Praca wojskowa

Zdobądź szkolenie zawodowe w amerykańskich siłach zbrojnych

Dla niektórych młodych ludzi praca wojskowa stanowi najlepszy sposób na zdobycie wykształcenia zawodowego. Decyzja o dołączeniu do sił zbrojnych jest jednak decyzją, która znacznie wpłynie na twoje życie. Chociaż istnieją powody, aby się zgłosić, istnieje tyle powodów, aby tego nie robić. Wybór niewłaściwej cywilnej kariery oznacza, że ​​zmarnowałeś swój czas i pieniądze, a być może będziesz musiał wydać więcej, aby uzyskać karierę na właściwej drodze, ale w końcu zawsze możesz rzucić pracę.

Jeśli zaciągnąłeś się do wojska, a następnie zdasz sobie sprawę, że dokonałeś złego wyboru, niewiele możesz z tym zrobić przez cały okres służby.

Upewnij się, że jesteś świadomy wszystkiego, czego oczekują siły zbrojne, gdy się do niego przyłączysz, w tym faktu, że możesz być zaangażowany w walkę. Podczas gdy wielu ludzi jest entuzjastycznie nastawionych do tego aspektu bycia członkiem wojska, inni są mniejsi. Zanim się zarejestrujesz, przeczytaj więcej niż broszury, które przekazuje tobie rekruterowi i stronę, którą ci pokazuje. Celem tej literatury jest sprawienie, by służba w siłach zbrojnych była jak najbardziej kusząca. " To, co Rekruter nigdy Ci nie powiedział " przez byłego amerykańskiego wojskowego przewodnika, Rod Powers, omawia w uczciwy i prosty sposób, dlaczego wojsko może, ale nie musi być dla ciebie.

Pięć oddziałów US Army, Navy, Air Force, Marines i Coast Guard - wszystkie oferują szkolenia, które mogą wpłynąć na twoje przyszłe możliwości kariery.

Może to prowadzić do pracy wojskowej, która jest określana jako Wojskowa Specjalność Zawodowa lub MOS. Bateria Aptitude Arped Services (ASVAB), którą muszą posiadać wszyscy członkowie zespołu, pomaga określić, która ścieżka kariery jest najbardziej odpowiednia. Rzućmy okiem na stanowiska wojskowe w każdym oddziale Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych.

Armia

Inspektorzy armii amerykańskiej mogą śledzić dowolne z wielu ścieżek kariery, w tym wywiadu, sztuki i mediów, komputerów i technologii oraz dziedziny medycyny. Możesz odkrywać miejsca pracy w armii, kwalifikacje, których potrzebujesz, aby je realizować i jak przekładają się na miejsca pracy w cywilnej sile roboczej na stronie internetowej armii amerykańskiej. Tam znajdziesz także eksploratora kariery armii, narzędzie, które pomoże ci dopasować swoje zainteresowania do zadań armii.

Ci, którzy obecnie obsługują, mogą korzystać z opcji Credentialing Opportunities On-Line (COOL). Jest to zasób oparty na Internecie, który pomaga żołnierzom dowiedzieć się, jakie cywilne dane uwierzytelniające odnoszą się do ich pól kariery w MOS.

Marynarka wojenna

Istnieje wiele opcji kariery dla mężczyzn i kobiet, którzy zaciągają się do marynarki wojennej. Na przykład możesz trenować do różnych zawodów związanych ze sztuką i fotografią, nowościami i mediami, lotnictwem, inżynierią, opieką zdrowotną, zasobami ludzkimi i meteorologią, a także innymi dziedzinami. Przeglądaj i porównaj swoje opcje na stronie internetowej marynarki wojennej.

Siły Powietrzne

Bez względu na to, jaką karierę chcesz wykonać, prawdopodobnie możesz znaleźć dla niej szkolenie w Siłach Powietrznych USA. Możesz trenować do pracy w lotnictwie, transporcie lotniczym, audiologii, psychologii, pracy socjalnej, stomatologii i wielu innych dziedzinach.

Szukaj według słowa kluczowego lub wybierz pola zawodowe na stronie internetowej US Air Force.

Korpus Piechoty Morskiej

Enlistees w US Marine Corps mogą również trenować do wielu różnych karier. Wybory obejmują konserwację samolotów, usługi prawne, korekty, komunikację, kontrolę ruchu lotniczego, usługi finansowe i gastronomiczne. Użyj narzędzia Kariera, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie role lub kariery, odpowiadając na szereg pytań dotyczących Twoich zainteresowań. Następnie obejrzyj filmy, aby się o nich dowiedzieć. Możesz również przejrzeć listę wszystkich ról w Marine Corps.

Coast Guard

Straży Wybrzeża i Rezerwy Straży Przybrzeżnej szkolą pracowników różnych dziedzin kariery . Obejmują one bezpieczeństwo i egzekwowanie prawa, patrole morskie, technologie i operacje środowiskowe. Odwiedź stronę US Coast Guard, aby poznać różne możliwości kariery.

Każdy opis stanowiska zawiera informacje o powiązanych cywilnych zadaniach.