Dowiedz się, jak rozpocząć biznes Pooper Scooper

Pooper scooper jest jednym z najszybciej rozwijających się zakładów dla zwierząt domowych, ponieważ właściciele zwierząt coraz częściej wykazują skłonność do płacenia za oszczędność czasu, takie jak usuwanie psów. Według sondażu przeprowadzonego w 2011-2012 przez American Pet Products Association, wydatki na usługi dla zwierząt domowych wzrosną z 3,79 miliarda dolarów wydanych w 2011 roku do około 4,11 miliarda dolarów w 2012 roku.

Rozważania biznesowe

Nowe firmy dla zwierząt domowych mogą być zobowiązane do zawarcia ubezpieczenia, uzyskania licencji lub pozwoleń lub złożenia innych dokumentów do władz państwowych, miejskich lub lokalnych przed rozpoczęciem oferowania usług klientom. Ponieważ wymagania różnią się znacznie w zależności od miejsca, dobrze jest sprawdzić u lokalnych władz i organizacji biznesowych, jakie są wymagane w każdym konkretnym obszarze.

Pooper scooper może być utworzony jako jednoosobowa firma lub spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), a każda opcja ma różne korzyści podatkowe. Zaleca się konsultacje z doradcą podatkowym lub doradcą biznesowym, ponieważ osoby te mogą wyjaśnić, która opcja zapewnia największą korzyść właścicielowi firmy.

Sprzęt

Pooper scooper firmy mają stosunkowo niskie koszty ogólne do uruchomienia. Podstawowy koszt początkowy obejmuje zakup wyposażenia, takiego jak grabie, łopaty, kosze na śmieci i worki na śmieci.

Wynajmowanie śmietnika jest również możliwym elementem niezbędnego sprzętu, jeśli odpady są przewożone poza teren zakładu i nie są pozostawiane w pojemnikach na odpady klienta.

Pooper scooper może również rozważyć zakup pojazdu do holowania odpadów i transportu sprzętu. Popularnym wyborem byłaby furgonetka lub furgonetka z oddzielnym przedziałem do przechowywania narzędzi i odpadów.

Pojazd można dostosować do reklamowania firmy za pomocą magnesów z logo lub niestandardowego lakieru.

Usługi

Usługi Pooper Scooper są najczęściej wymagane w domach jednorodzinnych. Usługi usuwania odpadów mogą również służyć różnorodnym rachunkom komercyjnym, takim jak parki psów, placówki dla psów, kliniki weterynaryjne, pensjonaty, mieszkania lub mieszkania.

Usługa pooper scooper może pozostawić zapakowane odpady w koszach na śmieciach klienta lub wywieźć go poza terenem zakładu. Opcje odholowania będą wiązać się z dodatkowymi kosztami paliwa wykorzystywanego do transportu odpadów i ewentualnych dodatkowych opłat za utylizację ze względu na składowisko odpadów, kanalizację lub wywóz śmieci. Sposób usuwania może być uzależniony od lokalnych przepisów dotyczących odpadów zwierzęcych.

Inne usługi, które mogą być oferowane przez pooper scooper przedsiębiorstwa różnią się znacznie, ale może obejmować zastosowanie pcheł i kleszczy spray na podwórko, naprawy trawnika na żółte plamy spowodowane przez moczu zwierząt domowych, usuwania odpadów z kurzu ściółki lub zastosowanie produktów dezodorantów stoczni. Niektóre firmy pooper scooper oferują również usługi siedzące dla zwierząt lub usługi pieszych psów .

cennik

Średnio usługi scooper wynoszą około 10-15 $ za jedną wizytę tygodniowo (dla jednego psa domowego).

Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty dla wielu gospodarstw domowych dla psów lub dla stoczni, która nie korzystała z usług usuwania odpadów przez dłuższy czas. Łopaty mogą ogólnie obejmować od 4 do 6 jardów na godzinę, szczególnie jeśli usługi są oferowane na określonym obszarze. Ograniczenie usług do określonego obszaru pozwala także zaoszczędzić pieniądze na kosztach paliwa.

Firmy zajmujące się odpadami ze zwierząt franczyzowych, takie jak Pet Butler, mają internetowe opcje cenowe w zależności od liczby psów, częstotliwości sprzątania i kodu pocztowego właściciela. Raz w tygodniu serwis w mojej okolicy był wymieniany jako 11 USD za jedną usługę w każdym tygodniu (47,67 USD miesięcznie), 17,50 USD za każdą usługę co drugi tydzień (37,92 USD miesięcznie) i 75 USD za jednorazową wizytę do 75 minut ciężkiej pracy .

Reklama

Usługi Pooper scooper mogą być reklamowane przez pozostawienie wizytówek i ulotek w klinikach dla małych zwierząt , sklepach zoologicznych, psich zaprzęgach , psich sklepach , supermarketach, kompleksach biurowych i innych miejscach, w których mogą gromadzić się właściciele zwierząt.

Dodatkowe opcje reklamowe obejmują wykupienie reklamy w książce telefonicznej, zamieszczanie reklam na Craigslist, tworzenie strony internetowej firmy, umieszczanie reklam w lokalnych czasopismach i gazetach, noszenie odzieży z logo firmy lub nakładanie magnesów z logo na boki pooper scooper pojazd.

Polecenia mogą być również doskonałym źródłem biznesu; słowo z ust to najlepsza reklama. Może być korzystne nawiązywanie relacji z innymi firmami dla zwierząt domowych, takimi jak kliniki weterynaryjne, placówki dla psów i opiekunowie psów ; te firmy mogą chcieć zawrzeć wzajemne porozumienie o skierowaniu, które przyniesie korzyści zarówno twojej firmie, jak i ich firmom. Zadowoleni klienci będą również doskonałym źródłem skierowań po założeniu firmy.