Kilka porad i wskazówek dotyczących przetrwania Coast Guard Boot Camp

Czego się spodziewać i jak przejść przez to szkolenie początkowe

Podobnie jak w Siłach Powietrznych i Marynarce Wojennej, Straż Przybrzeżna ma tylko jedno miejsce dla zaciągniętego obozu startowego: Cape May, New Jersey. Rekruci płci męskiej i żeńskiej wspólnie trenują. Obóz szkoleniowy Coast Guard przebiega tak, jak każdy inny obóz dla wojskowych. Spodziewaj się spędzić w sumie 53 dni w Cape May.

Zanim wyjedziesz na Coast Guard Boot Camp

Jedną z pierwszych rzeczy, których możesz doświadczyć w Cape May, jest pełne przeszukanie twoich osobistych dóbr.

Wszystko, co nie zostało zatwierdzone, zostanie skonfiskowane i przechowywane do czasu ukończenia studiów.

Skonfiguruj konto bankowe (z kartą bankomatową) przed wyjazdem. Cała twoja wypłata wojskowa będzie dokonywana przez bezpośrednią wpłatę. Dostarcz 50 USD w gotówce na małe rachunki, aby pokryć zakupy podczas trwania kursu.

Jeśli jesteś w związku małżeńskim, przynieś kopię swojego aktu małżeństwa. Będzie to wymagane do uruchomienia dodatku mieszkaniowego i do wypełnienia papierkowej dokumentacji wojskowej dowodu małżonka.

Podobnie jak w przypadku innych usług, podczas obozu nie wolno palić.

Jeśli nie umiesz pływać, spróbuj się nauczyć przed wyjazdem na obóz. Wkrótce po przybyciu zostaniesz sprawdzony pod kątem umiejętności pływania, a ci, którzy nie potrafią pływać, będą musieli przejść specjalne instrukcje.

Zapamiętaj Coast Guard szeregi przed wyjazdem. To będzie jedna z pierwszych rzeczy, których będziesz musiał się uczyć. Będziesz także chciał poznać Podstawowe Wartości Straży Przybrzeżnej i łańcuch dowodzenia podstawowego szkolenia.

Leki w Boot Camp

Leki dostępne bez recepty nie są dozwolone w szkoleniu podstawowym. Jeśli przyniesiesz coś ze sobą, zostanie to zabrane. Wszystkie leki na receptę zostaną ponownie ocenione przez lekarza wojskowego po przyjeździe.

Jeśli lekarz stwierdzi, że przepis jest konieczny, leki cywilne zostaną usunięte, a rekruta zostanie ponownie wydany na lekarstwa przez aptekę wojskową.

Obejmuje to pigułki antykoncepcyjne.

Komunikacja rodzinna podczas Coast Guard Boot Camp

Zanim opuścisz dom, powiedz swojej rodzinie, że w razie nagłej potrzeby (nagłego wypadku, takiego jak śmierć lub ciężka choroba w najbliższej rodzinie), powinni skontaktować się z Tobą przez Czerwony Krzyż. W ciągu trzech dni od przybycia wyślesz do domu wydrukowaną pocztówkę pocztową z adresem Twojej firmy.

Po przyjeździe warto zadzwonić do rodziny z USO. Możesz zabrać ze sobą telefon komórkowy, ale nie możesz odbierać ani wykonywać osobistych połączeń telefonicznych za pewną wolność w niedzielę ostatnich dwóch tygodni szkolenia. Wszelkie przyszłe połączenia telefoniczne, które podejmujesz podczas pobytu w obozie, będą według uznania Twojego Dowódcy firmy.

Pierwszy dzień w Coast Guard Boot Camp

Bez względu na to, kiedy dotrzesz na Cape May, Twój pierwszy dzień nie skończy się przed około 00:30 (12:30). Kiedy trafisz na stelaże tej pierwszej nocy, nie będziesz miał dużo czasu na sen. Dowódca kompanii będzie wrzeszczeć i wrzeszczeć na ciebie o 0530 (5:30).

Zaczniesz przygody ze Strażą Wybrzeża po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Filadelfii. Po przybyciu, musisz odzyskać swoje torby, a następnie natychmiast zgłosić się do USO.

Kiedy autobus dotrze do Centrum Rekrutacji na Cape May, zostaniesz powitany przez swojego dowódcę firmy (CC). Może nie jest to najbardziej przyjazny pozdrowienia, ale będziesz wiedział, że przyjechałeś.

Następnie rozpoczniesz zadania przetwarzania. Otrzymasz książkę zwaną "Helmsmanem", a gdy tylko nie będziesz aktywnie robić czegoś, CC będą oczekiwać, że będziesz czytać tę książkę. Spędzisz swoje pierwsze godziny w obozie treningowym wypełniając formularze i dając mocz do przetestowania narkotyków i alkoholu. Kobiety otrzymają również test ciążowy.

Praktycznie każde zadanie, które masz wykonać, jest określone w czasie; pięć sekund, aby napisać nazwisko na etykiecie, dziesięć sekund, aby znaleźć dokumenty, itp. A dowódca firmy zapewnia kadencję, jak odliczanie. Jeśli popełnisz błąd, zostaniesz okrzyknięty. To takie proste - pomyłka równa się wrzaskom.

To wszystko jest częścią procesu budowania zdyscyplinowanego członka Straży Przybrzeżnej.

Przetwarzanie w Coast Guard Boot Camp

Następne dwa dni będą spędzać na wypełnianiu formularzy i uzyskiwaniu wojskowych fryzur. Zostaniesz poddany pokazom medycznym i stomatologicznym, otrzymasz całą masę zdjęć i otrzymasz pierwszy jednolity numer. Za każdym razem, gdy nie robisz czegoś aktywnie, pochowasz głowę w książce Helmsmana. Drugiego dnia będziesz poddawany testowi moczu.

Nie możesz nosić soczewek kontaktowych podczas podstawowego treningu. Możesz nosić swoje cywilne okulary tylko wtedy, gdy otrzymasz parę okularów wojskowych, które będziesz nosić w większości obozów. Po ukończeniu podstawowego szkolenia możesz ponownie nosić swoje cywilne okulary, o ile są zgodne z wojskowymi przepisami dotyczącymi ubioru i wyglądu.

Czwartego dnia cała Twoja firma będzie eskortowana, aby spotkać się z Dowódcą firmy i jego asystentami. Ten dzień rozpoczyna twoje oficjalne szkolenie na obóz treningowy.

Coast Guard Boot Camp Week One

Pierwszy tydzień będzie najtrudniejszy. Podobnie jak w innych obozach wojskowych, prawdopodobnie okaże się, że nikt nie robi nic dobrze w tym pierwszym tygodniu szkolenia. W tym czasie KC będzie oceniać wszystkich, aby rozdawać dodatkowe obowiązki. Każdy dzień zaczyna się o 05:30 (z wyjątkiem niedziel, kiedy zasypiasz 15 minut później!), A światła gasną o 2200 (22.00).

W ciągu pierwszego tygodnia zapoznasz się z ćwiczeniami i rozpoczynasz (prawie) codzienne ćwiczenia fizyczne. Dodatkowo zostaniesz poddany klasie na Uniform Code of Military Justice, gdzie dowiesz się o karalnych wykroczeniach.

W Straży Przybrzeżnej, jeśli nie jesteś na treningu, możesz zostać cofnięty. Oznacza to, że odsyłasz cię z powrotem do innej firmy kilka dni (lub tygodni) za bieżącą jednostką. To jest główne zagrożenie, które CC używają, aby zmotywować żołnierzy. Podobnie jak w przypadku innych usług, możesz zarabiać na złych rzeczach, gdy zrobisz coś złego (straż przybrzeżna nazywa je wskaźnikami wydajności lub śledzącymi wyniki).

Coast Guard Boot Camp Tygodnie Dwa i Trzy

Poważna praca w klasie zaczyna się w drugim tygodniu. Otrzymasz lekcje na temat wojskowych praw obywatelskich, zarządzania stresem, łańcucha dowodzenia Coast Guard, stawek i rang, i zwracając się do personelu wojskowego (oficerowie nazywają się "Sir" lub "Ma'am") są adresowani przez ich ranga i nazwisko). Wykonasz także test wytrzymałości na przetrwanie.

W trzecim tygodniu dostaniesz szkolenie w zakresie ustawy o wolności informacji, sprzętu ochronnego do jazdy na deskorolce, molestowania seksualnego, ustawy Montgomery GI, historii Straży Przybrzeżnej, misji i tradycji Straży Przybrzeżnej, żeglarstwa pokładowego, postępów, linii, węzłów i marlinspike, wprowadzenie do pistoletu 9 mm .

W przeciwieństwie do innych służb wojskowych, nie wystrzelisz karabinu M-16 w podstawowym szkoleniu Coast Guard, ale dostaniesz szansę na wystrzelenie 9mm w czwartym tygodniu treningu.

Coast Guard Boot Camp Week Four

W czwartym tygodniu szkolenia obejmą: urlop i wolność, obowiązki związane z oceną i nonratingiem, materiały niejawne, jednolite urządzenia, statki i samoloty, oceny wydajności i proces przydzielania zadań. Odwiedzisz także strzelbę 9 mm i wystrzelisz pistolet M-9.

Pod koniec czwartego tygodnia zdasz egzaminy śródsemestralne, obejmujące wszystko, czego się nauczyłeś. Jeśli nie zdasz egzaminu, uzyskasz jeden powtórny test. Jeśli nie uda ci się ponownie przetestować, spodziewaj się, że będziesz "odradzany", aby nauczyć się go od nowa.

Również w czwartym tygodniu zdasz test PT. Jeśli nie zdasz tego testu, będziesz musiał wstać każdego dnia na godzinę przed wszystkimi innymi i wziąć udział w specjalnym szkoleniu. Jeśli nie wypełnisz wymagań do siódmego tygodnia treningu, zostaniesz cofnięty.

Aby ukończyć Coast Guard Boot Camp, będziesz musiał spełnić następujące normy fizyczne:

Zdarzenie Męski Płeć żeńska
Push-upy (60 s) 29 15
Sit-upy (60 s) 38 32
Uruchom (1,5 mili) 12:51 15:26
Usiądź i osiągnij 16,50 " 19,29 "
Ukończ obwód pływania
Utrzymuj bieżącą wodę przez 5 minut

Przeskocz 6-metrową platformę i płyń 100 metrów

Mniej więcej w połowie czwartego tygodnia Twoja firma wreszcie uzyska kolory firmowe. Aby świętować, dowódcy kompanii dowożą całą firmę na plażę na kilka godzin ćwiczeń motywacyjnych.

Pod koniec czwartego tygodnia wypełnisz kartę danych przydziału (ADC). W ten sposób powiesz straży przybrzeżnej, którego zadania chcesz. Wnioskujesz o swoje przydział najpierw według lokalizacji geograficznej, a następnie typ jednostki (np. Kuter, mała łódź, patrol itd.)

Coast Guard Boot Camp Weeks Five and Six

W piątym tygodniu dowiesz się o konserwacji i malowaniu pokładów, wyposażeniu do przetrwania, ekipach pływających i pływalności, warunkach ochrony wybrzeża, etycznym postępowaniu, osobistych urządzeniach pływających, ćwiczeniach awaryjnych, wyposażeniu ratunkowym, flagach i proporcach, a weźmiesz klasa finansów osobistych.

Pod koniec piątego tygodnia dowiesz się, jaka będzie twoja następna stacja robocza.

Tydzień po tym dostaniesz szkolenie w zakresie zapobiegania pożarom, metod gaszenia ognia, sprzętu przeciwpożarowego, inżynierii, obserwacji, technik obsługi węża i doradztwa zawodowego.

Coast Guard Boot Camp Week Seven

W tym tygodniu otrzymasz szkolenie na temat falowania linii, obsługi linii i przeglądu polityki dotyczącej alkoholu i narkotyków Coast Guard.

Siódmy tydzień jest wielki. Jest to tydzień ostatniego egzaminu końcowego i końcowego testu PT dla tych, którzy są w trakcie naprawczego szkolenia PT. Musisz przejść oba, aby ukończyć szkołę. Jeśli ci się nie uda, otrzymasz jeden test ponownie. Jeśli nie uda Ci się ponownie przetestować, spodziewaj się powrotu do wcześniejszej firmy, aby spróbować ponownie później.

Jeśli zdasz egzamin końcowy i test PT, a nie uzyskasz dodatkowych wskaźników wydajności, pod koniec tygodnia siódmego dostaniesz ośmiogodzinną przepustkę do zejścia z bazy.

Ukończenie Coast Guard Boot Camp

Ostatni tydzień to pestka. Otrzymasz swoje zadanie i wykonasz papierkową robotę, aby przygotować się do ukończenia szkoły i wyjazdu. Otrzymasz kilka lekcji na temat pierwszej pomocy i przygotujesz się do zadania.

Wreszcie, w piątek rano, maszerują w pochodzie.

Podczas uroczystości wręczenia dyplomów zostaną wręczone nagrody. Coast Guard przyznaje absolwentowi honorową wstążkę do trzech największych procent każdej z absolwentów. Indywidualne nagrody przyznawane są również za najwyższe osiągnięcia w nauce, żeglarstwie, przywództwie, podręczniku biegłości w stosowaniu broni, eksperckim strzelaniu z pistoletu, sprawności fizycznej i dla najlepszego członka załogi.

Straż Przybrzeżna różni się od innych służb wojskowych, ponieważ wszystkie prace związane z przerabianiem są wykonywane przed ukończeniem szkoły, więc rekruci mogą odejść z Cape May natychmiast po ceremonii ukończenia szkoły.