Telepraca z Aon

Towarzystwo Ubezpieczeń i Zarządzania Ryzykiem

Getty / Henrik Jonsson

Przemysł

Ubezpieczenia , doradztwo, zasoby ludzkie, outsourcing

Opis Firmy

Aon to globalna firma z siedzibą w Londynie, która świadczy usługi maklerskie w zakresie zarządzania ryzykiem, ubezpieczenia i reasekuracji oraz doradza w zakresie zasobów ludzkich dla swoich klientów. Firma zatrudniająca 72 000 pracowników w ponad 120 krajach wykorzystuje dużą wirtualną siłę roboczą, zatrudniając telepracowników w wielu swoich oddziałach.

Rodzaje stanowisk pracy w domu

Potrzebne są również pozycje stanowisk, które oferuje Aon, w dziedzinach kariery, takich jak ubezpieczenie, pośrednictwo, ubezpieczenie, zasoby ludzkie, zarządzanie sprzedażą i sprzedażą oraz reasekuracja, a także stanowiska wsparcia IT i innego wsparcia dla biznesu.

Podczas gdy wiele jego pozycji wymaga "wirtualnej" lokalizacji, zazwyczaj wymagane jest państwo USA lub kraj zamieszkania. Wiele z tych prac wymagających telepracy może wymagać znacznych podróży. W szczególności sprzedaż , zarządzanie kontem i zadania IT to niektóre z zadań wymienionych jako wirtualne na stronie internetowej firmy.

Wypłata i dodatki

Wynagrodzenie i świadczenia różnią się w zależności od stanowiska, doświadczenia i kraju zamieszkania.

Korzystanie ze strony zatrudnienia Aon

Wejdź na stronę Aon, a następnie wybierz kategorię i lokalizację kariery oraz słowo kluczowe, które spowoduje pojawienie się zadań w dziedzinach, w których masz doświadczenie, a następnie zaznacz pola z napisem "Uwzględnij lokalizacje wirtualnych miejsc pracy" i "Uwzględnij elastyczne miejsca pracy". online.

Uwaga: ta firma i inne firmy wymienione w tych profilach firm w miejscu pracy mogą obecnie lub nie muszą zatrudniać pracowników. Prosimy o zbadanie ofert pracy - uważnie zapoznaj się z polityką zatrudnienia i polityką zatrudnienia, zwracając uwagę na to, jak twoje umiejętności odpowiadają ich potrzebom - przed nawiązaniem kontaktu.

Aby uzyskać więcej zleceń telepracy, zobacz ten katalog firm pracujących w domu.