Work From Home Call Center Praca na Florydzie

Zasób do znalezienia pracy domowej w FL (i USA)

Zadania call center mogą być wykonywane zarówno w domu (jako wirtualne centrum telefoniczne) lub w biurze poza domem. Firmy mogą zatrudniać agentów call center dla swoich potrzeb biznesowych lub mogą zawierać umowy z firmami outsourcingu procesów biznesowych (BPO), które świadczą usługi call center innym firmom za opłatą. Wiele dostępnych domowych centrów obsługi telefonicznej dotyczy takich BPO. Pozycje mogą być usługowe, sprzedażowe lub zorientowane technicznie.

Ta lista ofert call center koncentruje się na tych, które są możliwościami pracy z domu dla osób mieszkających na Florydzie.

Work From Home Call Center Praca na Florydzie

Floryda oferuje wiele możliwości pracy w domu call center , w porównaniu do wielu innych państw. Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy zajmujące się wynajmem domowym zatrudniają do pracy w domu na Florydzie, a także w innych stanach. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś zbadać konkretne wymagania każdej firmy dotyczące zatrudnienia.

Accolade Support Call Center Services

Ta firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia niezależnych wykonawców jako wsparcie techniczne i agentów obsługi klienta. Rekompensata jest omawiana na wniosku i jest wypłacana co tydzień.

Alorica w domu

Firma zatrudnia specjalistów ds. Obsługi zdalnej na Florydzie i w całym kraju. Są opłacane za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są pracownikami, gwarantowane jest minimalne wynagrodzenie w ich stanach (pracownicy otrzymują wyższą z dwóch stawek).

Otrzymasz wynagrodzenie za szkolenie. Wnioskodawcy płacą za sprawdzenie przeszłości.

Amazonka

Miejsca pracy w domu w tym sklepie internetowym są w większości sezonowe, ale w jego wirtualnym dziale call center dostępne są pewne stałe pozycje. Działają w 20 stanach, w tym na Florydzie. Wynagrodzenie jest omawiane na wniosku, a otrzymasz wynagrodzenie za szkolenie.

amerykańskie linie lotnicze

Ta linia lotnicza ma zdalne pozycje dla agentów rezerwacyjnych, którzy mieszkają w odległości 75 mil od międzynarodowego lotniska w Miami. Harmonogram będzie najprawdopodobniej obejmować weekendy, święta, zmiany dzienne i wieczorne. Musisz mieć możliwość wzięcia udziału w 9-tygodniowej lekcji w Miami przed rozpoczęciem pracy. Są to stanowiska pełnoetatowe. Wynagrodzenie początkowe jest godzinowe i jest omawiane na wniosku. Po sześciu miesiącach doskonałej wydajności można podnieść stawkę.

jabłko

Apple at Home to wirtualny program call center, który zatrudnia na pół etatu lub na pełen etat. Będą cię szkolić, a otrzymasz solidny pakiet świadczeń. Dostarczą ci komputer iMac i zestaw słuchawkowy. Dostępne są bieżące szkolenia i treningi.

American Express

Podział tego globalnego giganta finansowego zatrudnia agentów call center pracujących zdalnie dla programu Virtual Customer Care Professionals. Agenci obsługują zapytania posiadaczy kart. Dwujęzyczność to plus.

ARO

Firma zatrudnia w całym kraju pełnoetatowych i zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin na stanowiskach pracy w dziale obsługi klienta, audytorów najwyższej jakości, sprzedawców i przedstawicieli handlowych / handlowych w b2b. ARO jest centrum kontaktowym dla wiodących korporacji w kraju. Pracownicy ARO mogą zarówno trenować, jak i pracować w zaciszu swoich domów.

Obecny klient musi określić, które stany i lokalizacje geograficzne, z których ARO wynajmuje. Jeśli nie będą zatrudniać pracowników z Twojej okolicy, gdy się o to zwrócą, będą przechowywać twoje dane w aktach i skontaktują się z Tobą, gdy będą mieć coś dostępnego w Twojej okolicy.

Aby uzyskać więcej takich firm, zobacz więcej prac związanych z ubezpieczeniami w miejscu pracy i sprzedażą w domu .

Asurion

Asurion oferuje pracę opartą na obsłudze klienta z pozycji wyjściowych w przychodzącej obsłudze klienta, zwykle pomagając klientom w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych dotyczących urządzeń bezprzewodowych, ułatwień w naprawie sprzętu elektronicznego lub wniosków o pomoc drogową.

CenturyLink

CenturyLink jest dostawcą usług głosowych, szerokopasmowych i wideo dla konsumentów i firm w 33 stanach. Praca w call center w domach to wsparcie techniczne i wirtualna sprzedaż. Dwujęzyczny zachęcamy do zgłoszenia.

Convergys

Wirtualni agenci call center otrzymują połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Convergys oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Dostępne są harmonogramy od 16 do 40 godzin tygodniowo.

Hotele Hilton

Na całym świecie sieć hoteli Hilton @ Home zatrudnia agentów sprzedaży pracujących z domu do obsługi klienta i rezerwacji. Nowi pracownicy otrzymują dogłębną markę i szkolenie techniczne oraz wsparcie. Dwujęzyczne w języku hiszpańskim lub portugalskim mogą zarobić więcej za godzinę w niektórych pozycjach. Niektóre pozycje kwalifikują się do programu motywacyjnego. Agenci rezerwacji szkolą się praktycznie.

HSN.com

Sieć zakupów w domu oferuje pracę na stanowiskach domowych w centrach telefonicznych. Połączenia przychodzące to zarówno sprzedaż, jak i obsługa klienta. Pełnoetatowe stanowiska zapewniają świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego. Praca ma siedzibę w St. Petersburg, Floryda. Zapłata jest omawiana na wniosku.

LiveOps

Firma zatrudnia niezależnych agentów wykonawców, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży przychodzącej, sprzedaży wychodzącej, roszczeń ubezpieczeniowych, pomocy drogowej, opieki zdrowotnej i obsługi klienta. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "poświadczeni", z których część stanowi sprawdzenie przeszłości, za które wnioskodawca się płaci.

Sitel

Sitel Work @ Home, firma zajmująca się pracą w domu, oferuje amerykańskim agencjom call center pełne i niepełnoetatowe prace z wykorzystaniem szkoleń z domu. Połączenia mogą obejmować zapytania o rachunki, konta lub zapytania dotyczące produktów, zamówienia produktów lub usług, harmonogram instalacji lub rozwiązywanie problemów technicznych. Agenci są pracownikami i oferowane są świadczenia.

Support.com

Firma zapewnia zdalne wsparcie techniczne klientom korzystającym z pomocy technicznej zdalnej i agentów telefonicznych oraz specjalistycznej pomocy telefonicznej. Zatrudnia również swoich przełożonych centrum rozwiązań, którzy pracują w domu, ponieważ wspierają i nadzorują tych techników zdalnego serwisu. Więcej zadań obsługi klienta czatu

SYKES Strona główna

Zdalni agenci otrzymują obsługę klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów, uzyskując stawkę godzinową z korzyściami i czasami zachętami do wydajności. Istnieje również płatne szkolenie. Wnioskodawcy płacą za sprawdzenie przeszłości.

teleNetwork

Outsourcing call center zatrudnia techników pracujących w domu do pracy dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb klienta, w tym obsługi klienta, wsparcia technicznego, pomocy technicznej i opieki rozliczeniowej, oprócz wielu innych ról. Więcej pomocy technicznej dla pracy z domu

TeleTech @ Home

Firma outsourcingu procesów biznesowych na całym świecie (BPO) zatrudnia współpracowników W niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii pracuje z domu jako agent call i inne dziedziny. Potrzebne są dwujęzyczni agenci call center . Musisz mieć komputer i zestaw słuchawkowy zgodnie ze swoimi specyfikacjami.

Transcom

Ta globalna firma outsourcingowa dla call center (BPO) zatrudnia na miejscu klientów i agentów wsparcia technicznego na Florydzie i w całej Ameryce Północnej. Oferują konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia i zachęty.

U-Haul

Agenci w tych miejscach pracy w call-center zapewniają obsługę klienta, rezerwacje i pomoc drogową. Miejsca pracy mogą mieć charakter sezonowy, ale są to stanowiska pracy. Musisz mieć komputer, zestaw słuchawkowy i niezawodne połączenie internetowe.

Ver-A-Fast

Założona w 1976 r. Firma Ver-a-Fast zapewnia usługi weryfikacji subskrypcji dla gazet, a także świadczy usługi telemarketingowe dla innych branż. Pracujący w domu agenci call center wykonują połączenia weryfikacyjne.

Telesolutions XACT

Firma zatrudnia agentów centrum obsługi połączeń przychodzących i wychodzących (tylko w wersji angielskiej i dwujęzycznej w języku hiszpańskim) do pracy w domu. Wynosi się od 8 do 13 USD za godzinę.

Może być więcej firm, które wynajmują agentów z Florydy na tej liście firm call center, które zatrudniają agentów z Florydy.