Scribie

Możliwości Work-at-Home

Przemysł:

Wprowadzanie danych, ogólna transkrypcja

Opis Firmy:

Użytkownicy Scribie przesyłają pliki audio z rozmów telefonicznych, wywiadów, podcastów, filmów, seminariów internetowych, dyktanda itp., Które mają być przepisywane przez globalny zespół zewnętrznych tłumaczy zewnętrznych. Zobacz pełną listę możliwości transkrypcji w domu .

Rodzaje Work-at-Home Opportunities w Scribie:

Scribie współpracuje z transcriptionistami pracującymi w domu, recenzentami transkrypcji i korektorami.

Pliki dźwiękowe klientów są podzielone na 6-minutowe segmenty. Transcriptionists słuchać segmentów i transkrypcji. Recenzenci następnie sprawdzają pracę transkrybentów, słuchają dźwięku i czytają tekst. Doświadczony transkrybujący może zostać recenzentem, a następnie samodzielnym recenzentem, który sprawdza swoją pracę. Czas przejścia (TAT) dla tych segmentów audio wynosi dwie godziny. Recenzenci, którzy pochodzą z rankingów najlepszych transkrypcji i recenzentów, przeglądają końcowy produkt ze wszystkimi zebranymi segmentami.

Jak działa Scribie:

Po zaakceptowaniu jako osoba rejestrująca się, możesz zalogować się i wybrać pliki, które są dostępne na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Przypisania należy składać w ciągu 2-godzinnego okresu czasu (choć dopuszczalne jest przedłużenie o 1 godzinę).

Cała praca jest oceniana na 5-punktowej skali, przy czym 5 to doskonała i 1 słaba. Po 10 transkrypcjach ze średnią oceną powyżej 2,75, możesz zostać awansowany jako recenzent.

Następnie możesz zostać awansowany do samodzielnego recenzenta po 10 przesłanych recenzji ze średnią oceną powyżej 3,25. Jako samopoznawca możesz wybrać ten sam plik do transkrypcji i oceny, skutecznie podwajając stawkę płatności. Jeśli średnia ocena spadnie poniżej 2,75, nie będziesz w stanie wybrać żadnych przydziałów, ale nadal możesz naliczać prowizje za odesłanie i prowizje partnerskie.

Wypłata i dodatki:

Wszyscy transkrybenci, recenzenci i korektorzy Scribie są zatrudniani jako niezależni wykonawcy. Oznacza to, że nie ma żadnych korzyści ani gwarancji minimalnego wynagrodzenia. Dowiedz się więcej o tym, jak i jakie firmy wprowadzające dane płacą .

Opłata wynosi 10 USD za godzinę audycji dla osób dokonujących transkrypcji i recenzentów. Godzina audio oznacza minuty rzeczywistego nagranego dźwięku, a nie czas potrzebny na jego przejrzenie lub transkrypcję. Jeden 6-minutowy segment wart jest 1 $. Scribie mówi, że średni czas potrzebny na jeden 6-minutowy plik audio wynosi 18 minut, co daje średnią stawkę godzinową nieco ponad 3 USD za godzinę. Istnieje jednak premia w wysokości 10 $, wypłacana co miesiąc, za każde 3 nadesłane godziny audio i istnieją możliwości prowizji w oparciu o skierowania klientów i innych podmiotów dokonujących transkrypcji.

Płatność odbywa się wyłącznie za pośrednictwem konta PayPal. Płatności za wykonane i sprawdzone prace są natychmiast zapisywane na Twoim koncie Scribie i mogą zostać przeniesione na twoje konto PayPal w dowolnym momencie, jednak kara za wycofanie z konta za mniej niż 30 USD.

Kwalifikacje i wymagania:

Główną kwalifikacją do tej pracy w domu jest akceptowalna transkrypcja pliku testowego. Aby to zrobić, będziesz potrzebować szybkiego pisania na klawiaturze , dobrych umiejętności słuchania i rozumienia po angielsku, w tym angielskiego, brytyjskiego, australijskiego i indyjskiego z akcentem.

Jako niezależny kontrahent będziesz musiał dostarczyć swój własny sprzęt i zapasy. Będziesz potrzebować komputera, połączenia z Internetem, zestawu słuchawkowego, przeglądarki Firefox, Chrome lub Safari oraz najnowszej wersji Adobe Flash Playera. Pobranie darmowego oprogramowania ExpressScribe lub innego oprogramowania do transkrypcji jest pomocne.

Do zapłaty wymagane jest zweryfikowane konto PayPal (powiązane z kontem bankowym lub kartą kredytową). Ponieważ korzysta z PayPal tylko do płatności, może tylko zatrudniać tych obsługiwanych przez Paypal. Poza tym nie ma wymagań dotyczących miejsca zamieszkania. Scribie używa transkrybentów z całego świata, z których najbardziej pochodzą (w kolejności) ze Stanów Zjednoczonych, Filipin, Indii, Kanady i Wielkiej Brytanii.

Ubieganie się o Scribie:

Najpierw prześlij wniosek z zakładki Zastosuj na stronie Scribie, a następnie potwierdź swój adres e-mail.

Chociaż wnioski zostaną przyjęte lub odrzucone w ciągu jednego dnia roboczego, jeśli zostaną zaakceptowane, zostaniesz umieszczony na liście oczekujących, aby zdać test aplikacji. Szacowany czas oczekiwania to niewiele ponad rok. Po skontaktowaniu się do testu utworzysz konto, zalogujesz się i wybierzesz z listy plików do transkrypcji. Po transkrypcji pliku Twoje zgłoszenie zostanie sprawdzone, a zostaniesz uznany za transcribera (i zapłacony za plik testowy) lub odrzucony. Jeśli zostanie odrzucony, możesz przesłać ponownie. Maksymalna liczba prób wynosi 10.

Podobne firmy: