Doggy HairCzęści do pozbycia się psa

W dziedzinie ubrań dla psów, rozwijającego się sektora produktów dla zwierząt domowych, istnieje wiele modnych rzeczy, które pomagają Fido wyglądać fantastycznie. Są też takie, które są nie tylko modne, ale także funkcjonalne, jak na przykład Doggy Hairnets.

Doggy NairNets, twórca chicagowskiego Freda Remberta, który rozprowadza te pieszczochy przez swoją internetową firmę PetNetPlace.com, te eleganckie ubrania pooch pomagają zmniejszyć puszczanie psów! (To nie wszystko, co robi ten produkt, o czym wkrótce się dowiesz.)

 • 01 Doggy HairNets Reduce Dog Shedding

  Ubrania dla psów Doggie Hairnets nie tylko redukują puszczanie psów, ale też są seksowne! Zdjęcie dzięki uprzejmości Freda Remberta

  Oto, jak Rembert wpadł na pomysł stworzenia wyjątkowego produktu dla zwierząt domowych.

  Opowieść o Shaggy Dog

  Podobnie jak wielu wynalazców produktów dla zwierząt domowych, inspiracją dla tej linii ubrań dla psa była miłość Remberta do własnego zwierzaka, mieszanka niemieckiego pasterza / pit bullu o imieniu Macie.

  W rzeczywistości okazało się, że Macie wiedział, że jest przeznaczona na gwiazdorską gwiazdorską modę od chwili, gdy ona i Rembert spotkali się w schronisku dla zwierząt w 2010 roku.

  Po tym, jak on i jego żona Debbie postanowili adoptować psa, mieli problemy ze znalezieniem takiego, z którym się związali. Rembert w końcu zobaczył jeden z wymienionych w Internecie, który mu się podobał. Ale kiedy para przybyła do schroniska, ten pies został już adoptowany.

  "Rozejrzeliśmy się i nie widzieliśmy żadnych innych psów, które spełniłyby nasze oczekiwania", powiedział. "Wtedy zobaczyliśmy Macie, zachowywała się tak, jakby mnie znała Ludzie w schronisku byli zszokowani, ponieważ nikogo nie lubiła, szczególnie chłopcy, była tam od roku, znaleziono ją przy drodze z gumowymi taśmami wokół jej usta."

  Po przyjęciu Macie, Rembertowie byli z niej bardzo szczęśliwi, z jednym wyjątkiem: Zrzucała jak szalona.

  "Poszliśmy do internetu i sprawdziliśmy PetSmarta i Petco, żeby sprawdzić, czy mają coś, co mogłaby nosić, co powstrzymałoby przelanie" - powiedział Rembert. "Ale nic nie widzieliśmy."

  Potem nad jego głową pojawiła się mała żarówka.

  "Moja przeszłość jest w gotowaniu, a moja żona i ja zaczęliśmy myśleć, że być może psy mogą mieć takie siateczki jak kiedyś, więc zaczęliśmy szukać materiału, który byłby lekki i łatwy do noszenia."

 • 02 Unikatowe cechy ubrań dla psów z redukcją szopy

  Eureka! Powstaje wyjątkowa linia ubrań dla psów z obniżoną szopką

  Fred i Debbie w końcu znaleźli siatkowy materiał poliestrowy, podobny do materiału, z którego wykonane są welony ślubne, który jest lekki i zapewnia izolację.

  Po tym, jak Debbie przygotowała kilka strojów dla Macie, para odkryła, że ​​pomysł zadziałał.

  "To naprawdę chwyta włosy" - powiedział Rembert. "Po prostu wstrząśniesz nim i to się robi, a Macie uwielbia to nosić, będzie go nosić tak długo, jak tego chcemy".

  Niektóre inne wyjątkowe właściwości tych ubrań dla psów

  Oprócz możliwości powstrzymania wypierania psa, Doggy HairNets ma również inne praktyczne właściwości.

  "Chroni również psy przed przelaniem włosów u osób cierpiących na alergie psów" - powiedział Rembert.

  Ale to nie wszystko. Kolejną korzyścią jest to, że te ubrania dla psów pomagają w łagodzeniu lęku u zwierząt, w zasadzie podobne do odzieży uspakajającej dla zwierząt Thundershirt.

  "Macie się denerwuje, gdy są burze" - powiedział Rembert. "Otrzymujemy także silne wiatry w Chicago, działa to jako czynnik komfortu."

  Dodatkowo są łatwe do założenia na psa, pozwalają na łatwe ruchy, można je prać i są śliczne.

 • 03 Popularność Doggy Hairnet

  Doggy HairNets powodują sensację

  Podobnie jak wielu wynalazców produktów dla zwierząt domowych, Rembert i jego żona początkowo nie mieli zamiaru wchodzić w biznes.

  "Ale wtedy kilku naszych sąsiadów zobaczyło to i spytało, skąd je mamy, powiedzieli, że powinienem dostać patent, zacząłem robić to dla ludzi tutaj, a potem zdecydowałem się pójść online, żeby szukać firmy, która je produkuje. Nie mogłem znaleźć ani jednego w Stanach Zjednoczonych, wszyscy outsourcingują do Chin, więc znalazłem jeden w Hongkongu. "

  Firma odzieżowa dla psów Rembert została wprowadzona na rynek w listopadzie 2010 roku i ma się dobrze, dzięki marketingowi partyzanckemu i reklamom, które wynalazca umieścił w Dog Fancy i American Today's Pet Guide.

  W serwisie YouTube znajduje się także film instruktażowy.

  Doggone Cute Dog Clothes

  Rembert przysłał mi jeden ze swoich projektów do oceny, jaśniejący złoty i ciemnobrązowy model z kotem w dżungli z małymi złotymi ćwiekami zdobiącymi kołnierzyki i mankiety, które są bardzo dobrze wykonane i urocze. (FYI: są one dostępne w różnych rozmiarach, w przypadku bardzo małych torebek po rozmiarach torebek herbatnych i dużych psów, takich jak Labs i owczarki niemieckie ).

  Na MSRP 14,95 USD, są one również w rozsądnej cenie.

  To, co uważam za bardzo zabawne, to fakt, że faktycznie przypominają bieliznę z psami. W rzeczywistości pokazałem to moim rodzicom, a mój tata powiedział, że wygląda to jak Victoria's Secret dla psów. To kolejna dodatkowa premia: jest to prawdopodobnie pierwsza linia ubrań dla psów, która może pomóc poczuć seksowności!

  Wszystkie żarty na bok, to bardzo ładny, praktyczny produkt dla zwierząt, który jest oczywiście wykonany z miłością. Życzę Fredowi, Debbie i Macie wszystkiego najlepszego z Doggy Hairnets.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat branży mody dla zwierząt domowych, zapoznaj się z podsumowaniem moich artykułów dla zwierząt z pasją do mody.