Doradztwo Accenture

Profil pracy w domu

Getty / Cultura

Przemysł:
Globalne doradztwo w zakresie zarządzania, usługi technologiczne i firma outsourcingowa

Opis Firmy:
Z siedzibą w Dublinie w Irlandii firma z listy Fortune 500 zatrudnia ponad 300 000 osób w ponad 30 krajach. To, co zaczęło się w latach 50-tych jako dział firmy księgowej Arthur Andersen, zostało wyodrębnione i przekształcone w wielki konglomerat specjalizujący się w doradztwie biznesowym i technologicznym. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Irlandii z powodów podatkowych, większość zarządzania korporacją znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Accenture jest również dużym kontrahentem rządu federalnego Stanów Zjednoczonych.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Accenture:

Firma nie ma określonego działu, w którym wszyscy pracownicy są zdalni; raczej kładzie duży nacisk na elastyczną organizację pracy i telepracę, gdy tylko jest to możliwe. Praca w domu, choć jest obecna w Accenture, zależy od pracy, projektu lub klienta. Również wiele prac związanych z telepracą może wiązać się z dużym czasem podróży do klientów.

Zgłoszenie do Accenture:
Większość miejsc pracy na stronie kariery Accenture nie jest wymieniona jako zdalna lub zdalna, więc wyszukiwanie tych haseł prawdopodobnie nie przyniesie wielu potencjalnych klientów. Najlepiej szukać pracy, do której jesteś uprawniony, a następnie w procesie rozmowy możesz zapytać, czy praca może być zdalna

Klienci Accenture obsługują nie tylko świat pod względem lokalizacji, ale także są zróżnicowani pod względem branż, począwszy od usług finansowych, komunikacji, mediów, technologii, usług publicznych i opieki zdrowotnej.

Przede wszystkim kandydaci potrzebują konkretnych umiejętności wskazanych w ogłoszeniu o pracy i bardzo prawdopodobne, że dotyczą konkretnej branży. Dziedziny kariery, do których firma poszukuje kandydatów, obejmują zarządzanie kontami, sprzedaż, analitykę, inżynierię oprogramowania, działalność gospodarczą, finanse, zasoby ludzkie, IT, marketing i komunikację, badania, strategię biznesową, projektowanie i obsługę prawną.

Uwaga:

Firmy wymienione w tym lub innych profilach firm w miejscu pracy mogą obecnie lub nie muszą zatrudniać pracowników. Prosimy o zbadanie ofert pracy - uważnie zapoznaj się z polityką zatrudnienia i polityką zatrudnienia, zwracając uwagę na to, jak twoje umiejętności odpowiadają ich potrzebom - przed nawiązaniem kontaktu.

Aby uzyskać więcej zleceń telepracy, zobacz ten katalog firm pracujących w domu lub na tej liście 11 stron, aby znaleźć oferty pracy WAH .