Porady i sugestie dotyczące startu do karmy dla dzieci

Przewodnik po sukcesie

Usługi opieki dziennej dla psów są bardzo poszukiwane z wielu powodów. Po pierwsze, większość par pracuje. I jak wskazałem w moim artykule Social Business Trends, więcej samotnych osób niż kiedykolwiek ma teraz zwierzęta domowe.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie prowadzą bardzo intensywne, gorączkowe życie, które zabiera je z dala od domu na długie okresy czasu. A ponieważ ludzie coraz częściej uważają swoje zwierzaki za swoje dzieci, często nie chcą pozostawić swoich towarzyszy w spokoju przez kilka godzin dziennie.

Stworzyło to rosnące zapotrzebowanie na usługi opieki dziennej dla psów. Dodatkowo, może to być naprawdę fajna sprawa, ponieważ możesz spędzać wolny czas i bawić się z psami przez cały dzień!

Oto kilka wskazówek, jak skutecznie założyć taką firmę.

Lista kontrolna firmy Dog Daycare Business

Dobrym pomysłem jest zbadanie rodzajów powiązanych usług i udogodnień dostępnych w społeczności, w której chcesz rozpocząć działalność. Nie tylko pozwoli ci to zorientować się, co będzie potrzebne, aby odnieść sukces, możesz rozważyć oferowanie usług, których inni nie robią, aby uzyskać nagrodę za konkurencję.

W przeciwnym razie pierwszą rzeczą, którą każdy musi rozpocząć, jest wymyślanie biznesplanu .

W przypadku przedszkola dla psów musisz ustalić

Będziesz także musiał skonsultować się z prawnikiem biznesowym.

Proponowałbym również skorzystanie z szablonu biznesplanu, który można znaleźć w Internecie, lub skorzystanie z usług profesjonalnego pisarza planu biznesowego, który jest dobrze wydanymi pieniędzmi i pomoże ci znaleźć właściwą drogę.

Pamiętaj, aby zwracać szczególną uwagę na wszelkie wymagania licencyjne lub przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego w społeczności, w której planujesz uruchomić operację żłobkową psa, aby ustalić, czy są jakieś ograniczenia. Oczywiście będziesz również chciał wymyślić niezapomnianą nazwę i logo firmy .

Ważne Porady bezpieczeństwa dotyczące karmienia psem

Ponieważ będziesz miał do czynienia z żywymi istotami, które są zasadniczo wiecznymi dziećmi, zawsze oczekuj nieoczekiwanych i odpowiednio się do nich przygotuj.

Absolutnie powinieneś ustanowić związek z weterynarzem lub placówką opieki nad zwierzętami, na której możesz polegać w razie nagłego wypadku medycznego. Chciałbym również gorąco zachęcić tych, którzy są w branży opieki nad psami, do nabycia pierwszej pomocy i szkolenia w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Amerykański Czerwony Krzyż oferuje lekcje pierwszej pomocy dla zwierząt domowych w różnych miejscach w USA

Dodatkowo, powinieneś mieć pod ręką dobrze zaopatrzony zestaw pierwszej pomocy dla zwierząt. Po raz kolejny amerykański czerwony krzyż przychodzi na ratunek dzięki tej przydatnej liście rodzajów materiałów, które powinieneś mieć.

I upewnij się, że środowisko, w którym będziesz prowadzić działalność w przedszkolu dla psa, jest dokładnie sprawdzone przez brak jakichkolwiek niebezpiecznych lub potencjalnie trujących roślin i innych przedmiotów.

Określanie rodzajów klientów Doggie zostanie zaakceptowana

W zależności od poziomu doświadczenia z psami, ci, którzy są nowi w prowadzeniu firmy zajmującej się żłobkami, mogą rozważyć ograniczenia dotyczące rozmiaru psa - szczególnie jeśli zdecydujesz się na prowadzenie działalności w domu.

Powinieneś także zapytać rodziców zwierząt domowych o wiele pytań dotyczących problemów zdrowotnych lub behawioralnych, które potencjalni klienci mogą mieć. I zawsze pytaj o wszelkie możliwe ograniczenia dietetyczne i rodzaje przysmaków, które właściciel psa może lub nie chce, aby jego zwierzęta miały.

Zasoby dla osób wchodzących do przedszkola dla psów

Naprawdę świetnym źródłem informacji jest "Paws Dog Daycare", strona internetowa z mnóstwem pomocnych, szczegółowych informacji dla osób biorących udział w zawodach lub rozważających kariery w tej dziedzinie.

Kolejnym zasobem jest magazyn branżowy Pet Boarding & Daycare, opublikowany przez Barkleigh Productions of Groomer to Groomer, magazyn branżowy i hodowla zwierząt domowych . Barkleigh organizuje także coroczne Pet Boarding & Daycare Expo; inauguracyjne wydarzenie miało miejsce w listopadzie 2012 r. w Baltimore.

Dzięki odpowiedniemu planowaniu i zasobom, przedszkole dla psów może być bardzo satysfakcjonujące, lukratywne i niezmiernie wesołe przedsięwzięcie.