Praca z zadaniami pisania i wprowadzania danych Praca w domu

Jak rozpocząć pisanie Freelance i wprowadzanie danych w Clickworker

Clickworker to globalna firma wykorzystująca crowdsourcing do dystrybucji mikro zadań w dziedzinach takich jak pisanie, tłumaczenie, wprowadzanie danych i badania do ponad 300 000 "kliknięć" na całym świecie. Clickworkers to niezależni kontrahenci, którzy używają własnego sprzętu komputerowego i ustalają własne harmonogramy pracy przy małych zadaniach, z których większość jest częścią dużego, złożonego projektu. Klienci firmy, w tym Honda, T-Mobile, ShareWise i Tennis Point, podpisują kontrakt z Clickworker na ukończenie dużego projektu.

Firma następnie przerywa projekt na małe zadania, które może ukończyć wielu różnych niezależnych pracowników.

Rodzaje Work-at-Home Opportunities w Clickworker

Jak to jest typowe w przypadku mikro-miejsc pracy crowdsourcera, freelancerzy w Clickworker wybierają małe zadania z puli dostępnych projektów. Rodzaje zadań dostępnych dla freelancera do wyboru opierają się na kwalifikacjach tego freelancera. Kwalifikacje są określane na podstawie ocen podanych podczas procesu rejestracji i wcześniej wykonanych prac.

Rodzaje usług świadczonych przez freelancerów Clickworker dla swoich klientów obejmują:

Pisanie:

Wprowadzanie danych i badania:

Tłumaczenie:

Wypłata i dodatki

Firma stwierdza: "Przeciętnie oczekujemy, że pracownik klikający zarobi 9,00 USD za godzinę". Jednak pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia za godzinę; opłata jest naliczana za sztukę , co oznacza, że ​​zarobki godzinowe różnią się znacznie w zależności od szybkości pracy freelancera.

Pracownicy otrzymują stałą opłatę za każde wykonane zadanie. Według firmy "opłaty mogą sięgać od kilku centów do dwucyfrowych sum". Firma płaci w euro lub dolarach amerykańskich.

Ponieważ Clickworker zatrudnia niezależnych wykonawców, pracownicy nie kwalifikują się do świadczeń i nie otrzymują żadnej gwarancji minimalnego wynagrodzenia. Zlecenia ukończone na Clickworker są wypłacane siedem dni po zakończeniu, albo do PayPal lub konta bankowego.

Kwalifikacje i wymagania

Istnieje kilka wymagań dotyczących kliknięć. Musisz legalnie pracować w jurysdykcji, w której mieszkasz i mieć komputer z dostępem do Internetu. Obywatele USA muszą mieć co najmniej 18 lat. Pracownicy muszą zdawać oceny, aby mieć dostęp do pracy.

Firma zatrudnia na całym świecie, ale musisz mieć konto bankowe w kraju SEPA (Single Euro Payments Area) lub mieć ważne konto PayPal, które może akceptować płatności za pracę dla firmy.

Zgłaszanie się do Clickworker

Wejdź na stronę Clickworker i kliknij "Register" w sekcji Explore Clickworker. Podaj swoje imię i nazwisko, adres i e-mail oraz zaakceptuj warunki korzystania z usługi. Firma wysyła wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym zalogowanie się do Clickworker, gdzie dokonuje się oceny, aby sprawdzić, które projekty kwalifikujesz do pracy.

Zastrzeżenie: Reklamy dotyczące miejsc pracy w domu lub możliwości biznesowych na tej stronie niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wstępnie wyświetlane i pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.