Appen Work-at-Home Opportunities

Znajomość języka jest zaletą w Appen

Appen szczyci się tym, że jest wielokrotnie nagradzaną technologią językową i firmą konsultingową. Wielu niezależnych kontrahentów firmy posługuje się płynnie jednym lub większą liczbą spośród 120 języków i dialektów, w których działa. Usługi obejmują zbieranie danych, transkrypcję , adnotację danych, ocenę trafności wyszukiwania, ocenę mediów społecznościowych i konsultacje językowe. Appen współpracuje z firmami technologicznymi i e-commerce, aby rozszerzyć je na rynki globalne.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Appen

Firma oferuje wielu swoim obecnym pracownikom możliwość pracy w domu lub w dowolnym miejscu na świecie. Jednak ma również wiele zewnętrznych lub niezależnych stanowisk wykonawców, które są w domu. Obejmują one miejsca pracy w:

Pozycje oceny wyszukiwania wymagają do pięciu godzin dostępności dziennie od poniedziałku do piątku. Ewaluatorzy wyszukiwania internetowego muszą ukończyć proces kwalifikacyjny, który obejmuje ukończenie przeglądu materiałów kwalifikacyjnych i serii egzaminów. Proces ten może zająć od 25 do 40 godzin w ciągu jednego do trzech tygodni. Szkolenie jest bezpłatne.

Crowdsourcing to termin, który Appen używa do opisania swoich mikro-miejsc pracy . Te zadania online nie wymagają żadnego szkolenia i płacenia za każde zadanie. Firma twierdzi, że najlepsi crowdsourcers mogą zarobić do 25 $ za godzinę.

Aplikuj do Appen

Przejdź na stronę Appen Opportunities na stronie Appen, gdzie znajdują się aktualne potrzeby, a dostępne jest pole wyszukiwania, które zawęzi wyszukiwanie. Praca z zadań domowych jest wymieniona jako "Zdalna". Jeśli nie widzisz pozycji w swoim języku lub lokalizacji, możesz zarejestrować się w firmie i otrzymać powiadomienie o dostępności odpowiedniego projektu.

Kwalifikacje

Kwalifikacje są różne dla różnych pozycji. Niektóre, szczególnie pozycje tłumaczeniowe, wymagają wykształcenia, ale większość nie.

Wszystkie pozycje związane z językiem wymagają sprawdzenia twoich umiejętności językowych. W przypadku zadań związanych z wyszukiwaniem w wymaganym języku musisz być "native lub prawie native speakerem".

Języki, w których działa Appen, obejmują dialekty arabski, Bahasa Indonesia, Bahasa Malaysia, Bakhtiari, baskijski, bułgarski, kantoński, kataloński, chorwacki, czeski, duński, dari, holenderski, angielski, estoński, farsi, fiński, francuski, gallego, niemiecki, Grecki, gudżarati, haitański kreolski, hebrajski, hindi, węgierski, islandzki, włoski, japoński, kannada, kazachski, kermanjski, koreański, kurdyjski sorani, łaciński, łotewski, litewski, luri, malajalam, malgaski, mandaryński, marathi, mazanderani, orija, Paszto, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, somalijski, hiszpański, szwedzki, tagalski, tamilski, telugu, tajski, turecki, ukraiński, urdu, wietnamski, Wu i Xiang.

Wymagania techniczne

Niezależni wykonawcy pracujący w domu muszą dostarczyć komputer, który ma mniej niż trzy lata, oprogramowanie antywirusowe i szybki Internet. Komputer musi być zainstalowany w systemie Microsoft Windows Vista lub nowszym lub systemie operacyjnym Mac OS.

Tablety nie są dozwolone. Niektóre projekty mogą wymagać zestawu słuchawkowego z mikrofonem wykorzystującym VoIP.

Wypłata i dodatki

Wiele niezależnych stanowisk zajmujących się kontraktowaniem, takich jak eksperci wyszukiwania, tłumacze i anotatory danych, płaci stawkę godzinową. Projekty crowdsourcingowe są wypłacane według stawki za każde trafienie, które jest zróżnicowane. Płatności minimum 50 $ są dokonywane co dwa miesiące.