Amphion

Profil firmy Work-at Home

Getty

Przemysł:

Zarządzanie informacjami o zdrowiu

Opis Firmy:

Z siedzibą w Madison, WI, ta firma zarządzająca informacjami o zdrowiu oferuje medyczne usługi kodowania i transkrypcji dla swoich klientów z branży medycznej. Większość z 600 pracowników, którzy wykonują tę pracę związaną z kodowaniem / transkrypcją, wykonuje ją z domu.

Rodzaje pracy w domu w Amphion:

Firma oferuje medyczne zlecenia transkrypcyjne i prace związane z kodowaniem medycznym, a także stanowiska dla specjalistów ds. Danych klinicznych i specjalistów ds. Kontroli jakości - wszystko to można wykonać z biura domowego.

Świadczenia obejmują ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne, wizowe i na życie, płatny czas wolny, zwrot kosztów związanych z karierą zawodową oraz plan 401 tys.

Specjaliści medycyny medycznej
Te stanowiska pracy dla medycznych transcriptionists i redaktorów są w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub pracy weekendowej. Wynagrodzenie jest oparte na liniach produkcyjnych po pierwszych 30 dniach, które są wypłacane co godzinę. Spacje nie są wypłacane jako naciśnięcia klawiszy. Glassdoor.com zarabia około 8 USD za godzinę

Wymagania, które muszą spełniać kandydaci, którzy spełniają warunki, to minimum dwuletni okres pełnoetatowego, wielospecjalistycznego przepisywania doświadczenia w opiece nad chorym w szpitalu. Doświadczenie w pracy w domu to plus. Transcriptionists musi zapewnić własny komputer, pedał i zestaw słuchawkowy, który musi spełniać określone wymagania, a także mieć połączenie internetowe o określonej prędkości.

Proces składania wniosków obejmuje ocenę online, która może zająć do dwóch godzin.

Kodeki medyczne
Kodery w USA muszą posiadać certyfikaty, takie jak CCS lub CCS-P i / lub CPC lub CPC-H, RHIT i RHIA, a także jeden rok doświadczenia w zakresie kodowania. Proces składania wniosku jest online. Choć aplikacja jest darmowa, jest na tej samej stronie, co szkolenia, które mają opłaty. Wybierz "Aplikacja kodująca" i nie powinno być żadnych opłat.

Specjaliści ds. Kontroli jakości
Ci certyfikowani przez AHIMA lub AAPC specjaliści ds. Kodowania przeglądają pracę innych programistów, zapewniają wykształcenie dla programistów i wykonują prace kodowe zgodnie z wymaganiami. Wymagane są trzy lata doświadczenia w zakresie kodowania. Aplikacja polega na wysłaniu e-mailem swojego CV.

Abonenci danych NSQIP
Pracownicy ci przeglądają i wykonują abstrakty danych rejestrowych NSQIP z dokumentacji medycznej klienta. Certyfikacja SCR, szkolenie ASC SCR, sześć miesięcy ostatniego / obecnego doświadczenia w NSQIP Recenzja / streszczenie SCR są wymagane. Preferowany jest stopień kolegium.

Zgłoszenie do Amphion:

Wszystkie stanowiska wymagają, aby wnioskodawca mógł pracować w Stanach Zjednoczonych bez sponsoringu. Przejdź do strony Kariery Amphion i wybierz zadanie, które Cię interesuje na kartach. Zadania transkrypcji i kodowania mają aplikacje online.

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wyświetlane przeze mnie, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.