Ocean City, NJ: Pustelnik Niebo

Miasto Ocean City, NJ, zapowiadane jako "America's Greatest Family Resort", jest bardzo popularnym nadmorskim miasteczkiem.

Musi haves w Ocean City

Są cztery rzeczy, które ludzie czują się zobowiązani, aby odwiedzić Ocean City:

Wygląda na to, że każdy sklep z pamiątkami na promenadzie w Ocean City sprzedaje żywe pustelniki, przystrojone w wymyślnie pomalowane muszle, przedstawiające wszystko, od kwiatów po kropki i postaci z kreskówek.

(Jeśli nie wiesz, kraby pustelnicze żyją w skorupach, które "kradną" innym zmarłym zwierzętom.)

Większość sklepów z pamiątkami w mieście Ocean City zapewnia klientom darmowe kraby pustelników przy zakupie miejsca stałego zamieszkania, zwykle małych akrylowych zbiorników lub małych okrągłych drucianych klatek. A wczasowicze kupują je jak paczki gumy.

Zwierzęta te są tak popularne i wszechobecne w Ocean City, że miasto organizuje nawet coroczne konkursy Miss Crustacean, konkurs piękności dla pustelników!

Każdego lata, wspaniali skorupiaki mają wszystko, aby rywalizować o upragniony Cucumber Rind Cup. Zwycięzca następnie rzuca się na mały wybieg, słuchając serenad do "There Is Is, Miss Crustacean", śpiewanej zgodnie z melodią piosenki Miss America. (Miasto otrzymało pozwolenie od pisarza piosenki, Berniego Wayne'a, do używania melodii w widowisku krabów.)

Poznaj Zen Master of Zaniness z Ocean City

Ten zwariowany widowisko było pomysłem 79-letniego nastoletniego artysty Ocean City, Marka Marifera, miejscowej legendy podziwianej za genialnego geniusza, który wpadł na pomysł na początku lat siedemdziesiątych.

"Szukałem niezwykłych wydarzeń, aby zdobyć rozgłos dla Ocean City" - powiedział Soifer. "Nie mieliśmy dużego budżetu reklamowego. Wymyśliliśmy Martina Z. Mollusk Day, parodię Dnia świniowatych. Myślałem o parodii Miss Ameryki. Tak to się zaczęło. "

Ocean City, który został uznany za najlepszą rodzinną plażę przez Travel Channel w 2005 roku, co roku organizuje wiele innych niecodziennych konkursów i wydarzeń.

Coroczna wiosna Doo Dah Parade to święto humoru, którego główną atrakcją jest brygada ogarniętego basetami, w której setki kudłatych uszu kręcą się wzdłuż promenady.

W sierpniu każdego roku odbywa się Weird Contest Week, w którym można podziwiać francuską narybek i rzeźbę toffi ze słoną wodą; spokojny festiwal, podczas którego chór ziewa razem z "Pięknym marzycielem" i nie tylko.

Ale wydarzenia z kraba pustelnika są prawdopodobnie najbardziej popularne i przezabawne.

Więcej zabawy z kraba pustelników

Oprócz "Miss Crustacean Beauty Pageant", Ocean City rozpoczyna pustelnicze wyścigi krabów bezpośrednio po koronacji, podczas których sportowcy-krabowcy walczą o tytuł "Król Klutza" i Ekstremalne Pustelniki wrestlingu.

"Dwa lata temu rozpocząłem ekstremalne walka na kraby pustelników" - powiedział Soifer. "Kładziemy kraby na ich grzbietach, a pierwszy, który przewraca zwycięstwa. Mamy oddział Pee Wee i Big Boys. Nie ma przemocy. "

Pustelnik Chwyć międzynarodowe światło reflektorów

Szaleństwo krainy pustelników w Ocean City tak pochłonęło wyobraźnię publiczności, że skorupiaki pojawiły się w programach telewizyjnych i gazetach na całym świecie, a nawet były tematem pytania o "Jeopardy".

Animal Planet zainteresowało się również krabami pustelnika z Ocean City, w szczególności Martinem Z.

Mięczak, który przewiduje nadejście lata na podstawie jego zdolności widzenia jego cienia. (Od tego czasu Soifer czekał, aby usłyszeć od przedstawicieli kanału.)

Istotnie, Ocean City zawdzięcza swój sukces pustelnikom i wizji człowieka public relations, którego poczucie zabawy pomogło umieścić miasto - i te urocze, skorupiaste stworzenia - na mapie świata.