Rozwiązania Sitel Work @ Home

Profil firmy Work-at-Home

Przemysł:

Centrum telefoniczne

Opis Firmy:

Ta firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia 57 000 pracowników w 25 krajach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Większość tych pracowników to pracownicy na miejscu; jednak firma ma oddział call-at-home dla mieszkańców USA.

Rodzaje stanowisk pracy w domu:

Sitel zatrudnia pracowników pracujących w domu, którzy przyjmują przychodzące połączenia z klientami.

Agenci mogą świadczyć usługi w zakresie fakturowania, zapytań o konta, zamówień produktów lub zapytań, planowania instalacji lub rozwiązywania problemów technicznych. Wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą.

Firma poszukuje kandydatów biegle władających językiem angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, koreańskim, mandaryńskim, portugalskim i hiszpańskim. (Zobacz więcej dwujęzycznych ofert call center .)

Oferując zarówno harmonogramy w pełnym, jak i w pełnym wymiarze godzin, Sitel oczekuje, że wszyscy agenci będą zobowiązani do pracy w tym samym harmonogramie z 5-dniowym tygodniem (który musi obejmować co najmniej jeden dzień weekendowy). Przesunięcie w pełnym wymiarze godzin wynosi 6-8 godzin (lub od 30 do 40 godzin tygodniowo); w niepełnym wymiarze godzin wynosi 4-5 godzin (lub 20 do 30 godzin).

Korzyści i zapłata:

W przeciwieństwie do wielu firm z branży call center, Sitel zatrudnia agentów jako pracowników - a nie niezależnych wykonawców - i oferuje korzyści. (Zobacz więcej firm z ofertami pracy call center .) Korzyści obejmują świadczenia medyczne i stomatologiczne dla pracowników zatrudnionych na pełny etat, 401 (K), wynagrodzenie za urlop i urlop oraz rabaty dla pracowników z klientami Sitel, w tym firmami elektroniki użytkowej, producentami komputerów, dostawcami usług satelitarnych oraz firmy zajmujące się komunikacją mobilną.

Szkolenie odbywa się w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo), w domu i opłacane. Trwa od jednego do sześciu tygodni w zależności od pozycji.

Sitel płaci godzinową płacę - coś, co nie wszystkie call centers robią. (Więcej informacji na temat sposobu opłacania call center .) Zgodnie ze stanowiskiem call center Glassdoor.com w Sitel płacimy około 9,50 USD za godzinę. Informacje na temat wynagrodzenia Glassdoor nie rozróżniają miejsc pracy w call center na miejscu i w miejscu pracy.

Ograniczenia geograficzne:

Podczas gdy firma outsourcinguje globalnie, Sitel Work @ Home zatrudnia tylko w Stanach Zjednoczonych w następujących stanach: Alabama, Arizona, Kolorado, Connecticut, Delaware, Floryda, Georgia, Idaho, Illinois, Iowa, Kansas, Kentucky, Luizjana, Maine, Michigan , Minnesota, Mississippi, Missouri, Nebraska, Nevada, New Jersey, Nowy Meksyk, Nowy Jork, Karolina Północna, Oklahoma, Pensylwania, Karolina Południowa, Dakota Południowa, Tennessee, Teksas, Utah, Wirginia, Waszyngton i Wisconsin. Aby znaleźć firmy, które zatrudniają pracowników pracujących w domu na całym świecie, zobacz listę globalnych zadań WAH .

Nie widzisz swoich lokalizacji? Sprawdź oferty call center w Stanach Zjednoczonych lub w centrach telefonicznych w Kanadzie .

Kwalifikacje i proces aplikacyjny:

Aby znaleźć pracę call center tutaj, przejdź do strony internetowej Sitel jobs i kliknij "Sitel Work @ Home", aby złożyć wniosek online.

Kandydaci muszą mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED i być prawnie zdolni do pracy w USA Preferowane jest doświadczenie obsługi klienta.

Nie ma opłat związanych z ubieganiem się lub zatrudnianiem przez Sitel. Agenci muszą przesłać informacje o kryminalnej przeszłości i sprawdzeniu wiarygodności kredytowej i poddać się testowi narkotykowemu, ale Sitel pokrywa koszty.

Jednak, podobnie jak w przypadku każdego domowego call center, istnieje koszt utrzymania domowego biura call center.

Wymagania Sitel są zgodne z typowymi wymaganiami biura domowego dla agenta call center . Agenci muszą posiadać (lub zakupić) komputer stacjonarny (bez komputerów Mac) i mieć połączenie z Internetem (DSL lub kabel) i telefon stacjonarny (bez VoIP lub komórki). Po wynajęciu agentów należy zakupić określony typ telefonu i zestawu słuchawkowego.

Aplikacja prosi o podstawowe informacje kontaktowe, poziom wykształcenia i doświadczenie zawodowe (pozwalając na dodanie krótkich opisów). Składany jest on przez internet, a następnie, jeśli kandydat spełnia wymagane kwalifikacje, wysyła mu e-mailem ocenę online, która musi zostać zakończona w ciągu 24 godzin.

Chcesz zobaczyć więcej takich profili? Profile Call Center firmy Home Call