Fajne pomysły reklamowe dla sklepów zoologicznych

Te pojęcia są zabawne i kosztują niewiele

Istnieje mnóstwo zabawnych, kreatywnych pomysłów reklamowych, które mogą pomóc w dalszym promowaniu Twojego biznesu dla zwierząt . Co więcej, te niekoniecznie kosztują dużo.

Oto kilka bardzo ciekawych koncepcji reklamowych:

Wizytówki

Wiele osób nie zauważa, że ​​wizytówki są rzeczywiście formą reklamy. Mogą to być również formy kreatywnej reklamy, w których można zaprojektować je tak, aby były zabawne i kolorowe.

(Tylko pamiętaj, aby nie zaśmiecać ich zbyt dużą ilością informacji).

Co więcej, wizytówki mogą być bardzo tanie. Na przykład Vista Print oferuje zestawy 500 kart premium od 10 USD.

Możesz nawet zaprojektować swoją wizytówkę, korzystając ze specjalnych szablonów dostarczanych przez firmę. Możesz też przesłać logo swojego sklepu zoologicznego, aby uzyskać naprawdę wyjątkowy projekt.

Aby upewnić się, że ludzie nie rzucają wizytówki, możesz pójść o krok dalej i przekształcić swoje karty w magnesy na lodówkę, aby uzyskać bardziej trwałe wrażenie.

Społeczna reklama prasowa

W przeciwieństwie do większych gazet codziennych i błyszczących czasopism, reklama w mniejszych tygodnikach i niszowych gazetach jest mniej kosztowna. Co więcej, docierają do bardziej skoncentrowanych odbiorców niż większe publikacje, które są skierowane do szerszego segmentu populacji.

Ponadto tygodniki mają dłuższy okres przydatności do spożycia niż dzienniki, ponieważ są na ulicy przez dłuższy czas.

Jako ktoś, kto był redaktorem różnych publikacji, w tym dzienników, błyszczących czasopism, alternatywnych gazet i tygodników społecznościowych, mogę poświadczyć, że zyskujesz więcej na reklamę dzięki tygodnikom i innym publikacjom społeczności.

Publikacje typu "Penny Saver" to także doskonałe reklamy reklamowe, ponieważ ludzie oglądają je specjalnie pod kątem reklam.

Reklamy specjalne i produkty promocyjne

Możliwości związane z tą reklamą są nieograniczone.

Możesz mieć swoją nazwę firmy wytłoczoną na wszystkim, od długopisów po kubki do kawy i podkładki pod mysz po rozsądnych kosztach.

Jak zasugerowałem w moim poście na blogu o przyjaznych dla środowiska zakupie toreb na zakupy, sprzedaż koszulek wielokrotnego użytku z logo sklepu zoologicznego jest nie tylko przyjazna dla ziemi, ale jest także świetnym sposobem na reklamę firmy i zróżnicowanie zasobów reklamowych.

Istnieje mnóstwo firm, które sprzedają markowe pojemniki wielokrotnego użytku dla firm.

Unikalna koncepcja reklamy "Furry"!

W międzyczasie kolejny ciekawy, kreatywny pomysł na reklamę polega na pozyskaniu klientów zwierząt domowych do roli billboardów czteronożnych.

Możesz sprzedawać koszulki z tasiemkami z wytłoczonym logo sklepu zoologicznego. Aby uzyskać tańszą opcję, możesz rozważyć sprzedaż bandan dla paczek.

Możesz również okresowo organizować konkursy i rozdawać je jako nagrody. A więc jest to wygrana dla wszystkich.

Wydarzenia specjalne jako pojazdy reklamowe

Z tą koncepcją reklamową są różne możliwości twórcze. Na bieżąco sklep zoologiczny może organizować imprezy obejmujące ekspertów od trenerów psów po przedstawicieli grup ratujących zwierzęta i zwierząt domowych.

Jak uzyskać bezpłatne reklamy telewizyjne

Jeśli chcesz wyjść na całość, możesz wymyślić sposoby na zainteresowanie mediów tymi wydarzeniami.
Jednym z pomysłów jest zaproszenie lokalnej osobowości telewizyjnej, która jest znaną miłośniczką zwierząt domowych do swojego sklepu zoologicznego, aby uzyskać specjalny wygląd wraz ze swoim zwierzakiem, jeśli to możliwe. Jeśli się zgodzą, masz gwarancję, że obejmie ona telewizję.

Organizuj święta świąteczne

Kolejnym fajnym pomysłem reklamowym i promocyjnym jest organizowanie wydarzeń w sklepie , które obchodzą święta dla zwierząt, ewentualnie z odpowiednimi przedmiotami na sprzedaż, darmowymi smakołykami i konkursami.

Na przykład październik to Adopt a Dog Month. Dlaczego nie zorganizować przyjęcia dla swoich psów? Możesz nawet zorganizować pokaz mody dla psów, z nagrodami dla najlepiej ubranych zwierząt!

Aby zapoznać się z listą krajowych wakacji dla zwierząt, odwiedź stronę Gone-ta-Pott.com, katalog wszystkich możliwych wakacji.

Niektóre inne opcje reklamowe:

Lista naprawdę zabawnych, kreatywnych, tanich sposobów reklamowania i promowania sklepu zoologicznego jest praktycznie nieskończona. Wystarczy wyobraźnia i umiejętność myślenia poza polem.