Fonemed

Profil firmy Work-at-Home

Przemysł:

Opieka zdrowotna, medyczne centrum telefoniczne

Opis Firmy:

Założona w 1996 r. Firma Fonemed zajmująca się outsourcingiem medycznym świadczy usługi telefonicznej selekcji leków swoim klientom: praktykom lekarzy, organizacjom zarządzającym opieką, administratorom zewnętrznym, podmiotom zarządzającym chorobami, prywatnym pracodawcom i stowarzyszeniom w Ameryce Północnej. Lekarze Fonemed współdziałają z ponad 240 000 pacjentów rocznie.

Rodzaje stanowisk pracy w domu w Fonemed:

Fonemowane zatrudnia zarejestrowane pielęgniarki (wymagane może być posiadanie licencji RN w państwie zamieszkania i dodatkowo licencje innych państw) ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Pielęgniarki udzielają porad zdrowotnych osobom dzwoniącym, korzystając z wytycznych dotyczących telefonowania Bartona Schmitta / Davida Thompsona. Jest to szybkie tempo pracy, a pracownicy powinni być w stanie pracować szybko, wykonując 4-5 połączeń głosowych na godzinę. Fonograficzne pielęgniarki Fonemed są rekompensowane za każdy telefon, ponieważ są to pracownicy, którzy otrzymają minimalną stawkę za godzinę, jeśli liczba połączeń jest niska.

Wymagania i kwalifikacje:

Firma poszukuje trzyletniego doświadczenia klinicznego w zakresie pediatrii i dorosłych, a także rocznego doświadczenia w korzystaniu z oprogramowania do elektronicznej segregacji i skomputeryzowanych protokołów / wytycznych medycznych. Wymagana jest praca w weekendy. Szybki internet i pokój z drzwiami są wymagane do biura domowego w biurze obsługi klienta.

Telefon stacjonarny jest wymagany, ale koszt jest zwracany. Oprócz zmiany może być wymagane, aby były dostępne dla spotkań telefonicznych i prezentacji. Bycie dwujęzycznym po hiszpańsku jest uważane za atut.

Zatrudniał Fonem w stanach z 24 pielęgniarkami Licensure Compact i stanami, w których ma już pracowników.

Stany te obejmują:

Kompensacja i korzyści w Fonemed:

Pielęgniarki do spraw triageingu telefonicznego otrzymują rekompensatę za każde połączenie z minimalną opłatą za godzinę płaconą w przypadku niskiego poziomu głośności. Średnia liczba połączeń odbieranych przez pielęgniarkę telefoniczną na godzinę wynosi od około 4 do 5. Niektórzy podali, że stawka za połączenie wynosi 6 USD / połączenie. Płatny czas wolny, 401 tys. I ubezpieczenie zdrowotne należą do oferowanych świadczeń pracowniczych.

Korzystanie ze strony zatrudnienia Fonemed:

Użyj strony internetowej Fonemed, aby złożyć wniosek, przesyłając swoje CV na podany adres. Firma kontaktuje się z kandydatami, gdy ma dostępne stanowiska. A po 6 miesiącach kasuje stare życiorysy, więc jeśli złożyłeś podanie więcej niż 6 miesięcy temu, ale nie usłyszałeś od Fonemed, może być opłacalne ponowne złożenie wniosku.

Więcej firm z pracą medyczną z domu:

Aby uzyskać więcej profili firm zatrudniających pielęgniarki (i inne osoby z wykształceniem medycznym) do pracy w domu, kliknij poniższe linki.

Uwaga:

Firmy wymienione w tym lub innych profilach firm w miejscu pracy mogą obecnie lub nie muszą zatrudniać pracowników. Prosimy o zbadanie ofert pracy - uważnie zapoznaj się z polityką zatrudnienia i polityką zatrudnienia, zwracając uwagę na to, jak twoje umiejętności odpowiadają ich potrzebom - przed nawiązaniem kontaktu.

Aby uzyskać więcej zleceń telepracy , zobacz ten katalog firm pracujących w domu lub tę listę pracy w domu opieki .