Dowiedz się, które święta miesiąca są obchodzone w lipcu

Jak firmy mogą świętować w lipcu

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, wiesz, co czwarty lipca oznacza dla kraju. Każdego roku, od wybrzeża do wybrzeża, miliony ludzi uruchamiają fajerwerki i spotykają się na piknikach w plenerze, by świętować niezależność Ameryki. Ale właściciele firm sprzedających amerykańskie flagi i leżaki nie muszą ograniczać się do promocji czwartego lipca, gdy istnieją inne sposoby świętowania lipca jako właściciela firmy.

Firmy z dużych korporacji, sklepy z mamą i popem oraz wiele wartościowych organizacji i grup interesu organizują promocję w lipcu, aby uzyskać tam swoją nazwę i przesłanie. W rzeczywistości Stany Zjednoczone są szczególnie płodne przy tworzeniu wydarzeń "krajowych miesięcy" w celu promowania firmy lub sprawy.

Niektóre wydarzenia mogą wydawać się tak głupie, że pomniejszają znaczenie innych wydarzeń, ale są dla kogoś ważne i warte rozważenia. Kupony, rabaty, darowizny, występy telewizyjne i radiowe to wszystkie sposoby na przyczynienie się lub sprzedaż produktu, ale nawet udostępnienie wstążki, plakietki lub plakietki lub bloga o czymś pokazuje opiekę (i przez to swoją firmę) i są połączony.

Czy istnieje sposób, w jaki Twoja firma może skorzystać na promocji w lipcu? Najpierw wypróbuj sieci społecznościowe. Zwróć uwagę, że zależy Ci na przyczynie, grupie lub problemie. Może to pomóc w nawiązaniu kontaktu z klientami i klientami, a może po prostu nauczyć się czegoś nowego w tym procesie.

Oto niektóre z popularnych tematów lub zagadnień świętowanych w lipcu:

jedzenie

Z okazji obchodów czwartego lipca nadejdą uroczystości i inne uroczystości z jedzeniem w centrum. To sprawia, że ​​w lipcu będzie to narodowy miesiąc grillowania, pikników, hot-dogów, fasolki, chrzanu, marynat, jagód i lodów.

Dla tych, którzy lubią gotować w kuchni, lipiec to także Miesiąc Miesiąca Kulinarnego i Miesiąc Wiedzy o Lasagnie.

Dom i rodzina

Obchody czwartego lipca także łączą rodziny, więc to naturalne, że lipiec to Miesiąc Reunacji Rodziny i Miesiąca Powszechnego Kanapu, uznanie osób opiekujących się członkami rodziny od wielu pokoleń. Jest to także narodowy miesiąc dla rodziców pogrążonych w żałobie, dzieci rozwiedzionych rodziców i mający wpływ na dzieci.

Ciepła pogoda sprawia, że ​​w lipcu może służyć jako Dni Wynagrodzenia za Klimatyzację. A ponieważ zwierzęta domowe będą spędzały więcej czasu na zewnątrz z resztą rodziny, lipiec jest także National Doghouse Repairs Month

Natura

Oprócz pikników i innych uroczystości, lipiec jest dobrym miesiącem tylko po to, aby wyjść i cieszyć się naturą, dlatego jest to Narodowy Dzień Rekreacji i Parkowych Miesięcy, a także Krajowy Dzień Zachodu Słońca z Twoim Miesiącem Miłości.

Zdrowie i dobra kondycja

Zawsze dobrze jest myśleć o kwestiach związanych ze zdrowiem, a lipiec służy jako krajowy miesiąc świadomości dotyczący badań przesiewowych w kierunku hemochromatozy, recepty ziołowe i międzynarodowa grupa B. Dla tych, którzy chcą dodać trochę zabawy do miesiąca i podnieść trochę na duchu, jest to także National Wheelchair Beautification Month.

Różne

Niektóre rzeczy rozpoznane w lipcu nie pasują do kategorii. Niektóre krajowe miesiące są poważne, takie jak bioterroryzm / edukacja katastroficzna i świadomość oraz dobre samopoczucie społeczne, a niektóre są zabawne, jak kobiety i motocykle oraz uznanie Blondie i Debory Harry. Inne są mniej ekscytujące, takie jak telefon komórkowy i inteligentne nawadnianie.