Firma Work-at-Home: Asurion

Przemysł:

Centrum telefoniczne do ubezpieczenia wymiany urządzenia

Opis Firmy:

Z siedzibą w Nashville, TN, firma ta rozpoczęła się w 1994 roku jako dostawca pomocy drogowej dla kierowców. Dzisiaj Asurion to firma z listy Fortune 500, zatrudniająca 15 000 pracowników, która oferuje ubezpieczenia zastępujące urządzenia sprzedawane przez takie firmy jak AT & T, Verizon i Walmart. Od lat łączyła się z kilkoma firmami, w tym z Nową Corp, która oferowała podobne usługi, a także miała dział work-at-home.

Rodzaje możliwości pracy w domu:

Podczas gdy niektóre z jego stanowisk w centrach telefonicznych znajdują się w biurach, Asurion oferuje pełne i niepełnoetatowe zadania Home Call Center w dziale obsługi klienta. Obejmują one:

Kwalifikacje:

Wiele z tych możliwości zatrudnienia wymaga od pracowników elastyczności w zakresie zmian w pracy, które w zależności od potrzeb mogą być w dzień iw godzinach wieczornych. Potrzebne są silne słowne i pisemne umiejętności komunikacyjne, wymagany jest także dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED. Kandydaci powinni również mieć co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub w handlu detalicznym, a znajomość obsługi komputera jest bardzo ważna, jak również możliwość wpisania 25-35 WPM.

W przypadku niektórych z tych prac pracownicy będą uczestniczyć w sześciotygodniowym szkoleniu online. Część okresu szkolenia będzie wymagać pełnoetatowych godzin.

Wymagania techniczne:

Wraz z tymi kwalifikacjami kandydaci muszą być w stanie zapewnić własny sprzęt, który musi spełniać wymagania techniczne domowego biura Asurion. Mimo że niezbędne wymagania zmieniają się w zależności od indywidualnej pracy, niektóre z głównych wymagań obejmują Windows 7, szybkie łącze internetowe, kartę dźwiękową, co najmniej 1 GB miejsca na dysku twardym, zaporę systemu Microsoft Windows i formę zatwierdzonej ochrony antywirusowej oprogramowanie. Wymagania dotyczące telefonu obejmują przewodowy zestaw słuchawkowy, klawiaturę telefoniczną i łączność analogową. Nie można używać telefonów komórkowych.

Lokalizacja:

Mimo że są to prace domowe, można je wykonywać tylko w niektórych stanach w Stanach Zjednoczonych. Te stany to Arizona, Kolorado, Floryda, Georgia, Indiana, Iowa, Kansas, Luizjana, Michigan, Mississippi, Missouri, Nebraska, Karolina Północna, Oklahoma, Karolina Południowa, Tennessee, Teksas, Wirginia, Wisconsin i Wyoming. Aby znaleźć oferty dla centrum telefonicznego w swoim stanie, zobacz listę możliwości zdalnego centrum telefonicznego według stanu .

Wypłata i dodatki:

Wynagrodzenie za pracę w jednym języku wynosi około 10- 11 USD za godzinę z zachętami, różnicą i nadgodzinami, a Asurion oferuje świadczenia takie jak ubezpieczenie medyczne, stomatologiczne i wizowe, a także plan 401k

Ubieganie się o Asurion:

Te stanowiska pracy w domu są dostępne do zastosowania online na stronie kariery Asurion. Wybierz pozycję i wybierz przycisk aplikacji. Następnie poprosi Cię o wypełnienie twoich informacji i założenie konta w Asurion. To przekieruje Cię do krótkiej ankiety online. Po ukończeniu tego będzie możliwość przesłania CV i / lub CV. Wymagana jest kontrola kryminalna i badanie przesiewowe leków.