jedna kwarta kurczaka, jedna wołowina), sernik, szarlotkę, paczkę ciasteczek, 12 paczek koksu i dwa czekoladowe puddingi " pakiety przekąsek. " Moje myśli miały dać moim córkom szeroki wybór i zapisać resztki na następny dzień. Jakie resztki?

Postanowiliśmy opuścić tłum, który zbierał się wokół stołów piknikowych w Recepcji i znalazł mały park tuż za Komisarzem. Po polerowaniu całego jedzenia, które przynieśliśmy dla nich, jak również batonika, który zdarzyło mi się mieć w furgonetce dla siebie, moje córki zapytały mnie, czy moglibyśmy zatrzymać się u Baskina Robbinsa w drodze powrotnej do Centrum Recepcyjnego. Przynieś ukochaną żywność - dużo jedzenia!

Kolejna rzecz, na którą trzeba się przygotować. Jeśli nie jesteś lub nie byłeś w lotnictwie, spodziewaj się, że Twoi bliscy będą mówić do ciebie w obcym języku. Używają akronimów wojskowych / sił powietrznych, nie myśląc o tym. "Kiedy robiliśmy komputer, MTI kazało mi zgłosić ASAP do MPF." (Tłumaczenie: "Podczas gdy byliśmy zajęci robieniem ćwiczeń, facet, który jest odpowiedzialny za moje życie w tym momencie, powiedział, żebym poszedł tak szybko, jak tylko mogłem, do budynku, w którym przebywają ludzie, którzy robią papierkową robotę") .

Piątek : Parada absolwentów rozpoczyna się następnego dnia (piątek) o godzinie 11.00 (w miesiącach letnich, kiedy pogoda jest gorąca, pochód kończy się o 09.00). Jednak parada odbywa się po drugiej stronie bazy, z dala od Centrum Recepcji. Od 9 do 11 nie pozwalają na parkowanie w pobliżu trybuny na Parade Ground, więc autobusy zaczynają opuszczać Centrum Recepcyjne około 1015. Korzystają z kilkudziesięciu autobusów i utrzymują ładujących się pasażerów w imponującym tempie. Ucząc się lekcji z poprzedniej nocy i wiedząc, że w dniu 0900 odbędzie się zaplanowana odprawa, do której przybywa wielu ludzi, dotarliśmy do Centrum Recepcyjnego o 08:00, aby uzyskać miejsce parkingowe. Podpowiedź: Jeśli zdecydujesz się to zrobić, znajdziesz MacDonalds na Military Drive, na północ od Hwy 90. Kilka kanapek śniadaniowych i dużą filiżankę kawy, i dobrze ci pójść.

Słowo dla palaczy: trybun rekolekcyjny, teren parady i Centrum Recepcji są strefami dla niepalących. Możesz jednak usiąść w samochodzie i palić, a stoły piknikowe na tyłach Centrum Recepcji zostały wyznaczone jako miejsca palenia. Z dala od tych obszarów można palić na zewnątrz, ale nie ma palenia w większości obiektów Sił Powietrznych.

Parada absolwentów zaczyna się o godzinie 11.00 i kończy się zaskakująco szybko. Spodziewałem się, że parada (z przemówieniami) potrwa całą godzinę, ale trwała zaledwie 30 minut. Ponownie, po zakończeniu rekruci zostają zwolnieni, a wszyscy na trybunach rzucają się i gratulują im (po ich znalezieniu). Twoja ukochana osoba może jeździć autobusem z powrotem do centrum recepcyjnego z tobą, lub możesz wybrać z powrotem z nimi (około 3/4 mili). W tym momencie są zwolnieni na całodniową wolność i mogą jeździć z tobą w samochodzie w dowolnym miejscu bazy.

Zaraz po paradzie, a do około 1300 (13:00), w akademikach jest "otwarty dom". Okres ten jest określany (przez Podstawowy Personel Szkoleniowy) jako okres "zwrotu". Tutaj możesz zobaczyć, gdzie mieszkała twoja ukochana osoba i zobaczyć na własne oczy, że można nauczyć go, jak zrobić łóżko i składać ubrania. To także szansa, że ​​spotkasz się i porozmawiasz ze swoimi TI. Zanim podszedłem do akademika, jedna z moich córek błagała mnie: "Proszę, tato, nie rób żartów, ok. Nasz TI NIE ma poczucia humor." Na szczęście dla niej zatoka, w której mieszkała, znajdowała się na najwyższym (3) piętrze, na pięciu schodach. Po osiągnięciu najwyższego poziomu nie mogłem nawet oddychać, nie mówiąc już o próbie bycia zabawnym. Wydaje mi się, że budują mieszkania w akademiku wyżej niż wtedy, gdy przeszedłem podstawowe.

Wizyta w akademiku wzmacnia to, że mimo że przeszli oni przez ceremonię ukończenia szkoły, nadal są w podstawowym szkoleniu i będą do czasu zakończenia procesu. Kiedy opuściliśmy zatokę i zszedłem z powrotem po schodach (znacznie łatwiej zejść, myślę, że ćwiczenie wznoszenia sprawiło, że wróciłem do formy), czekało tam TI, wysyłając rekrutów z powrotem, aby naprawić ich "zdarte buty". Moje córki to zauważyły, zanim opuściliśmy nawet drzwi budynku i pospieszyliśmy z powrotem po schodach, nie będąc opowiadanymi (wiele się nauczyli przez sześć tygodni).

Zanim moglibyśmy zająć się naszym dniem, było trochę do zrobienia. Moje córki musiały odebrać niektóre mundury od sprzątaczek i musiały dostać jakieś przedmioty ze sprzedaży odzieży wojskowej (jedna z nich musiała kupić Honorową Tasiemkę Absolwenta!). Przygotuj się, aby to zrobić, ponieważ większość miejsc, w których mogą być potrzebne (oficjalnie), jest zamknięta w niedziele, a niektóre oficjalne biura, takie jak finanse czy personel, również zostaną zamknięte w sobotę.

Podczas naszej podróży była tylko jedna autoryzowana przepustka poza bazą, która odbyła się w sobotę. Jednak w czerwcu 2004 r. Siły powietrzne zmieniły swoje podstawowe procedury szkolenia. Karnet następujący po paradzie z okazji kończenia nauki w piątek jest teraz przepustką poza bazą, podobnie jak podanie w sobotę po ukończeniu szkoły. Zwycięzcy nagród Thunderbolt i Warhawk, a także absolwentów honorowych, otrzymają także niedzielną przepustkę. Inni otrzymują przepustkę na podstawie w niedzielę.

Jeśli zdecydujesz się pozostać na bazie podczas okresów przejściowych, jest mnóstwo miejsc do odwiedzenia w Lackland, w tym BX, Commissary, Bowling Center, parków, lokali gastronomicznych itp. Podczas piątkowego biletu na bazę, ale wszyscy będą przepełnieni nowymi absolwentami i ich rodzinami. Jeśli nigdy nie widziałeś komisarza wojskowego lub BX, to będzie twoja szansa. Możesz wejść do tych obiektów z "twoim rekrutem", ale nie będziesz w stanie niczego kupić, jeśli nie masz wojskowego dowodu osobistego (jednak "rekrut" może dla ciebie kupić).

Spędziliśmy czas w ciągu dnia na jedzeniu (cóż, moje córki jedli, tak czy inaczej), w prawie każdym miejscu na jedzenie w bazie - i jest ich kilka, w tym bar przekąskowy AAFES, BX Food Court, Bowling Center, Gateway Klub, Mitchell Hall, Smokin 'Joe's BBQ, Arnold Hall, Burger King, pole golfowe i różne inne ustępstwa w bazie. Nie uwierzysz, ile twoja ukochana chce (lub potrzebuje) jeść (wciąż kręcę o to głową, cały tydzień później).

Ponownie, musisz upewnić się, że zwrócisz je do 19:30, ponieważ muszą wrócić i być w internacie nie później niż w 2000 roku.

Sobota : sobota, rekruci są wypuszczani około 0900 i powinni przybyć do Centrum Recepcji wkrótce potem. Nie trzeba przyjechać wcześnie tego dnia. Parking, który w czwartek został zablokowany na Ceremonię Rekolekcje i był używany w autobusach w piątek, powinien być teraz otwarty, co pozwoli na znacznie więcej miejsca parkingowego. Rozważ skorzystanie z tego parkingu. Podczas gdy tam zaparkowałem, zauważyłem, że kilka osób wciąż znajduje się w pobliżu parkingów, kiedy zauważyli, że pozostałe dwa parkingi były pełne.

Sobotnia wizyta, podobnie jak w piątek, jest przepustką "poza bazą". Możesz zabrać ukochaną osobę wszędzie w centrum San Antonio. Ponownie, musisz je odesłać do Centrum Recepcji (lub jednego z innych wyznaczonych punktów do opuszczenia) do 19:30. Nie będę omawiać wszystkiego, co jest dostępne do odwiedzenia w San Antonio, ponieważ istnieje wiele atrakcji i są one dostępne w Internecie oraz w różnych przewodnikach. Wiele osób podczas lotu moich córek planowało spędzić dzień w Sea World lub Fiesta Texas (Six Flags). Ponieważ zepsute przez zepsute córki, które już były dziećmi, już wcześniej odwiedzały te atrakcje i nie chciały stać w kolejce w ruchliwą sobotę. Zamiast tego krótko odwiedziliśmy River Walk, a następnie chcieli zbadać centrum handlowe (i udawać, że znowu są nastolatkami). Po centrum handlowym udaliśmy się do naszego pokoju hotelowego, gdzie oddawali się długiemu, ciepłemu PRYWATNEMU prysznicowi (brak prywatności w podstawowym wyposażeniu) i oglądali film pay-per-view (i, oczywiście, jedli ciągle przez cały dzień ).

Niedziela : Jeśli zdecydujesz się zostać w niedzielę (my nie), będzie to karnet podstawowy, chyba że Twój rekrut będzie honorowym absolwentem lub zwycięzcą nagród Thunderbolt lub Warhawk. Rekruci zostaną wypuszczeni na spacer do Centrum Recepcyjnego około 0900 i mogą spędzić dzień z tobą do około 17:30 (17:30) tego wieczoru. Muszą być z powrotem w akademiku do 1800, aby spakować się i przygotować do wysyłki do szkoły technicznej następnego dnia.

Będziesz szczęśliwy wiedząc, że rozmawiałem z obiema z moich córek przez telefon tydzień po tym, jak zaczęli szkołę techniczną (szkolenie Sił Powietrznych), a ich nawyki żywieniowe MIAŁO powrócić do normy.