Leapforce: profil firmy zatytułowanej Praca w domu

Przemysł:

Badania Internetu, ocena wyszukiwania

Opis Firmy:

Z siedzibą w Pleasanton, w stanie Kalifornia, Leapforce zatrudnia niezależnych wykonawców do wykonywania zadań badawczych dla swoich klientów. Wszystkie te czynniki są dostępne w domu. (Często dwujęzyczne) są to stanowiska kontroli jakości dla wyszukiwarek i innych firm internetowych.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Leapforce:

Typy pozycji oceny wyszukiwania, jakie oferuje ta firma, są podobne do stanowisk pracy o jakości reklam Google lub pozycji ankietera internetowego Lionbridge .

I podobnie jak te firmy, Leapforce zatrudnia na stanowiska tylko w języku angielskim i dwujęzyczne. Niektóre prace są dostępne tylko dla mieszkańców USA, ale inne są oferowane na całym świecie.

Praca w Leapforce to:

Języki, których potrzebuje, są różne, ale niektóre języki (oprócz języka angielskiego), których potrzebują Leapforce to: hiszpański, farsi, chiński, portugalski i arabski.

Kwalifikacje:

Według strony internetowej "idealni kandydaci są samowystarczalni, zmotywowani, mają bardzo dobrą znajomość Internetu, mają szeroki zakres zainteresowań i cieszą się badaniami i oceną online". Dokładniej, kandydaci muszą wykazać się doskonałymi umiejętnościami w zakresie badań internetowych i zdolności analitycznych, a także umiejętnościami lepszego zrozumienia i pisania.

Do dwujęzycznych zadań wymagana jest biegłość w języku angielskim i innym języku.

Leapforce agenci muszą mieć komputer osobisty, szybki dostęp do Internetu (modem kablowy, DSL itp.), Aktualne oprogramowanie antywirusowe i antyspyware.

Praca musi być wykonywana w obszarze prywatnym - nie publicznym. Rezydencja amerykańska lub kanadyjska jest wymagana na wielu stanowiskach, ale inne wymagają stałego pobytu w kraju, który ocenia agent.

Wynagrodzenie i korzyści w Leapforce:

Pracownicy są niezależnymi kontrahentami, więc nie ma żadnych korzyści. Według Glassdoor.com, płacenie wynosi około 14 USD za godzinę * (podobnie jak reklamy Google, które wynagradzają pracę). Agenci fakturują i są opłacani czekiem co 30 dni. Agenci fakturują za każdą godzinę pracy. Aby pozostać w Leapforce, agenci muszą pozostać aktywni, co oznacza wykonanie co najmniej 200 zadań ewaluacyjnych co 30 dni.

Zastosowanie do Leapforce:

Aby złożyć wniosek, wejdź na stronę Leapforce.

W Leapforce nie ma opłat za aplikacje lub szkolenia do pracy. Kandydaci muszą zdać trzyczęściowy egzamin z oceny w wyszukiwarkach. Agenci, którzy nie zdadzą egzaminu, mogą być uprawnieni do wzięcia go ponownie tylko raz. Dokumentacja dotycząca oceny wyszukiwarek jest dostarczana przed testem. Dodatkowo, kandydaci do dwujęzycznych zadań Leapforce będą również musieli zdać test językowy.

Powiązana informacja:

* Źródło: http://www.glassdoor.com/Salary/Leapforce-Salaries-E303268.htm