Enterprise Holdings

Profil firmy Work-at-Home

Getty

Te wirtualne oferty call center są dla agentów rezerwacji, którzy wykonują połączenia przychodzące, zapewniając obsługę klienta i rezerwacje. Firma szuka tylko potencjalnych kandydatów, którzy mogą pracować w pełnym wymiarze godzin. Agenci, którzy mogą pracować dla wszystkich trzech marek, odpowiadają na ogólne pytania i otrzymują połączenia, które są przekazywane z połączeń z klientami do oddziałów. Mogą również obsługiwać połączenia pomocy drogowej.

Przemysł:

Wypożyczalnia samochodów, Call Center

Opis Firmy:

Enterprise Holdings, spółka dominująca Enterprise Rent-A-Car, Alamo Rent-A-Car i National Car Rental, zatrudnia pracowników domowych agentów call center zlokalizowanych w kilku stanach USA i na terenie Kanady.

Rodzaje stanowisk pracy w przedsiębiorstwie

Chociaż nie są to pozycje sprzedaży technicznej, istnieje duży nacisk na dokonanie rezerwacji, dlatego przydatny może być talent do sprzedaży. Potrzebni są agenci, którzy są dwujęzyczni w języku hiszpańskim i francuskim.

Czasami Enterprise ma otwory na staże w miejscu pracy dla studentów studiujących na określonych uniwersytetach. Te możliwości dla "ambasadorów marki" znajdują się w programie Enterprise CarShare i zazwyczaj koncentrują się na marketingu.

Korzyści i płaca w Enterprise Holdings:

Zakres płac dla tych pozycji telefonicznych jest różny w zależności od lokalizacji i jest wyższy dla agentów dwujęzycznych, ale zazwyczaj stawka godzinowa wynosi około 12,50 USD za godzinę dla agentów wyłącznie w języku angielskim i około 14 USD za godzinę dla agentów francuskojęzycznych i hiszpańskojęzycznych.

Firma oferuje płatny urlop, a także świadczenia medyczne i dentystyczne. Szkolenie jest płatne i trwa przez trzy tygodnie.

Wymagania:

Agenty muszą być dostępne do pracy w większość weekendów. Przesunięcia mogą być wczesnym rankiem, popołudniem lub późnym wieczorem.

Kandydaci powinni mieć ukończone 18 lat i co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

Ponadto powinni mieć doświadczenie w prowadzeniu co najmniej rocznego stażu pracy u tego samego pracodawcy. Wymagane są podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Agenci muszą posiadać komputer (lub być w stanie go uzyskać), który jest podłączony przewodowo (bez routerów bezprzewodowych) do usługi internetowej telewizji kablowej lub DSL i ma komputerowy zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem. Komputer musi znajdować się w cichym miejscu, bez zakłóceń i zakłóceń.

Chociaż stanowisko to praca z domu, Enterprise zatrudnia tylko w określonych stanach USA i prowincjach kanadyjskich, a często wnioskodawcy muszą mieszkać w pewnych obszarach metropolitalnych. Enterprise zatrudnia w następujących stanach i prowincjach, ale może zatrudniać w innych.

Wyposażenie i wymagania techniczne

Agent udostępnia swój komputer, który musi być komputerem PC (nie Apple) z systemem Windows 7 lub nowszym. Musi być bezpośrednio połączone z usługą Internetu o dużej szybkości z usługi kablowej lub światłowodowej (bez DSL lub satelitarnej). Nie można korzystać z routera bezprzewodowego, ale komputer musi być podłączony przewodami do Internetu. Enterprise zapewnia zestaw słuchawkowy swoim agentom.

Proces aplikacji dla przedsiębiorstw

Aby złożyć wniosek, przejdź do strony internetowej Enterprise i użyj słowa kluczowego "praca z domu". Istnieje aplikacja internetowa, którą możesz wypełnić.

Przesyłanie CV jest opcjonalne. Aplikacja prosi jedynie o podstawowe informacje i nie zawiera testu umiejętności.