Capital Pisanie Praca w domu Praca

Capital Typing oferuje transkrypcję, wprowadzanie danych i obsługę klienta

Firma Capital Typing, zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych z siedzibą w Karolinie Południowej, oferuje swoim klientom szereg usług i zatrudnia niezależnych wykonawców lub niezależnych wykonawców do ich wykonywania. Usługi te obejmują transkrypcję, wprowadzanie danych, badania rynku, tłumaczenia, obsługę klienta online, edycję i usługi sekretarskie. Firma mocno wierzy w atuty pracowników pracujących na odległość i korzysta z usług freelancerów pracujących w domu na wielu stanowiskach.

Rodzaje możliwości pracy w domu w Capital Typing

Jak to jest typowe dla BPO, Capital Typing zatrudnia niezależnych wykonawców, a nie pracowników, do pracy w domu. Zwykle niezależni kontrahenci na tego typu stanowiskach płacą stawkę za sztukę za godzinę transkrypcji audio lub za słowo - nie za stawkę godzinową, więc nie ma gwarancji minimalnego wynagrodzenia. Nie ma również gwarancji, ile pracy możesz otrzymać od firmy.

Poniżej wymienione są rodzaje możliwości domowych opisane na stronie internetowej firmy. Jednakże firma może nie zatrudniać wszystkich lub żadnego z tych typów stanowisk w danym czasie.

Jak ubiegać się o Capital Typing

Skontaktuj się z firmą, poproś o informacje i postaraj się o jej pozycje w domu bezpośrednio na stronie zatrudnienia firmy, która zawiera listę bieżących ofert i zachęca kandydatów do ubiegania się o przyszłe możliwości zatrudnienia, jeśli żadna z nich nie jest obecnie dostępna. Firma umieszcza na stronie linki do swojej sieci społecznościowej, ale witryny te nie są utrzymywane.

Jeśli firma uważa, że ​​jesteś na stanowisku, kontaktuje się przedstawiciel ds. Typowania kapitałowego, aby wypełnić dokumenty, które zawierają umowę o zachowaniu poufności. Następnie masz zaplanowaną rozmowę na Skype.

Jeśli konsekwentnie dotrzymujesz terminów i standardów jakości, możesz zostać uznany za awans na wyższą pozycję, taką jak kierownik projektu lub recenzent.

Niezależni kontrahenci, którzy pracowali dla firmy, twierdzą, że cieszą się elastycznością w utrzymywaniu harmonogramu i raportem, że nadzór firmy jest dostępny i gotowy do pomocy lub szkolenia w razie potrzeby.

Zastrzeżenie: Reklamy dotyczące miejsc pracy w domu lub możliwości biznesowych na tej stronie niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wstępnie wyświetlane i pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie. Więcej o linkach sponsorowanych do pracy w domu.