11 Witryny, w których można znaleźć WAH Job Leads

Czas jest ważnym aspektem każdego poszukiwania pracy. Dostarczenie CV lub wniosku przed właściwą osobą (lub nawet we właściwej firmie) we właściwym czasie może mieć znaczenie. Oczywiście, jeśli nie masz wewnętrznego kontaktu w firmie, trudno jest wiedzieć, kiedy jest zatrudniony.

Lokalizowanie wielu źródeł świeżych ofert pracy może pomóc Ci dowiedzieć się, kiedy firmy mają otwarte pozycje. Teraz możesz trollować Internet i / lub Craigslist, aby znaleźć pracę, ale to jest bardzo czasochłonne i prawdopodobnie niepotrzebne, biorąc pod uwagę to, co jest dostępne w Internecie.

Ponieważ koncentruję się na pracy w domu, przygotowałem kilka linków do (najczęściej) darmowych blogów i stron internetowych, które specjalizują się w pracy na odległość i na odległość.

Zatrudnieni do pracy w domu

Dodaj tę stronę do zakładek i wróć do niej regularnie. Pamiętaj jednak, że te oferty pracy nie są wstępnie monitorowane, więc poznaj oznaki oszustwa w pracy.

 1. Rat Race Rebellion - Codzienna praca prowadzi tutaj gamy, ale wiele z nich to firmy z call center.
 2. Lista zadań Telepraca - ta strona dzieli się na listy z zakresu prawa, rachunkowości, pisania, projektowania Internetu / stron internetowych, prac medycznych z domu.
 3. Work at Home Space - to prawie wszystkie wpisy w Craigslist, ale to znacznie ułatwia wyszukiwanie w ofertach wielu miast.
 4. FlexJobs - ta usługa publikuje przyzwoite telepracy, ale nie jest darmowa, więc najpierw przeczytaj recenzję FlexJobs, aby zdecydować, czy jest to odpowiednie dla Ciebie.
 5. FreelanceJobOpenings.com - Są to głównie prace pisemne na poziomie podstawowym, ale tutaj znajdziesz także tłumaczenia prac związanych z oceną i wyszukiwaniem w wyszukiwarkach.
 1. Indeed.com Telepraca - Ta popularna strona internetowa poświęcona karierze jest sortowana według pracy zdalnej; aby zawęzić go do swojej dziedziny, wybierz dodatkowe kryteria wyszukiwania dla swojej branży.
 2. Jobs.jobs - Duże firmy używają domeny .jobs do reklamowania otwartych pozycji.
 3. FWJ Freelance Writing Jobs - Jak sama nazwa wskazuje, ta specjalizuje się w zadaniach dla pisarzy, redaktorów i blogerów. Jest aktualizowany codziennie.
 1. WAHJobLeads - Możliwości na tej planszy są wybierane z różnych źródeł. Nie jest ona jednak aktualizowana codziennie.
 2. Non Phone Jobs - Crowdsourcing , nauczanie online , wprowadzanie danych i ocena wyszukiwania należą do typów pozycji na tej stronie. Zgłoszenia nie są datowane, więc trudno jest dowiedzieć się, jak świeże są, chyba że jesteś zwykłym gościem.
 3. Czasopismo "Praca w domu" - choć ta strona jest często aktualizowana, nie wszystko, co wymienia, to praca, ale czasami są to firmy, które regularnie zatrudniają telepracowników.

Firmy pracujące w domu

Jednak jeden problem z opublikowanymi listami codziennych ofert pracy może być taki, że wiele osób również je widzi, co sprawia, że ​​konkurencja jest trudniejsza. Tak więc podczas przeglądania ofert pracy w Twojej dziedzinie może być ważne, wskazanie firmy, która może zatrudnić Cię do pracy w domu i okresowe sprawdzanie ofert pracy jest również ważne. Sprawdź także listę ponad 200 firm wykonujących pracę w domu i przewiń listę linków do listy tych firm WAH podzielonych według branż lub zobacz ten indeks list zadań w miejscu pracy.

W przeciwieństwie do powyższych linków firmy wymienione w poniższych linkach niekoniecznie muszą obecnie zatrudniać pracowników. Jednak wiadomo, że regularnie zatrudniają telepracowników, więc często sprawdzaj, czy interesuje Cię firma.