Alorica at Home Virtual Call Center Jobs

Alorica at Home zatrudnia tysiące agentów domowych w całym kraju. Alorica at Home to firma zajmująca się outsourcingiem obsługi klienta. Firma nabyła wirtualne centrum telefoniczne West at Home na początku 2015 r. I prowadzi swoją działalność w podobny sposób, jak zrobił to West at Home, zatrudniając agentów wirtualnego centrum obsługi telefonicznej, aby zapewnić obsługę klienta dla zróżnicowanej listy klientów.

Rodzaje możliwości pracy w domu

Alorica at Home zatrudnia agentów jako pracowników, a nie niezależnych wykonawców, więc pracownicy mają zagwarantowane minimalne wynagrodzenie w swoich stanach.

Otrzymują połączenia przychodzące i wykonują usługi, takie jak sprzedaż, obsługa klienta, fakturowanie, ankiety, zarządzanie kontem, czat online i wsparcie techniczne. Dostępne są również dwujęzyczne call center i tłumaczenia ustne. Płatne szkolenia odbywają się online za pośrednictwem samouczących się samouczków.

Wypłata i dodatki

Agenci Alorica są opłacani za minutę połączenia lub za minutę. Jednakże, ponieważ agenci są pracownikami, muszą oni otrzymywać wynagrodzenie minimalne w swoim stanie. Gdy nie ma wystarczającej liczby połączeń, aby agent mógł uzyskać minimalne wynagrodzenie za stawkę za połączenie lub stawkę za minutę, agent otrzymuje minimalną płacę państwa. Agenci są opłacani co dwa tygodnie za pośrednictwem czeku, przelewu lub karty płatniczej. Firma nie oferuje płatnego urlopu ani nie płaci za świadczenia medyczne. Daje jednak pracownikom możliwość zakupu świadczeń medycznych i dentystycznych. Agenci muszą mieć dostęp do pracy co najmniej 10 godzin tygodniowo.

Zastosowanie

Aby ubiegać się o stanowisko, kliknij przycisk "Zastosuj teraz" na stronie internetowej firmy i wypełnij wniosek.

Odłóż trochę czasu, aby to zrobić, ponieważ aplikacja jest obszerna. Musisz mieć co najmniej 18 lat i mieć co najmniej dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, ale niektóre wykształcenie jest uważane za przychylne. Powinieneś wygodnie nawigować po komputerze.

Po zaakceptowaniu wniosku kandydaci są zapraszani (lub nie) do wykonania szeregu umiejętności internetowych i ocen behawioralnych.

Następnie może zostać wydana oferta.

Po złożeniu wstępnej oferty, kandydaci płacą bezzwrotną opłatę w wysokości około 30 USD za kryminalne sprawdzenie przeszłości. Może również wystąpić test narkotykowy. Mogą być prowadzone stałe szkolenia na temat produktów i usług oferowanych przez klientów.

Wymagania techniczne

Agenci muszą zapewnić komputer, usługę telefonii stacjonarnej, usługę internetową i telefon przewodowy. Wymagania są podobne do wymagań innych centrów telefonicznych w domu . Alorica wymienia sprzęt i materiały, których potrzebujesz na swojej stronie internetowej. Zawierają:

Ograniczenia geograficzne

Alorica at Home działa tylko w Stanach Zjednoczonych, ale nie we wszystkich stanach. Nawet w stanach, w których działa, nie wynajmuje się we wszystkich okręgach lub regionach. Na początku procesu aplikacji prosi o stan i informuje, czy kwalifikujesz się.

Jeśli Twojego stanu nie ma na liście, znajdź pracę call center w swoim stanie lub w Kanadzie .