5 gorących trendów w przemyśle zoologicznym

Gdzie można się spodziewać najwyższego wzrostu gospodarczego

Zgodnie z trendami branżowymi i prognozami, biznes dla zwierząt domowych będzie w dalszym ciągu ożywiać się w przyszłości. Podczas gdy prognoza jest zdrowa, niektóre segmenty w przemyśle zoologicznym odnotowują znaczny wzrost.

Naturalne produkty dla zwierząt domowych

Naturalne produkty na ogół zyskują szeroką popularność. Jest tak, ponieważ ludzie stali się bardziej świadomi poprawy i utrzymania zdrowia na planecie.

Konsumenci są również coraz bardziej nieufni wobec potencjalnej toksyczności syntetycznych chemikaliów i innych szkodliwych materiałów.

Oprócz chęci zmniejszenia odcisków łap od zwierząt domowych, rodzice zwierząt domowych decydują się na zakup naturalnych produktów w celu utrzymania i / lub poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia swoich ukochanych zwierząt domowych.

Najlepiej sprzedającymi się naturalnymi produktami dla zwierząt są:

Specjalistyczne usługi dla zwierząt domowych Propel Pet Business Growth

Amerykańskie Stowarzyszenie Produktów dla Zwierząt (APPA) przewidziało, że wydatki na tej arenie wzrosną z 510 miliardów dolarów w 2013 roku do 620 miliardów dolarów w 2016 roku. Oczekuje się, że popyt na wysokiej klasy usługi w zakresie pielęgnacji zwierząt domowych będzie szczególnie dynamiczny.

Inne usługi dla zwierząt domowych, które są coraz popularniejsze

Kolejnym przedsiębiorstwem dla zwierząt domowych, które zyskuje dużą popularność, jest samoobsługowa myjnia dla psów . Oprócz łatwości i wygody właścicieli zwierząt domowych, ta koncepcja oferuje wiele unikalnych możliwości sprzedaży detalicznej.

W mniejszym stopniu wyjątkowe usługi niszowe, takie jak joga dla psów i psychiczne komunikatory dla zwierząt to trendy branżowe na żądanie.

Same w sobie te usługi nie są ogromne. Mają jednak ogromny potencjał jako usługi promocyjne, które zwiększają widoczność firmy i zdolność przyciągania większej ilości ruchu w sklepach.

Więcej trendów branżowych dla zwierząt domowych

Mobilne uwodzenie zwierząt domowych . Usługa ta obejmuje korzystanie ze specjalnie wyposażonych pojazdów, które podróżują do domów właścicieli zwierząt domowych. Umożliwia on groomerom wykonanie pełnego zakresu usług bezpośrednio przed drzwiami klienta.

Jest to usługa bardzo pożądana, ponieważ:

Z drugiej strony, początkowe koszty początkowe dla takiego przedsiębiorstwa są duże. Ci, którzy są w stanie zainwestować w to, są praktycznie gwarantowanymi wysokimi dywidendami wzrostu biznesu.

Podróż przyjazna zwierzętom. Jest to kolejna koncepcja wzrostu firmy, która jest przyjmowana przez coraz większą liczbę firm działających w branży wypoczynkowej i hotelarskiej.

Ponieważ coraz więcej osób uważa swoje zwierzęta za umiłowanych członków rodziny, wybiera je na wakacje.

Co więcej, ludzie są bardziej mobilni i mogą podróżować na długich dystansach, aby przenieść się do pracy, na emeryturę lub do innych celów.

Coraz więcej hoteli, moteli i zajazdów, w tym ekskluzywny hotel Carlton w Nowym Jorku, przyjmuje teraz zwierzęta domowe. To bardzo sprytne posunięcie dla tych, którzy chcą ułatwić rozwój biznesu i na pewno pozostanie gorącym trendem w branży przez długi czas.

Ubezpieczenie zdrowotne zwierząt. Chociaż dostępne w USA od dobrych 30 lat, sprzedaż polis dla zwierząt domowych zaczęła w ostatnim czasie przyśpieszać. Oczekuje się, że tendencja ta gwałtownie się zwiększy i zaoferuje zwiększony potencjał wzrostu biznesu dla zwierząt domowych z powodu wielu czynników.

Ten trend w branży daje tak ogromny potencjał do rozwoju biznesu, że korporacyjny behemot Nestle Purina dostał się nawet do zespołu, uruchamiając Pethealth Inc., filię ubezpieczeniową dla zwierząt domowych w 2008 roku.

Szybki fakt: rodzice zwierząt domowych wydali 13 miliardów dolarów na rachunki za weterynarza w 2010 r. I, zgodnie z APPA, w 2013 r. Wzrosły do ​​14 miliardów dolarów.

Chociaż jest to niezwykle złożona sprawa, wejście do niej może być bardzo sprytnym posunięciem dla tych, którzy mają taką skłonność.

Trendy w branży zwierzęcej dla zwierząt domowych

To tylko kilka przykładów produktów, usług i koncepcji, które oferują ogromny potencjał rozwoju firmy. Biorąc pod uwagę, że amerykańscy rodzice zwierząt domowych będą wydawać jeszcze więcej na swoje zwierzęta towarzyszące w przyszłości, niebo jest granicą dla tych, którzy mają dobrą głowę do interesów i prawdziwej miłości do stworzeń.