Wsparcie Accolade

Profil firmy Work-at-Home

Getty

Przemysł:

Kontakt z klientem BPO

Opis Firmy:

Podział nowozelandzkiego przedsiębiorstwa typu "call-of-the-level", Tier 3 Support, jest firmą typu outsourcingu biznesowego (BPO), która specjalizuje się w świadczeniu usług call center swoim klientom dzięki zdalnym agentom działającym w ich własnych biurach domowych. .

Rodzaje stanowisk pracy w domu:

Firma wynajmuje niezależnych wykonawców tymczasowo, aby odbierać połączenia wykonując różnego rodzaju prace związane z obsługą klienta.

Może obejmować wsparcie techniczne lub kontakt z klientem w dziale pomocy technicznej, pracę z programami lojalnościowymi, przyjmowanie rezerwacji, przeprowadzanie ankiet lub przetwarzanie zamówień. Agenci mogą pracować na kilku różnych klientach lub być przeszkoleni do pracy dla jednego konkretnego klienta.

Wymagania:

Jeśli chodzi o potrzebny sprzęt, wymagania Accolade są dość typowe dla wymagań biura domowego call center. Domowe biuro, w którym pracują przedstawiciele, musi być prywatne i ciche. Agenci muszą mieć telefon stacjonarny, komórkę lub VoIP; telefon przewodowy, bez telefonów bezprzewodowych; przewodowy zestaw słuchawkowy i komputer z systemem Windows połączony kablem z modemem kablowym lub DSL; brak routerów bezprzewodowych.

Accolade poszukuje kandydatów do pracy z doświadczeniem w obsłudze klienta, doskonałymi umiejętnościami komunikacji pisemnej i ustnej, dbałością o szczegóły i profesjonalizmem,

Odszkodowanie:

Accolade płaci podstawową stawkę godzinową, a następnie płaci za minutę, ale najwyższa stawka, jaką można zdobyć, to stawka godzinowa w wysokości 10 USD za godzinę.

Podobnie jak w przypadku wielu BPO, które zatrudniają niezależnych wykonawców, struktura wynagrodzeń niekoniecznie gwarantuje minimalne wynagrodzenie, a zarobiona kwota może być różna w zależności od liczby połączeń.

Ograniczenia geograficzne :

Accolade zatrudnia wyłącznie agentów amerykańskich.

Jak ubiegać się o wsparcie Accolade:

Wyślij CV za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Upewnij się, że są one zarówno profesjonalne, jak i wolne od błędów, a tematem wiadomości jest wiersz "Niezależny kontrahent - CSR". Nie wywołuj tego numeru na swojej stronie internetowej.

Aby znaleźć więcej firm takich jak Accolade, które zatrudniają agentów obsługi klienta w domu, zobacz te profile firm z centrum obsługi domowej . Podczas gdy Accolade zatrudnia w całych Stanach Zjednoczonych, wiele firm call-at-home call center (nie zatrudnia pracowników, a nie wykonawców). Aby znaleźć oferty call center w swoim stanie, zobacz tę listę firm według stanu .