Kroger Informacje o zatrudnieniu i zatrudnieniu

Czy chciałbyś zostać zatrudniony przez Krogera? Kroger Co. jest jednym z największych w kraju sprzedawców artykułów spożywczych, w których znajdują się sklepy spożywcze, sklepy wielobranżowe, sklepy convenience i sklepy jubilerskie w wielu stanach. Kroger Co. prowadzi ponad 2600 sklepów spożywczych, prawie 800 sklepów convenience, ponad 300 sklepów jubilerskich i ponad 1300 supermarketów w 34 stanach.

Przejrzyj informacje o pracy w firmach Kroger, wskazówki, jak szukać i ubiegać się o pracę i staże w Kroger, możliwości kariery i świadczenia zapewniane pracownikom.

Kroger Kariera i informacje o zatrudnieniu

Firmy Kroger

Informacje o karierze Kroger

Informacje na temat zatrudnienia Kroger, w tym oferty pracy dla sklepu Kroger i miejsc pracy dla firm, wniosek o zatrudnienie, lokalizacje, korzyści i sposób składania wniosku przez Internet są dostępne na stronie Kroger.com.

Kroger Job Search

Możesz wyszukiwać ofert pracy według tytułu stanowiska lub lokalizacji. Kroger Co. wymienia dostępne oferty pracy według branży, takie jak praca kliniczna, korporacyjna i godzinowa. Możesz także szukać pracy w jednym z kilkudziesięciu marek sklepów Kroger Co. Jeśli nie widzisz odpowiedniego stanowiska, możesz dołączyć do Społeczności Talentów Kroger Co., która wyśle ​​Ci e-mailem alerty o pracy dostosowane do twoich kryteriów pracy.

Aplikacja Kroger

Możesz ubiegać się o pracę w Kroger Co. przez Internet, tworząc profil kandydata. Użytkownicy mogą przesyłać CV i listy motywacyjne oraz aplikować online i śledzić aplikacje. Po zarejestrowaniu użytkowników w systemie będą oni mogli przejrzeć i edytować swój profil w dowolnym momencie, wyszukiwać i przeglądać oferty pracy oraz wyrażać swoje zainteresowanie pozycją.

Mogą również wybrać kontakt z rekruterami z dowolnymi otwartymi pozycjami, które ich zdaniem mogą być interesujące.

Korzyści Kroger

Kroger Co. oferuje kompleksowy, konkurencyjny program świadczeń dla pracowników oraz program premiowy oparty na kwalifikacjach. Niektóre świadczenia dostępne dla pełnoetatowych pracowników na stanowiskach płatnych obejmują ubezpieczenia medyczne, plany ubezpieczeń dentystycznych, ubezpieczenia na życie, plany rentowe, plany emerytalne, urlopy i wakacje oraz ubezpieczenie na opiekę długoterminową. Firma Kroger zapewnia także unikalne korzyści związane ze zdrowiem i stylem życia, takie jak zniżki na członkostwo w siłowni i programy coachingowe.