Smart Crowd (dawniej VirtualBee) Work at Home Company

Co powinieneś wiedzieć o pracy w trybie Smart Crowd Data Entry

Smart Crowd to firma crowdsourcingowa znana jako Virtual Bee. Firma wykorzystuje siłę roboczą niezależnych kontrahentów, aby bezpiecznie wprowadzać dane klientów. Elastyczny harmonogram pracy jest przeznaczony dla osób, które wolą pracować na własnych warunkach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz noc, czy dzień, dwie godziny lub sześć, kontrolujesz swój harmonogram.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Smart Crowd

Usługi danych obejmują pisanie na maszynie, czyszczenie danych, digitalizację danych, aktualizowanie danych i znakowanie danych.

Domowi operatorzy wprowadzania danych logują się do systemu Smart Crowd i wybierają zadania wprowadzania danych oferowane im w swoich obszarach wiedzy. Pracownicy widzą obraz danych, a następnie muszą wpisać go dokładnie.

Wypłata i dodatki

Wszystkie klucze do wprowadzania danych są zatrudniane jako niezależni kontrahenci. Oznacza to, że nie ma żadnych korzyści ani gwarancji minimalnego wynagrodzenia. Chociaż płatność może wydawać się niska, jeśli wiesz, jak i jakie firmy wprowadzające dane płacą , zobaczysz, że jest ona zgodna z innymi firmami. Opłata jest naliczana za sztukę , a różne rodzaje płatności za wprowadzanie danych są płatne w różnych stawkach. Spodziewaj się stawki za sztukę do około 5 do 6 USD za godzinę.

Smart Crowd płaci cotygodniowo, ale minimalna kwota wypłaty to 30 USD, więc dopóki nie uzyskasz tak dużo, zarobki są przechowywane na Twoim koncie. Godziny są zawsze elastyczne, ale może się okazać, że są pewne dni tygodnia lub okresy w ciągu roku, kiedy praca nie jest dostępna.

Kwalifikacje i wymagania

Aby pracować w The Smart Crowd, musisz mieć co najmniej 18 lat. Wynik 97 do 100 procent w teście ewaluacyjnym jest główną kwalifikacją do tego zadania.

Firma zatrudnia na całym świecie. Jednak firma dzieli swoich pracowników na dwie grupy - jedna jest dla tych, którzy mieszkają w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, a druga dla wszystkich międzynarodowych osób.

Pracownicy muszą utrzymywać nieprzerwaną obecność w kraju zamieszkania przez cały okres pracy w The Smart Crowd.

Praca dla Smart Crowd wymaga domowego komputera z szybkim łączem internetowym i przeglądarki internetowej z włączoną obsługą JavaScript. Podstawowe umiejętności obejmują:

Zgłoszenie się do The Smart Crowd

Kliknij "Dołącz do inteligentnego tłumu" na dole strony internetowej Smart Crowd i wypełnij krótki formularz z podstawowymi informacjami o sobie.

Następnie odpowiedz na pytania dotyczące twoich danych demograficznych, wykształcenia, obszarów wiedzy i umiejętności językowych. Firma wykorzystuje te informacje, aby dopasować Cię do zadań odpowiednich dla twoich umiejętności. Na podstawie wprowadzonych informacji otrzymasz jedną lub więcej ocen miejsc docelowych. Musisz ukończyć co najmniej jedną ocenę miejsca, zanim będziesz mógł wziąć pod uwagę jakąkolwiek pracę. W zależności od tego, jak dobrze wykonujesz swoje oceny, możesz zaoferować różne małe prace. Im wyższy wynik, tym większa szansa, że ​​otrzymasz ofertę pracy. Możesz pracować tylko nad zadaniami związanymi z twoimi obszarami wiedzy.

Zastrzeżenie: Reklamy dotyczące miejsc pracy w domu lub możliwości biznesowych na tej stronie niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wstępnie wyświetlane i pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.