Work at Home Call Center Jobs w Południowej Karolinie

Aby znaleźć pracę w biurze call center w Południowej Karolinie, przejrzyj tę listę centrów kontaktowych, które zatrudniają lub pracują w domu.

Accolade Support Call Center Services
Agenci wsparcia technicznego w domu, którzy są niezależnymi kontrahentami, a także CSR zapewniają obsługę klientów tej firmy. Są one wypłacane za minutę przy maksymalnej stawce 10 USD za godzinę, ale nie ma płacy minimalnej.

Alorica
Dawniej West at Home, firma ta korzysta z tego samego podstawowego modelu co West i zatrudnia zdalnych agentów w Południowej Karolinie, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są pracownikami, zarabiają minimalną płacę.

American Express
Zdalni agenci obsługi klienta w tej firmie mają doświadczenie w systemach rezerwacji lub są agentami podróży. Dwujęzyczność jest plus. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Doradcy Apple At-Home
Pracownicy działu obsługi klienta firmy Apple zajmujący się obsługą klienta korzystają z pomocy technicznej. Mimo że stanowiska często mają lokalizacje w księgowości, kandydaci nie muszą mieszkać w tych miastach, aby złożyć podanie.

ARO
Zdalni agenci centrum kontaktowego pracują na różnych stanowiskach, takich jak sprzedaż i obsługa klienta, a także pracują jako audytorzy ubezpieczeniowi oraz LPN i RN.

Asurion (dawniej NEW Corp)
Firma ubezpieczeniowa zastępująca urządzenia zatrudnia agentów pracujących w domu na pełnych i pół etatu.

Carenet Healthcare Services
RN z Południowej Karoliny rozmawiają z pacjentami w tych medycznych przychodniach. Zapłata wynosi około 25 USD za godzinę. Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

CenturyLink
Dostawca usług głosowych, szerokopasmowych i usług wideo zatrudnia agentów zdalnych.

odszkodowanie wynosi 10-11 USD za godzinę. Potrzebne są dwujęzyczne agenty.

Convergys
Agenci centrum telefonicznego w domu przyjmują połączenia przychodzące i wykonują obsługę klienta, sprzedaż lub wsparcie techniczne. Szkolenie jest wypłacane, a pakiet świadczeń dodatkowych jest oferowany.

LiveOps
Niezależni zleceniobiorcy są zatrudnieni do wykonywania tych zadań, które oprócz anglojęzycznych prac CSR obejmują dwujęzyczną obsługę klienta (hiszpański i francuski), ubezpieczenie i usługi finansowe.

Jako niezależni wykonawcy nie otrzymują wynagrodzenia minimalnego, a wynagrodzenie opiera się na minutach rozmów . Szkolenie nie jest płatne. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

Support.com
Firma świadczy usługi wsparcia technicznego swoim klientom, korzystając z agentów zdalnych chatów i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące. Więcej zadań obsługi klienta czatu

teleNetwork
Centrum kontaktowe zatrudnia techniczną pomoc techniczną i agentów obsługi klienta do pracy przez telefon i czat. Więcej pomocy technicznej dla pracy z domu

TeleTech @ Home
Firma zatrudnia współpracowników z pracy w domu do pracy w niepełnym wymiarze godzin (20-30 godzin / tydzień) do pracy z domu jako agentów połączeń i innych dziedzin. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center. Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

ThinkDirect
Firma zatrudnia pracowników w Południowej Karolinie jako agentów do pracy w domu, sprzedając prenumeratę czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Transcom
Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Południowej Karolinie.

Ver-A-Fast
Zdalni agenci sprawdzają klientów firmy weryfikacyjnej, głównie z branży prasowej.

Może być więcej firm na tej liście firm call center, które zatrudniają agentów z Południowej Karoliny.