Praca w domu Praca sprzedaż

Wewnątrz, na zewnątrz, telemarketing i możliwości sprzedaży B2B

Niezależne i pracowite osoby zaczynają błyszczeć na stanowiskach sprzedażowych, niezależnie od tego, czy pracują w domu, czy w biurze. Przerwy sprzedaży w każdej branży, więc doświadczenie w branży, w której pracujesz, jest ważne dla osiągnięcia sukcesu i powinno być wskazówką dla polowania na pozycje w domu.

Ta lista nie zawiera możliwości sprzedaży bezpośredniej - na przykład Avon - ponieważ są to firmy prowadzące działalność domową. Aby uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży bezpośredniej, zobacz te 5 kroków, aby rozpocząć działalność sprzedaży bezpośredniej.

 • 01 American Express

  Firma American Express zatrudnia domowych agentów call z doświadczeniem w sprzedaży, obsłudze klienta i zasobach ludzkich. Dwujęzyczni agenci mają przewagę w American Express. Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o dostępnych pozycjach na stronie internetowej dotyczącej możliwości wirtualnej kariery.

 • 02 Aon

  Aon jest dużą globalną firmą ubezpieczeniowo-konsultingową oferującą stanowiska pracy na odległość, w tym wiele w zakresie sprzedaży i rozwoju biznesu. Poszukaj pracy z pozycji w witrynie sprzedaży firmy i wyszukaj "wirtualne" pozycje, jeśli żadna nie jest wymieniona w sekcji Polecane prace.

 • 03 Konwertery

  Agenci centrum obsługi klienta w firmie Convergys świadczą usługi sprzedaży, obsługi klienta lub pomocy technicznej klientom, którzy dzwonią. Pracownicy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin pracują od 25 do 30 godzin tygodniowo; pełnoetatowi pracownicy pracują 40 godzin tygodniowo. Wszyscy pracownicy otrzymują płatne szkolenia i świadczenia. Dowiedz się więcej o pracy z możliwości domowych na stronie internetowej Convergys Work at Home.

 • 04 Cruise.com

  Cruise.com zatrudnia agentów sprzedaży w domu do sprzedaży rejsów i ubezpieczenia podróży. Wymagane są tylko kandydaci z dwuletnim stażem. Wywiady telefoniczne są zaplanowane po zbadaniu życiorysu kandydata. Po zatrudnieniu kandydaci przechodzą czterotygodniowe płatne szkolenie online. Pozycja oferuje wynagrodzenie podstawowe plus prowizję.

 • 05 Rozszerzona obecność

  Extended Presence zapewnia klientom sprzedaż telefoniczną między firmami. Agenci przeprowadzają zimne rozmowy telefoniczne i ustalają terminy, a za godzinę otrzymują dodatkową opłatę. Ta firma z siedzibą w Denver zatrudnia pracowników z całego kraju do pracy. Preferowana jest biegłość w języku angielskim i hiszpańskim.

 • 06 Pierwsze dane

  First Data to firma zajmująca się przetwarzaniem transakcji finansowych, która zatrudnia profesjonalistów zajmujących się sprzedażą B2B i menedżerów konta do pracy w domu. Wielopoziomowa struktura wynagrodzeń firmy obejmuje wynagrodzenie podstawowe, prowizje, reszty, premie i zwrot kosztów.

 • 07 FlashBanc

  FlashBanc zatrudnia menedżerów konta od pracy do sprzedaży kart kredytowych i sprzętu dla właścicieli firm. Zarabiają prowizje i reszty na tym stanowisku, a nie na zarobkach. Stanowisko wymaga osobistego kontaktu z potencjalnymi klientami. FlashBanc zawiera spersonalizowaną stronę internetową, szkolenia i wykwalifikowanych potencjalnych klientów.

 • 08 The Hartford

  Ta duża firma ubezpieczeniowa oferuje możliwości pracy w domu dla wielu rodzajów stanowisk, w tym sprzedaży. W ofertach pracy firmy znajduje się kategoria Remote Worker Option. Wiele z tych zadań obejmuje rozległe podróże. Preferowane jest doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

 • 09 HSN.com

  Sieć zakupów w domu oferuje pracę w domu w sprzedaży i obsłudze klienta. Otwory są dostępne tylko w 13 miastach w Kalifornii, na Florydzie, w stanie Ohio, Tennessee i Wirginii. Pracownicy HSN zatrudniani w niepełnym wymiarze godzin otrzymują stawkę podstawową za godzinę i możliwości motywacyjne. Pełnoetatowe stanowiska wymagają zobowiązania 40-godzinnego na tydzień.

 • 10 inContact

  InContact tworzy oprogramowanie dla firm korzystających z agentów call center. Ma znaczącą zdalną siłę roboczą w dziedzinach, które obejmują sprzedaż, operacje sieciowe i tworzenie oprogramowania w USA, Kanadzie i innych częściach świata.

 • 11 Intrep

  Intrep zapewnia personel sprzedaży swoim klientom. Konsultanci ds. Sprzedaży zazwyczaj ustalają terminy spotkań B2B. Firma poszukuje osób o wysokich osiągnięciach, które są zmotywowane. Muszą mieć szerokie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, a także mieć pewność, że będą wyznaczać stanowiska z perspektywami na każdym poziomie, w tym dyrektorów finansowych, dyrektorów ds. Informatyki i dyrektorów generalnych. Zainteresowani wnioskodawcy otrzymują polecenie przesłania CV.

 • 12 LiveOps

  Ta firma outsourcingowa zatrudnia doświadczonych niezależnych wykonawców jako agentów wirtualnych call center do sprzedaży ubezpieczeń, obsługi klienta, roszczeń ubezpieczeniowych, usług drogowych i sprzedaży przychodzącej. W zależności od rodzaju połączenia agenci są opłacani na podstawie minut rozmów lub minut plus prowizji. Niektóre działają wyłącznie na zlecenie. Agenci przechodzą nieopłaconą certyfikację do pracy dla klientów indywidualnych i płacą za sprawdzenie swojej tożsamości. Dodatkowe informacje na temat dostępnych stanowisk znajdują się na stronie internetowej LiveOps Agent.

 • 13 PayJunction

  Oferując transakcje bez dokumentów papierowych w branży usług akceptanta, zdalne zadania PayJunction obejmują sprzedaż zewnętrzną w oprogramowaniu B2B. Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie sprzedaży. Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży B2B to plus. Wnioskodawcy muszą być w stanie dać osobiste demonstracje. Opcjonalne webinaria szkoleniowe są dostępne codziennie i co tydzień.

 • 14 Salesforce.com

  Salesforce.com to firma zajmująca się oprogramowaniem do zarządzania relacjami z klientami (CRM) specjalizująca się w technologiach społecznych, mobilnych i chmurowych. Firma zatrudnia stanowiska pracy w domu w kilku działach, w tym wielu stanowiskach sprzedaży.

 • 15 Support.com

  Większość stanowisk pracy Support.com znajduje się w usługach technologicznych dla konsumentów i małych firm. Jednak firma czasami ma otwory do pracy w domu dla menedżerów sprzedaży w USA

 • 16 Sykes

  W firmie Sykes zdalni pracownicy przyjmują połączenia przychodzące, które są zarówno połączeniem sprzedażowym, jak i obsługą klienta. Są opłacani za szkolenie, ale wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań sprzedaży odbywa się online i telefonicznie. Umiejętność dwujęzyczna to plus; języki obejmują francuski, hiszpański, mandaryński i kantoński. Aby uzyskać więcej informacji na temat stanowisk pracy w domu, zobacz stronę internetową Sykes US Career.

 • 17 amerykańskich tłumaczeń

  Firma Santa Translations z siedzibą w Kalifornii, Santa Monica, to międzynarodowa firma tłumacząca, która świadczy usługi w ponad 100 językach. Firma zatrudnia niezależnych wykonawców w dowolnym miejscu na świecie. Zmotywowani, wysoko osiągający dobre wyniki mogą kwalifikować się do pozycji partnera sprzedaży w miejscu pracy, sprzedając usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych.

 • 18 Rozwiązania robocze

  Working Solutions od ponad dwóch dekad zatrudnia pracowników z branży domowej dla swojej firmy outsourcingowej. Projekty sprzedażowe i serwisowe obejmują rejestracje, sprzedaż detaliczną, rezerwacje w hotelach i obsługę dedykowanych kont. Zainteresowani wnioskodawcy składają wnioski i dokonują ocen online. Odebranie lub odrzucenie może potrwać do dwóch tygodni. Po akceptacji kontrakty wyświetlają wideo i przeglądają bieżące możliwości, do których są uprawnieni.

 • 19 Windy City Call Centers

  Windy City Call Centers ma oferty telemarketingowe dla agentów pracy w domu. Praca nie jest zimnym telefonem ani sprzedażą wysokociśnieniową. Agenci to pracownicy, a nie niezależni kontrahenci. Windy City Call Centres zatrudnia tylko osoby, które mieszkają w jednym z 11 stanów. Te stany i otwarte zdalne pozycje są wymienione na stronie internetowej Windy City Call Center.