Carenet

Profil firmy Work-at-Home

Przemysł:

Opieka zdrowotna, medyczne centrum telefoniczne

Opis Firmy:

Z siedzibą w San Antonio w Teksasie, Carenet jest firmą świadczącą usługi opieki zdrowotnej, która oferuje swoim klientom - w tym pracodawcom, firmom ubezpieczeniowym, szpitalom i innym instytucjom medycznym, a także rządowi - usługi medycznego centrum obsługi telefonicznej obsadzone przez zarejestrowane pielęgniarki pracujące w domu . Praca pielęgniarki telekomunikacyjnej tej firmy to wyłącznie zawody medyczne.

Istnieje jednak wiele innych sposobów, w jakie pielęgniarki mogą pracować w domu .

Rodzaje stanowisk pracy w domu:

W przypadku pracy w domu, Carenet zatrudnia zarejestrowane pielęgniarki jako "doradców ds. Opieki". (Ma stanowiska obsługi klienta dla nie-pielęgniarek, co może być dobrym sposobem na to, aby LPN mogły pracować w domu , ale nie są to praca w domu). Rodzaje usług, które świadczą Doradcy ds. Opieki obejmują segregację telefoniczną , wsparcie w podejmowaniu decyzji medycznych, usługi monitorowania urządzeń medycznych, zaangażowanie członków i wsparcie opieki zdrowotnej. Jest to 24-godzinna usługa, więc zmiany na noc mogą być dostępne i / lub wymagane.

Oprócz Doradców Opiekuńczych, pielęgniarki z doświadczeniem w zakresie zarządzania mogą pracować w domu jako opiekunowie Doradców Opiekuńczych przez 3-4 dni w tygodniu. Ale ponieważ muszą pracować w biurze 1-2 dni w tygodniu, pozycje znajdują się w San Antonio w Teksasie.

Wymagania i kwalifikacje:

Wybrani kandydaci na stanowiska Care Advisor muszą mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie w dziedzinie pielęgniarstwa, nieograniczoną, aktualną, nieograniczoną licencję RN (lub aktualną licencję państwową jako RN z możliwością uzyskania licencji w innych stanach), trzy lata praktyki klinicznej doświadczenie w ostrym, ambulatoryjnym obszarze opieki lub telezdrowiu.

Opieka w zakresie opieki mieszanej, np. Opieka nad pacjentami pediatrycznymi i dorosłymi w nagłych wypadkach, nagły wzrost zdrowia lub zdrowie w domu, są pozytywnymi czynnikami w procesie aplikacyjnym.

Carenet poszukuje zmotywowanych, niezależnych ludzi, którzy mogą dobrze pracować w odległym środowisku zespołu. Muszą być w stanie skutecznie komunikować się zarówno z pacjentami, jak iz lekarzami, wykorzystując komunikację ustną i pisemną.

Wybrani kandydaci będą mieli silne umiejętności obsługi komputera i zdolność do wielozadaniowości.

Carenet zatrudnia w stanach Nurse Licensure Compact (NCL) w USA Obecnie są to Idaho, Mississippi, Kentucky, Arizona, Tennessee, Kolorado, Karolina Południowa, Karolina Północna, Nowy Meksyk, Teksas, Wirginia, Maryland, Dakota Północna, Dakota Południowa, Delaware , Rhode Island, Nebraska, Iowa, New Hampshire, Maine, Montana, Missouri, Arkansas i Wisconsin. Jednak nie zawsze zatrudnia w każdym z państw NCL. Szkolenie trwa trzy tygodnie, ale odbywa się online z domu.

Odszkodowania i świadczenia:

Opłata wynosi około 25 USD za godzinę *. Pracownicy otrzymują opcje ubezpieczenia medycznego, dentystycznego, wizji, 401 (k), ubezpieczenia na życie, płatnego urlopu i wakacji.

Korzystanie ze strony zatrudnienia Carenet:

Aby złożyć wniosek, należy przejść do strony internetowej dotyczącej zatrudnienia w Carenet i wybrać "Usługi kliniczne (RN)". Wybierz Care Advisor, a następnie kliknij link, aby złożyć wniosek online.

Więcej firm z pracą medyczną z domu:

Aby uzyskać więcej profili firm zatrudniających pielęgniarki (i inne osoby z wykształceniem medycznym) do pracy w domu, kliknij poniższe linki.

Aby uzyskać więcej zleceń telepracy, zobacz ten katalog firm pracujących w domu lub tę listę pracy w domu opieki .

* Źródło: http://www.glassdoor.com/Salary/Carenet-Salaries-E420591.htm