Zatrudnienie Google

Profil firmy Work-at-Home

Przemysł:

Internet

Opis Firmy:

Z siedzibą w Mountain View w Kalifornii, ale z ponad 60 biurami na całym świecie, Google zatrudnia około 30 000 osób. Internetowy gigant wyszukiwania jest dobrze znany ze swojej wspaniałej przestrzeni roboczej i dodatków dla pracowników. W biurze głównym znajduje się lekarz, dentysta, masaż, joga, trasy biegowe i bezpłatny lunch. Tak więc biorąc pod uwagę inwestycję w miejscu pracy na miejscu, nie jest zaskoczeniem, że w przeważającej części zatrudnienie w Google zwykle nie jest pracą zdalną.Istnieje jednak bardzo niewielka liczba możliwości zatrudnienia w Google w miejscu pracy, ale większość z nich jest zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej. Ten profil podkreśla te możliwości.

Rodzaje pracy w domu w Google:

Chociaż istnieje ogromne zainteresowanie zatrudnieniem w Google w miejscu pracy, niestety nie ma aż tylu takich miejsc w Google. W rzeczywistości jest tylko bardzo ograniczona liczba stanowisk pracy zdalnej w Google.

Jednak duże zainteresowanie zatrudnieniem w Google spowodowało szereg oszustw typu "praca w domu", które mogą oferować pracę w Google na miejscu .

Mimo to istnieje kilka uzasadnionych miejsc pracy w Google dla "Ratowników jakości reklamy".

Jakość reklamy: więcej zadań:

Tester jakości reklam sprawdza pod kątem formuły Google, która określa trafne wyniki wyszukiwania. W miarę doskonalenia algorytmu Google - zarówno w celu zwracania lepszych wyników wyszukiwania, jak i nadążania za zmieniającymi się sposobami, w jakie ludzie używają języka i Internetu - ludzie muszą sprawdzać, czy wyniki zwracane użytkownikom są rzeczywiście oni szukają.

Google ma wyszukiwarki dla krajów na całym świecie, a zatem zatrudnia wysokiej jakości pozycje raterów dla wielu różnych języków. Zobacz szczegółowy profil ogłoszeń o jakości reklam , który zawiera informacje na temat kwalifikacji i sposobu składania zgłoszeń.

Te tymczasowe oferty Google są wynajmowane za pośrednictwem agencji, a nie Google.

Większość tych miejsc pracy jest dla osób władających językiem angielskim i innym językiem obcym. Chociaż istnieje kilka prac tylko w języku angielskim. To zatrudnienie trwa do 9 miesięcy i jest przeznaczone na 10-20 godzin tygodniowo pracy na własny harmonogram.

Obowiązki obejmują ocenę dokładności reklamy internetowej Google oraz komunikację skuteczności układów stron internetowych i informacji za pomocą narzędzia online.

Aby znaleźć agencję do wynajęcia dla tych zadań, zobacz tę listę zadań związanych z oceną wyszukiwania .

Korzystanie ze strony zatrudnienia Google:

Czasami Google reklamuje je bezpośrednio, aby móc wyszukiwać oferty pracy w Google, korzystając ze słów kluczowych "rater jakości reklam".

Strona zatrudnienia Google

Często te zlecenia są zlecane firmom takim jak te.

Aby uzyskać więcej pracy na odległość, zobacz ten katalog firm pracujących w domu.