Birch Creek Communications

Profil firmy Work-at Home

Getty / Cultura

Przemysł:

Transkrypcja

Opis Firmy:

Dawniej Clark Fork Communications, ta firma transkrypcyjna z Montany wynajmuje korporacyjnych i legalnych transcriptionists, redaktorów i badaczy pracujących w domu do wykonywania różnych usług, w tym transkrypcji, przetwarzania danych i badań rynku. Klientami są instytucje edukacyjne, instytucje finansowe, korporacje, agencje rządowe, firmy prawne, firmy internetowe i organizacje non-profit.

Oprócz transkrypcji, firma oferuje usługi badania rynku, które obejmują tworzenie profili firmy i przeprowadzanie osobistych rozmów i badań rynkowych.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Birch Creek Communications:

Firma ta zatrudnia doświadczonych transkrybentów do korporacyjnych i prawnych prac nad transkrypcją zarówno plików audio, jak i wideo. Do rodzajów prac należą pliki do Social Security, Veterans Affairs, departamentów imigracyjnych. Jak to często bywa w przypadku domowych zadań pisania na klawiaturze , praca jest wykonywana przez niezależnych wykonawców, a nie przez pracowników. Podwykonawstwo pracy nie jest dozwolone.

Nie ma gwarancji, ile pracy będzie można uzyskać; jednak firma twierdzi, że "transkrypci, którzy nie akceptują pracy regularnie, zazwyczaj nie utrzymują zestawu umiejętności, który odpowiada potrzebom naszych klientów". Cztery razy w roku firma transkrybuje kwartalne rozmowy telefoniczne. W tym okresie dostępnych jest wiele pracy.

Większość prac korporacyjnych wymaga tego samego dnia, podczas gdy legalna transkrypcja może pozwolić na 3-5 dni.

Kwalifikacje i wymagania:

Firma zatrudnia obywateli amerykańskich mieszkających w Stanach Zjednoczonych. W przypadku niektórych rodzajów pracy prawnej (rachunki zabezpieczenia społecznego i / lub imigracji) wykonawcy muszą wykonać pełną weryfikację i pobranie odcisków palców.

Transcriptionists musi zapewnić własny sprzęt. Obejmuje to połączenie z Internetem; linia telefoniczna; komputer z Windows XP lub nowszym; USB nożny; Zestaw słuchawkowy; oprogramowanie takie jak Microsoft Word i dla niektórych prac prawnych WordPerfect; program do przesyłania plików; konto komunikatora internetowego; i konkretne programy transkrypcyjne. Transcriptionists muszą być biegli w utrzymaniu oprogramowania i sprzętu, ponieważ nie udzielono pomocy technicznej.

Zapłać w Birch Creek Communications:

W przypadku legalnej transkrypcji firma płaci od 0,75 USD do 1,75 USD za stronę, w zależności od klienta, rodzaju pracy i czasu realizacji. Praca korporacyjna waha się od 0,40 USD do 1 USD za minutę audio, w zależności od klienta, poziomu szybkości, dokładności i czasu realizacji.

Aplikować:

Wyślij wiadomość e-mail na adres na tej stronie witryny Birch Creek Communications. Nie wysyłaj żadnych załączników, ale umieść wszystkie informacje w treści wiadomości e-mail. W wiadomości e-mail znajduje się wznowienie z listą twoich historii pracy i wszelkich doświadczeń związanych z transkrypcją, prawem, administracją lub sekretariatem, twoim stanem i strefą czasową zamieszkania, twoją dostępnością (jak w dzień, wieczór, weekend, noc) i liczbą godzin tygodniowo są dostępne. Również pod względem wyposażenia, wspomnij czy używasz pedału, twoich wersji Windows i edytora tekstów, jak również rodzaju połączenia z Internetem i czy masz pedał nożny.

Wreszcie wyjaśnij, dlaczego chcesz pracować w domu.

Aby uzyskać podobne zadania, zobacz te listy firm typu "praca w domu", ale upewnij się, że znasz oznaki oszustwa wprowadzania danych .

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wyświetlane przeze mnie, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.