Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w domu w AccountingDepartment.com

Jeśli posiadasz referencje księgowe, warto skorzystać z okazji

Z siedzibą w Pompton Plains, NJ i założona w 2004 roku, AccountingDepartment.com jest firmą outsourcingu procesów biznesowych (BPO) , która zapewnia wirtualne usługi księgowe i księgowe dla małych i średnich firm. Firma zatrudnia księgowych , certyfikowanych publicznych księgowych i menedżerów konta do pracy w domu.

Oferowane możliwości są na najwyższym poziomie: praca w pełnym wymiarze godzin przy pełnych korzyściach. Należy jednak pamiętać, że AccountingDepartment.com szuka doświadczonych, kompetentnych specjalistów finansowych, którzy od razu mogą wskakiwać i pracować z klientami.

Jeśli masz odpowiednie umiejętności, warto przyjrzeć się dostępnym opcjom.

Dostępne typy możliwości:

AccountingDepartment.com zawsze szuka osób o silnych umiejętnościach i zdolności do samodzielnej pracy z klientami na odległość. Mają trzy rodzaje dostępnych możliwości; podczas gdy te aukcje opisują większość wymagań, będziesz chciał skontaktować się z firmą w sprawie wszelkich zmian lub aktualizacji.

Wymagania, które należy wziąć pod uwagę przy zatrudnianiu

Ta firma zatrudnia wyłącznie pracowników posiadających amerykańskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania. Oczekuje się, że pracownicy będą pomagać klientom we wszystkich funkcjach księgowych zawartych w oprogramowaniu QuickBooks. Ewentualni pracownicy muszą przejść QuickBooks i testy księgowe. Spośród osób, które przystąpiły do ​​testu, tylko 25% otrzymywało zatrudnienie. Jest to prywatna firma zatrudniająca 51-200 pracowników. Większość pracy z klientami odbywa się przez telefon, dlatego pracownik musi zapewnić ciche biuro w domu z telefonem stacjonarnym i komputerem z szybkim Internetem.

Korzyści

Oferowane stanowiska są pełnoetatowymi zadaniami W-2. Korzyści obejmują wakacje, płatne urlopy i plan 401 (k), a także grupowe ubezpieczenia medyczne, dentystyczne, na życie, wizowe i wypadkowe.

Jak się zgłosić

Aby ubiegać się o jedną z tych pozycji, przejdź do AccountingDepartment.com i wybierz pracę, w której się ubiegasz. Kliknij przycisk "Zastosuj" znajdujący się pod tytułem stanowiska i podaj informacje. Po wypełnieniu ankiety upewnij się, że zawierasz CV lub konto LinkedIn i przesyłasz aplikację.

Więcej: prowadzenie ksiąg rachunkowych i księgowych z domu

Aby uzyskać więcej opcji związanych z pracą w domu, zobacz listę zadań typu praca w domu w ponad 200 firmach lub aby uprościć korzystanie z tego indeksu list zadań w miejscu pracy, aby zawęzić wyszukiwanie do obszarów, w których masz doświadczenie.