Work at Home As Intuit Online Tax Advisor

Intuit wynajmuje doradców podatkowych pracujących w domu do obsługi TurboTax

Każdy, kto ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu podatków i niezbędne poświadczenia, może uznać pracę sezonowego doradcy podatkowego firmy Intuit za atrakcyjne stanowisko pracy z domu. Finansowy gigant oprogramowania wynajmuje wiele różnych stanowisk w inżynierii oprogramowania, sprzedaży, marketingu i finansach w USA i Kanadzie, wspierając produkty Quicken, QuickBooks, TurboTax, Mint i QuickBase. Jednak praca doradcy podatkowego online w miejscu pracy wspiera wyłącznie produkt Turbotax.

Kwalifikacje i wymogi doradcy podatkowego online

Te stanowiska doradców podatkowych są przeznaczone dla certyfikowanych publicznych księgowych, zarejestrowanych agentów i rzeczników podatkowych, którzy obsługują produkty TurboTax przez telefon, czat i e-mail oraz dostarczają klientom pisemne zestawienia rozwiązań podatkowych. Nie wiąże się to z przebudową. W przeciwieństwie do typowej pracy przygotowującej podatki eksperci udzielają porad, ale nie przygotowują podatków.

Dostępne są pozycje sezonowe w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Niektóre czynniki sezonowe są promowane na stałe stanowiska kierownicze. W sezonie podatkowym należy oczekiwać od 30 do 40 godzin tygodniowo. Sezon rozpoczyna się od płatnego szkolenia, na które składają się sesje szkoleniowe, które odbywają się od listopada do stycznia. Sezon kończy się pod koniec kwietnia. Dostępnych jest wiele ustalonych harmonogramów, które obejmują godziny od 5 do 21 PM, 7 dni w tygodniu. Jednak może być wymagana elastyczność, aby podjąć dodatkową pracę w godzinach szczytu.

Wymagania dotyczące stanowiska doradcy podatkowego online są rygorystyczne.

Zawierają:

Dwujęzyczne umiejętności i doświadczenie w zakresie elektronicznego archiwizowania i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem są uważane za plus.

Doradcy potrzebują miejsca wolnego od zakłóceń z komputerem i telefonem i powinni być skłonni do pracy od 30 do 40 godzin tygodniowo. Intuit postawił sobie za cel promowanie tych stanowisk jako możliwych miejsc pracy dla małżonków .

Powiązana pozycja: Specjaliści od sezonowego wsparcia podatkowego

Intuit zatrudnia również specjalistów od doradztwa podatkowego, a nie doradców, na stanowiskach call center w miejscu pracy. Zapewniają wsparcie oprogramowania i odpowiedzi na pytania podatkowe za pośrednictwem telefonu i wideo. Specjaliści nie muszą jednak być CPA lub zarejestrowanymi agentami, aby mieć "podstawową wiedzę na temat przepisów podatkowych i koncepcji podatkowych". Podczas gdy te zadania mogą być odległe, istnieją wymagania dotyczące rezydencji. Pożądane cechy tej pozycji obejmują:

Korzyści

Praca doradcy podatkowego to stanowiska pracy - a nie niezależni kontrahenci - z korzyściami takimi jak medyczne, dentystyczne i 401K, a także rabaty produktowe.

Ubieganie się o prace Intuit

Użyj linku "Szukaj pracy" na stronie Intuit, aby znaleźć pozycje. Wyszukaj słowo kluczowe "zdalny", aby znaleźć wszystkie zlecenia pracy zdalnej, w tym pozycje doradcy podatkowego online. Jeśli szukana pozycja zostanie zamknięta, Intuit zachęca do zastosowania i ustawienia powiadamiającego, gdy pozycja stanie się ponownie dostępna. Zazwyczaj Turbotax wynajmuje wczesną jesień na te sezonowe pozycje zdalne.

Znajdź więcej prac księgowych, księgowych i finansowych w domu .