Kwiecień jest czym "Miesiąc Narodowy"?

Jak firmy mogą świętować miesiąc kwietnia

Wiele krajów przyjmuje przyczyny lub grupy szczególnego zainteresowania, które można wyróżnić i promować w określonych miesiącach kalendarzowych. Stany Zjednoczone są szczególnie płodne w tworzeniu wydarzeń "krajowych miesięcy" w celu promowania interesów i innych interesów. Kwiecień jest jednym z niewielu miesięcy, w którym nie ma długiej listy niedorzecznych spostrzeżeń, chociaż wiosną na wiosnę odbywa się wiele krajowych świąt. Porównaj to z lipcem, co faktycznie uhonorowało Miesiąc Wiedzy o Lasagnie.

Następujące wydarzenia, branże, przyczyny i emocje - tak, emocje - są obserwowane przez cały miesiąc w kwietniu, o ile nie wskazano inaczej. Nawet marihuana, pomidory na Florydzie, seler i miękkie precle są honorowane ... przez cały miesiąc.

Kwiecień to "Kalendarz narodowy" dla:

Obchody międzynarodowe i jednodniowe

Abyśmy nie zapomnieli o uczestnictwie innych krajów, oto kilka międzynarodowych honorów, a także niektóre przyczyny, które są obserwowane gdzie indziej:

Przekształć te obserwacje w swoją przewagę

Czy istnieje sposób, w jaki Twoja firma może czerpać korzyści z promowania się podczas Miesiąca Narodowego "Kwiecień"? Kwiecień oferuje więcej niż wystarczające przyczyny i zainteresowania do wyboru. Jest tu coś dla każdej firmy. To tylko kwestia ustalenia, jak najlepiej wykorzystać obserwację lub wydarzenie.